Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Prečo si užiť lyžovačku na chate?

Sniežik sa nám chumelí, zimička už prišla, a to nielen v známej pesničke, ale aj v skutočnosti. Preto sa už teraz všetci tešíme na snehom pokryté svahy, ktoré si užijeme s priateľmi a rodinou.

Zima je naozaj  tu, Vianoce takisto pred dverami a neďaleko je už aj Nový rok. To zaváňa akousi lyžovačkou! Nie je to najhorší nápad ako stráviť Silvester alebo vianočné sviatky. Popri netrpezlivom očakávaní polnočnej párty, taká lyžovačka padne vhod. Aspoň si schladíme hlavu. A prázdniny s deťmi na čerstvom vzduchu takisto nie sú na zahodenie.

Asi najlepšie je vybrať sa lyžovať do našich Tatier, no tie však nie sú dostupné každému. Chaty tento lyžiarsky pôžitok doprajú komukoľvek, dokonca aj tým ľuďom, ktorí musia precestovať niekoľko hodín. Rezervácia chaty je v dnešnej dobe skutočne jednoduchá. Stačí ak si „prelistujete“ internet a chaty sa vám budú ponúkať takmer samé.

Chaty sú v prípade rodinných lyžovačiek na nezaplatenie. Čo je asi najdôležitejšie, ich najvýraznejším benefitom je ich vzdialenosť od samotného svahu. To by malo byť jedným zo základných kritérií vášho výberu. Čím bližšie sa chaty k svahu nachádzajú, tým je to pre vás lepšie a jednoduchšie. Užijete si príjemné ránko, pretože sa nebudete musieť nikam ponáhľať. Raňajky s krásnym výhľadom na zasnežený svah, káva, čaj, a potom už len hurá na lyže. Obliecť sa môžete už na chate, čo takisto nie je ponuka na zahodenie. A poslednou, no nie menej zaujímavou výhodou je to, že ste z lyžovačky veľmi rýchlo „doma“.  Čo tiež určite mnohých poteší je, že nie je potrebné za svahom z chaty ešte cestovať niekoľko kilometrov, a preto vypiť si je prísne povolené. Aj v tom je zázračná sila chát, ktoré vám doprajú možnosť vypnúť všetky vaše mozgové závity, zahodiť starosti, chaty vám dajú príležitosť oddýchnuť si, zabaviť sa a zrelaxovať.

Chaty sú v prevažnej väčšine dispozične riešené podobne. Spoločná miestnosť a k tomu zopár izieb. Práve vďaka spoločnej miestnosti spolu môžete tráviť naozaj veľa času, zahrať si spoločenské hry, počúvať hudbu, jednoducho zabaviť sa.

Takéto chaty si nemusíte zákonite užívať len na Slovensku. Veď lyžovať sa dá na mnohých miestach a v rôznych krajinách. Rozšírte svoje lyžiarke obzory a skúsenosti a už teraz si poobzerajte chaty, kde by ste si vedeli predstaviť vaše voľné chvíle. Chaty pre nás predstavujú akési pomyselné domovy na cestách, kde môžeme prežiť mnoho krásnych chvíľ s rodinou a blízkymi.  Sú zároveň vynikajúcim riešením pre rodiny s deťmi, a to najmä preto, že máte svoj vlastný priestor, v ktorom vás nikto neobmedzuje. Ak potrebujete zo svahu s dieťaťom odbehnúť, nebude to pre vás žiaden problém. Zberáte sa do postele skôr či práve naopak, príliš neskoro? Ani do tohto vám nemôže nikto, takpovediac, kecať. Podobne je to aj v prípade starších záujemcov, ktorí už chcú mať jednoducho svoj kľud. Chaty vám dávajú možnosť byť svojim vlastným pánom. Dokonca nie sú ani finančne náročné. Chaty na prenájom stoja približne od 120 EUR do 200 EUR na víkend. Ich cena rastie a klesá v závislosti od ich veľkosti, počtu izieb, sídla a samozrejme, majitelia navyšujú ceny aj kvôli novšiemu vybaveniu.

Užite si Vianoce trochu inak. Vyberte sa na lyžovačku, ktorá vám spestrí sviatky. Chaty vám doprajú dostatočný komfort, a tak určite o nič neprídete.

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice