Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Altánky – priestor, ktorý vás naučí oddychovať

Altánky sú mini stavbou, ktorú si dokáže skutočne vychutnať len ten človek, ktorý ovláda umenie oddychovať. Pestovať a rozvíjať túto schopnosť je však v dnešnej uponáhľanej dobe náročné, a preto sú altánky v podstate jednoduchým spôsobom ako sa k aktívnemu relaxu prinútiť. Len málokto by ignoroval altánok na svojom pozemku, keď ho stál peniaze a čas. Čo z toho vyplýva? Že vlastniť altánky akéhokoľvek typu je vhodné pre každého z nás. Buď si vďaka nim priestor na oddych opäť nájdete, alebo sa s ich pomocou oddychovať naučíte!

Ak sa pre altánky rozhodnete, niet pochýb o tom, že svoj život obohatíte! Altánky predsa nie sú len navzájom prepojenými drevenými latami. Vo vašom živote vytvoria priestor pre rodinné momenty, pre čas zmysluplne strávený s deťmi alebo priateľmi. Každý z nás si využitie altánku predstavuje inak. Pozitívne je, že altánky skutočne takéto pestré využitie svojich priestorov umožňujú. Môžete si v nich vychutnávať varenie v prírode, a to len vďaka kuchynke, ktorú altánky nevylučujú. V zime vám doprajú teplo sálajúce z praskajúceho dreva v kozube. Altánky však vôbec nemusia slúžiť takémuto účelu, sú tiež výborným riešením ako si usporiadať a dať do poriadku záhradné náradie. Vaša kosačka, motyka či rýľ budú mať svoje stabilné miesto a vy budete mať vo všetkom prehľad.

Prečo závidieť susedom, keď môžete mať oázu oddychu aj vy sami? Altánky sú dnes cenovo dostupné, takže vás finančne nezaťažia. Ich hodnota stúpa a klesá na základe vašich predstáv a požiadaviek. Ak by ste sa snažili predsa len ušetriť, ani s tým by nebol problém. Šikovní majstri si záhradné altánky dokážu zmontovať aj sami. Dôležité je vybrať si vhodného predajcu s kvalitným materiálom. Potom príde na rad vybetonovanie dostatočne pevných základov a môžete sa pustiť do práce. Ak sa rozhodnete pre takýto, svojim spôsobom, zásadný zásah do priestoru vašej záhrady, mali by ste si všetko premyslieť ešte na samom začiatku. Kam altánok umiestnite, akej veľkosti by mal byť, za akým účelom ste sa pre altánok rozhodli a pod. Altánky sú zväčša umiestňované tak, aby si ich užívatelia zachovali svoje súkromie. Je preto vhodné vyberať si zátišia, miesta ohraničené vyšším plotom alebo listnatým porastom. Zároveň je však vhodné, aby sa altánky nachádzali blízko vášho domu. Oceníte to najmä počas rodinných osláv, keď je potrebné vždy po niečo odbehnúť do chladničky.

Dôležitou informáciou pre majiteľov je, že altánky je potrebné potierať ochranným náterom a impregnovať ich. S pomocou týchto prípravkov zabránite nepríjemným škodcom vaše altánky napádať a zachránite ich tiež pred prílišným slnečným žiarením. Altánky doprajú vám, a tak doprajte aj vy im. S vašou pomocou vám poslúžia niekoľko rokov.

Niekedy sa človek potrebuje zhlboka nadýchnuť a na to potrebuje čas, no prechádzať sa po pozemku okolo domu sa chce asi len málokomu. Altánky vám dajú toľko času, koľko budete potrebovať! Káva alebo čaj, ticho prírody a vy. Priestor, ktorý bude patriť len vám a vašim myšlienkam. Aj preto nebudete túto investíciu ľutovať. Benefitov majú altánky hneď niekoľko, tak prečo si ich nevychutnávať na vlastnej koži? Presvedčte sa o ich kvalitách sami.

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice