Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky

Spoločnosť

Výroba a realizácia

Ako prebieha výroba našich produktov?

Záhradné altánky a vybrané záhradné domčeky na náradie dodávame už natreté impregnačným náterom v cene.

Keďže vieme, že pri rozhodovaní sa o kúpe chaty, altánku, či záhradného domčeka chcete mať čo najviac informácií, rozhodli sme sa priblížiť vám výrobný proces našich produktov. Veríme, že aj tieto informácie vás utvrdia v tom, že ste u nás v dobrých rukách.

 

Všetky naše produkty vyrábame z kvalitného smrekového a borovicového dreva, ktoré má škandinávsky alebo sibírsky pôvod a vďaka tomu aj oveľa dlhšiu trvácnosť. Pri výbere sme veľmi opatrní a dozeráme na kvalitu a zdravie dreva. Náš proces výroby má tieto fázy:

 

Pílenie na fošne

Drevo najskôr pílime na fošne (rezivo) a potom ukladáme na seba tak, aby mohol cez medzery prúdiť vzduch. Prirodzeným schnutím zabránime znehodnoteniu dreva plesňami a vzniku prasklín.

Dlhodobé sušenie

Drevo strávi prirodzeným sušením na voľnom priestranstve 3 roky. Následne ho dosušujeme v špecializovaných sušičkách, aby malo finálnu vlhkosť maximálne 14-16%.

Moderné technológie

Pri výrobe využívame moderné technológie, ktoré nám uľahčujú prácu a zaručujú, že materiál bude dôkladne opracovaný a finálny výrobok vo vašej záhrade bude naozaj kvalitný a trvácny.

Impregnačný náter

Záhradné altánky a vybrané domčeky na náradie dodávame už natreté impregnačným náterom, ktorý si môžete vybrať z našej ponuky. Ku ostatným produktom od nás dostanete bezfarebný impregnačný náter zdarma.

TOP KVALITA MATERIÁLOV

Keďže vieme, že povesť firmy závisí od kvality produktov a služieb, dávame si veľmi záležať na tom, aby boli naše domčeky a altánky z kvalitných materiálov a precízne zmontované.

TVRDÉ SEVERSKÉ DREVINY

Využívame iba škandinávske, sibírske alebo ruské smreky z veľkých nadmorských výšok, kde sú náročné poveternostné podmienky a smreky tak majú hustejšie drevo a sú tvrdšie a trvácnejšie.

Ako prebieha montáž?

Cena montáže sa pohybuje od 190 € pri altánkoch a domčekoch na náradie a od 200 € pri záhradných chatkách. Montáž realizujú naše vlastné montážnicke tímy. Montáž prebieha vačšinou v priebehu jedneho pracovného dňa. Pri vačších chatkách je doba montáže v závislosti od modelu a veľkosti.

Cena je individuálna

Cena montáže je uvedená pri každom produkte v jeho katalógovej karte. Pri výslednej cene záleží od veľkosti a zložitosti každej chatky či altánku.

Dovoz v rámci SR zdarma

V prípade, že si klient u nás objedná celú službu, teda produkt aj montáž, získa pri vybraných produktoch bezplatný dovoz v rámci celého Slovenska. Pri každom produkte je uvenené, na ktoré sa akcia vzťahuje.


Podkladová plocha a jej parametre

Vo väčšine prípadov nemáme na podklad žiadne špeciálne požiadavky. Altánky a chatky sú po zložení samonosné a na zabezpečenie stability nie sú potrebné žiadne kotviace prvky.

Potrebujem alebo nepotrebujem podkladovú plochu? To je jedna z najčastejších otázok, ktorú nám zákazníci kladú. Odpoveď znie, že stačí pripraviť obyčajnú spevnenú a zarovnanú plochu. Podkladovú plochu môžete spevniť napríklad zámkovou dlažbou, štiepaným prírodným kameňom, drvinou, alebo môžete pripraviť jednoduchú betónovú platňu.

Podklad by mal byť čo najvodorovnejší, aby boli váš altánok, domček na náradie, či chatka nielen krásnou ozdobou, ale aj funkčnou pýchou vašej záhrady. Podklad môže mať rôzne tvary: kruh, šesťuholník, či štvorec. Záleží len od šikovnosti majstra a prostredia, v ktorom sa altánok či chatka budú nachádzať.

 

Pri príprave podkladovej plochy pod záhradnú chatku alebo altánok je zákazník povinný pripraviť si zarovnaný povrch. Ako základ môžete vysypať a zhutniť štrkové / makadamové lôžko v hrúbke cca 10-15 cm (v závislosti od rozmeru), na ktoré uložíte zámkovú dlažbu, alebo do roviny rozmiestnite betónové kocky. Ide o najjednoduchšie a najmenej finančne náročné riešenie.

Zle pripravená podkladová plocha a poveternostné vplyvy sa podieľajú na tom, že časom dochádza k nerovnomernému usadaniu stavby a k vlhnutiu stien a podlahy. Príprave podkladovej plochy preto, prosím, venujte dostatočnú pozornosť.

 

 

Dôležitosť betónovej platne

Pre domčeky a chaty nad 25 m2 je najvhodnejšia betónová platňa s hrúbkou cca 20 cm, ktorá je vystužená betonárskou oceľou alebo kari sieťovinou. V opačnom prípade platňa popraská.

Elektrická prípojka nie je potrebná

Pri výstavbe / montáži si vystačíme aj bez elektrickej prípojky. Výrobok dokážeme postaviť aj na odľahlom, ale stále dopravne dostupnom mieste, napríklad v záhradkárskej oblasti.

Materiál si do 15 metrov vynosíme sami

Ak nám terén v okolí miesta výstavby umožní dostať sa autom aspoň na vzdialenosť 15 metrov od podkladovej plochy, nemusíte si robiť žiadne starosti. Materiál si vynosíme sami. Ak je však vzdialenosť väčšia, požadujeme od zákazníka pri vynášaní materiálu súčinnosť a pomoc.

Bez podlahy musíme altánok ukotviť

Ak bude váš altánok umiestnený bez podlahy, rátajte, prosím, pri príprave podkladu s tým, že altánok budeme musieť ukotviť. Pod všetky stĺpy je potrebné pripraviť betónové pätky, na ktoré altánok ukotvíme.

Máte ďalšie otázky? Napíšte nám

Uvedomujeme si, že pri rozhodovaní sa o kúpe chaty či altánku potrebujete viac informácií. Ak máte ďalšie otázky k jednotlivým produktom, procesu výroby či k montáži, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Radi vám osobne poradíme.

  Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
  prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
   4,9/5
   85 recenzií
  Záhradný domček SANTIAGO
  Moderný altánok UTAH
  Záhradný domček MONACO
  Záhradný altánok OREGON
  Záhradný domček SANTIAGO
  Záhradný domček PULA
  Záhradný altánok ARIZONA
  Záhradný domček VALENCIA
  Záhradný Domček PULA

  Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

  Ján L

  Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

  Terézia Šoltésová, Rokycany

  Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

  Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

  Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

  Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

  Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

  Peter Sirotnak, Veľký Šariš

  Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

  Matúš Hovanec, Dovalovo

  Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

  Michal Lacko, Stará Kremnička

  Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

  Adela Birova, Choča

  Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

  Ján Gonda, Levice