Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Altánky – miesto pre domácich majstrov, ale aj milovníkov oddychu

Altánky sú dnes už všeobecne známe stavby, ktoré majú široké využitie. Okrem veľmi obľúbeného relaxu vám poslúžia pri záhradných prácach či domácom majstrovaní. Napriek tomu, že predstavujú veľké a občas aj masívne stavby, nepotrebujete na ne žiadne stavebné povolenie, čo vám ušetrí mnoho starostí. Prečo si teda takéto altánky neobzrieť a nepouvažovať o ich kúpe? Predstavujú element, ktorý zásadne zmení dizajn vašej záhrady a vytvorí nový pohľad na váš pozemok či dom. Nepochybné je, že predstavujú pozitívnu zmenu.

Často sú altánky vnímané len ako stavby vybudované z dreva alebo plechu a zabúda sa na ich „dušu“, ktorá prichádza spolu s nimi. Samozrejme, že sa vám na záhrade neobjaví živá bytosť, no život nepochybne áno.  Altánky vám umožnia tráviť omnoho viac voľného času na čerstvom vzduchu a v prírode spolu s vašimi malými ratolesťami, blízkymi a rodinou. Najmä v tom sa skrýva skutočná  hodnota altánkov. Ak patríte k rodinne založeným zákazníkom, určite tento benefit altánkov oceníte. Vďaka ich umiestneniu na dvore, máte doslova nekonečný priestor, kde sa budú môcť stretnúť aj tie najrozrastenejšie rodiny.

Altánky však v sebe skrývajú aj praktické zameranie, ktoré zas ocenia domáci kutilovia či neúnavní pracanti. Nielenže ich môžete využívať ako priestor na uskladnenie vášho náradia, ale zároveň si tam môžete dopriať zaslúžený oddych po vykonanej práci. Pivo v príjemnom tieni či večera v otvorenom priestore vašej záhrady stoja za to!

Ani to však nie je všetko! Altánky je možné využiť na tzv. majstrovanie menších rozmerov. Čo to vlastne je? Nenáročné činnosti, na ktoré potrebujete priestor a nemôže to byť kuchyňa. Či už ide o výrobu rôznych dekorácií, opravu pokazených hodín, renováciu obrazu a pod. Nikdy neviete kedy takéto miestečko budete potrebovať a kedy ho oceníte.

Všetky tieto spomínané činnosti si môžete v altánku ľubovoľne spríjemniť. Altánky môžu byť doplnené o terasu, na ktorej budete len tak rozjímať, môžete si dopriať krb, vaše domáce paničky vám môžu chystať obed v letnej kuchyni a na zahodenie nie je ani zvýšenie počtu poličiek a skriniek.

Na svete sú milióny ľudí, ktorí majú tiež milión predstáv. Pozitívne však je, že každý z nich má možnosť vlastniť altánok podľa vlastnej chuti! Nie je potrebné sa prispôsobovať altánkom, pretože sa altánky prispôsobia vám.

Ak sa vám zaujímavé možnosti altánkov zapáčili a oslovili vás, môžete sa vybrať do jednotlivých predajní alebo si môžete veľmi jednoducho „rozkliknúť“ požadovanú internetovú stránku a obzrieť si dostupnú ponuku.  Výstavba altánkov je rýchla a už do niekoľkých dní sa môže vaša záhrada rozrásť o novú stavbu.

Altánky sú rozumnou možnosťou ako investovať. Zaplatíte za výrazný, originálny a zaujímavý doplnok vašej záhrady, ktorý nestratí ani ubiehajúcim časom svoju hodnotu. Altánky a čas strávený v nich si jednoducho zamilujete či už ho prežijete v spoločnosti rodiny, alebo s kladivom v ruke, pretože sú pre všetkých! Pre domasedov, záhradného kutila aj pre milovníkov kvalitného oddychu.

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice