Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Záhradný altánok – relax v pohodlí domova

Biely drevený altánok FLORIDA s červenou strešnou krytinou umiestnený na zámkovej dlažbe v záhrade

Každý z nás pozná ten stav, keď sa vracia po ťažkom dni v práci domov, na krku množstvo iných problémov a vy máte chuť niekde v pohodlí domova vypnúť, zrelaxovať, jednoducho si oddýchnuť?

Existuje na to veľmi jednoduché a cenovo priateľné riešenie, ktorým je váš nový altánok. Príjemný pocit, keď si po tomto všetkom sadnete, vyložíte nohy, pijete vašu poobednú, prípadne rannú kávu, čítate obľúbenú knihu alebo skrátka len tak sedíte a užívate si kľud, ktorý vám ponúka vaša záhrada, teplý letný deň alebo konečne voľný deň v práci. Je to veľmi fajn predstava, rýchlo a ľahko zrealizovateľná.

Tento priestor nebude miestom iba vášho oddychu ale stane sa miestom, kde sa budete stretávať celá rodina, kde sa budete stretávať s vašimi priateľmi, známymi a strávite spolu chvíle, ktoré sú v dnešnej uponáhľanej dobe tak vzácne.

Zahradny dreveny altanok altan

Altánok FLORIDA

Pokiaľ máte okolo záhradného altánku priestor, stane sa určite neoddeliteľnou súčasťou vaších grilovačiek a to aj v prípade nepriaznivého počasia. Tento altánok okrem oživenia vašej záhrady a miesta na vyššie spomenuté veci, určite oceníte aj v zime, kedy doň môžete uschovať rôzne veci, ktoré by inak pôsobením snehu a vody mohli podľahnúť korózii. Pred samotnou kúpou záhradného altánku je však nutné, ako pri každom rozhodnutí, zvážiť jeho používanie a porozmýšľať nad viacerými aspektami, ktoré s kúpou a výstavbou altánku veľmi úzko súvisia. Výber správneho miesta je jedna z najdôležitejších vecí samotného altánku. Pri zlom výbere miesta nemusí tak celkom plniť vaše očakávania.

Zahradny dreveny altanok altan

Altánok FLORIDA

Jednoduchým príkladom je napríklad umiestnenie pri zvedavých susedoch, umiestnenie s výhľadom na cestu, kde sa zvedavým susedom taktiež nevyhnete, prípadne keď altánok nie je v závetrí, alebo je umiestnený na zlú svetovú stranu. Toto všetko sú len drobnosti, ktoré koniec koncov tvoria celok a pri výbere toho správneho miesta sú nesmierne dôležité. Takisto nezabúdajme na dobrú prístupnosť, aj v prípade zlého počasia. Povrch, na ktorý budete záhradný altánok stavať je takisto dôležitý, odporúča sa stavať na čo najväčšej rovine, aby ste mali s prípadnými úpravami čo najmenej práce. Zhutnenie povrchu, zastabilizovanie a udusanie pôdy sú práce, ktoré na vybranej ploche treba vykonať, aby sme mali v altánku, ako sa hovorí, pevnú pôdu pod nohami a aby záhradný altánok nepodľahol prípadnému močarisku, zosuvu pôdy a podobne. Čo sa týka samotnej veľkosti altánku, najlepšie je postaviť ho taký, aby nebol príliš veľký, kedže vtedy by stratil určitý pocit útulna, ale zároveň ani príliš malý.

zahradny altanok dreveny altan

Altánok MONTANA

Pre každého je primeraná veľkosť iná a tak isto aj podmienky na záhrade v riadnej miere určujú, aká bude jeho konečná veľkosť.

Na trhu je veľký výber typov a veľkostí, takže určite nebudete mať problém vybrať si záhradný altánok presne taký a z takého materiálu, ako si predstavujete. Rovnako nie je problém už so samotnou realizáciou altánku, ktorý si môžete postaviť sami za pomoci odborných rád predajcu. Vybavenie altánku je už veľmi individuálna vec, to sa necháva všetko na koniec, no každý už pred samotnou výstavbou altánku vie, kde a čo bude mať.

Záhradné altánky sa pohybujú v rôznych cenových kategóriách, ktoré sú prístupné takmer pre každého, takže netreba dlho váhať, váš altánok vám vdýchne do života možno práve to, čo vám chýbalo.

Zahradny altanok altan altanok

Altánok ALABAMA

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice