Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

5 dôvodov, prečo si postaviť záhradný altánok

S jarou prichádza čas, kedy ľudia začínajú premýšľať o tom, ako čo najviac využiť svoj vonkajší priestor. Jedným zo spôsobov, ktoré by ste mohli považovať za transformáciu vašej záhrady, je pridanie vonkajšieho chráneného priestoru. Existuje veľa spôsobov ako to urobiť, jeden z nich je záhradný altánok. Ak ste stále neprišli na to, či je pre vás záhradný altánok pravým riešením, potom sme vám pripravili 5 výhod, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa.

  1. Úkryt pred poveternostnými podmienkami

Pravdepodobne najčastejším dôvodom výstavby altánku vo vašej záhrade je ochrana pred poveternostnými podmienkami. Bez ohľadu na to, aké leto nás čaká, prídu chvíle, kedy si budeme chcieť užiť vonkajšie prostredie, bez toho, aby ste sa obávali útoku slnka alebo dažďa. Altánok nebudeme môcť využívať, pokiaľ bude silný vietor alebo sneh. Altánok vám môže ponúknuť útočisko, ktoré potrebujete na maximálne využitie vonkajšieho priestoru.

 

 2.  Vonkajšia herňa pre deti

Sú časy, keď je pekné počasie a kedy každý rodič musí poslať deti von z domu, aby sa dostali na rad zimou presúvané záležitosti. S altánkom na dvore môžete svojim deťom dať vhodné miesto na hranie, ktorý ich chráni pred počasím. Môžete si s nimi užiť veľkú zábavu, poprípade doplniť hračky, ktoré sa budú nachádzať v altánku a tak sa nemusíte toľko obávať o neporiadok!

3. Socializácia

V letných mesiacoch je v záhrade nemálo krásny chvíľ ako zábava s priateľmi alebo rodinou. Či už je to len pár priateľov pri šálke čaju, alebo plnohodnotná záhradná párty, je skvelé mať správne miesto. Altánok vám poskytne krytý priestor na posedenie, čo znamená, že nebudete tak závislí od počasia, ako aj od krásneho miesta na rozprávanie.

4. Súkromie

V závislosti na štýle altánku, ktorý chcete sa môžete rozhodnúť že napríklad zakryjete strany kvetmi a kermi , aby ste vytvorili súkromný priestor pre tých, ktorí sú vo vnútri. Ak váš súčasný  priestor ponúka obmedzenú samostatnosť, pridanie altánok by mohlo byť spôsob, ako ju získať bez vyhodenia obrovského množstva eur na oplotenia a zeleň okolo pozemku.

 

5. Vychutnajte si záhradu

Najväčšou výhodou mať záhradný altánok je to, že vám dáva miesto, aby ste nič nerobili. Poskytuje vám možnosť relaxovať a užiť si relax v danom okamžiku.

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice