Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Záhradný altánok šitý na mieru

Drevený altánok ALABAMA vo farbe teak s dreveným nábytkom a zabradlimi umiestnený na zahrade

Máte pocit, že by vaša záhrada potrebovala oživiť? Záhradný altánok bude pre Vás tým pravým riešením. Dodá Vašej zelenej záhrade nový, lepší a najmä krajší vzhľad! Je snom takmer každého majiteľa záhradky, a tak predpokladáme, že ani Vy nebudete výnimkou. Ak chcete dodať Vašej záhrade modernejší vzhľad, určite si zaobstarajte záhradný altánok.

U nás nájdete široký výber a dostatok možností ako zveľadiť Vašu záhradu.  So záhradným altánkom si u nás nekupujete len obyčajný drevený výrobok, zároveň kúpite jedinečnú atmosféru, vďaka ktorej si budete môcť dopriať nefalšovaný relax.  Našim cieľom je zabezpečiť zákazníkom to, čo očakávajú a dopriať im tak radosť z kúpeného záhradného altánku. Len v tom prípade, keď záhradný altánok plní svoju funkciu, je záhradný altánok rozumnou investíciou, ktorú určite neoľutujete. Sme tu pre Vás, aby sme Vám pri výbere čo najlepšie poradili.

Už sa viac nebudete musieť obávať nepriaznivého počasia. Vďaka záhradnému altánku si budete môcť užívať rodinné oslavy, či posedenia s priateľmi kedykoľvek. Každý sa k Vám bude nepochybne rád vracať, pretože chvíle strávené na čerstvom vzduchu a v prírode sú často na nezaplatenie. V príjemnom tieni nového záhradného altánku si budete môcť vychutnať kúzlo zelene, vôňu kvetov a plody vašej záhradkárskej činnosti. Alebo si jednoducho len tak odpočiniete a zrelaxujete po celodennej práci. Či už v kruhu blízkych alebo sám. Možno sa práve vďaka záhradnému altánku naučíte plnohodnotne relaxovať a užívať si krásy života. To všetko vám chceme dopriať a preto vám ponúkame tie najkvalitnejšie záhradné altánky.

Záhradný altánok je dostupný pre kohokoľvek. Obávať sa nemusia ani majitelia rozlohou menších záhrad. V ponuke je hneď niekoľko variantov. Rozhodnúť sa môžete pre drevený alebo pre kovový záhradný altánok. Dôležité je vyberať si tak, aby vzhľad záhradného altánku harmonizoval so zvyškom architektúry vo vašej záhrade. So všetkým Vám veľmi radi pomôžeme a poradíme Vám aj  ako si vybrať ten pravý altánok pre Vás. Nebudete sa musieť trápiť ani s prepravou, pretože všetko vybavíme za Vás.  Dopravu na území Slovenskej republiky Vám radi poskytneme zdarma.

Naši zákazníci si môžu vyberať zo širokej škály dreva a materiálu strešnej krytiny, z rôznych štýlov záhradných altánkov a rôznych veľkostí. Je len na vás, ktorý záhradný altánok si získa vaše sympatie a stane sa súčasťou vašej záhrady.

To, za čo platíte je predovšetkým a nepochybne kvalita! Klientom dodávame len to najlepšie. Na zakúpený záhradný altánok sa vzťahuje trojročná záruka a v cene je tiež impregnačný náter a fínsky šindel, ktorý pokrýva strechu. K vybraným záhradným altánkom ponúkame tiež doplnkovú výbavu či už v podobe záhradného nábytku a kvetináčov podľa vlastného výberu, či v podobe náteru bielou farbou do stanovenej cenovej výšky.

Záhradný altánok je impregnovaný vodeodolným náterom, ktorého farebnú škálu si vyberiete Vy sami! Zákazníkom dávame na výber, aby bol záhradný altánok podľa ich predstáv. Takisto garantujeme veľmi kvalitný lepenkový fínsky šindeľ, ktorý si tiež vyberáte sami z ponúkanej farebnej škály.  Nechávame Vám voľnú ruku, pretože Váš názor je dôležitý. Máte možnosť vyberať si spomedzi desiatich odtieňov farebnej škály a z piatich variantov šindľa. Našim cieľom je vytvoriť priestor pre Vašu fantáziu, aby sme vám dali presne to, čo hľadáte.

S naším záhradným altánkom na Vás čakajú už iba príjemné dni plné oddychu a radosti!

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice