Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Naše stavby, ktoré vás tešia!

male zahradne stavby

Každý sa občas rád pochváli a inak to nie je ani u nás 😉 Stavby v podobe záhradných altánkov na dokonalý relax alebo praktické domčeky na náradie či prístrešky a garáže, máme veľkú radosť z toho, že sme mohli splniť priania mnohým z vás a pomôcť tak k naplneniu vašich záhradných snov.

Čo v článku nájdete:

Pozrite sa spolu s nami na výber niekoľkých drevených stavieb, ktoré sme postavili.

Záhradný altánok UTAH

Tento rok sa svojej popularite z našej ponuky záhradných altánkov opäť tešil najmä záhradný altánok Utah. A my skromne dodávame – niet sa čomu diviť. Tento záhradný altánok je totiž viac než len altánkom. Je uzatvárateľný, vďaka čomu sa dá využívať za akéhokoľvek počasia či ročného obdobia. Je navrhnutý tak, aby poskytol útulné miesto na oddych a vďaka preskleným dverám si môžete vychutnávať výhľad na okolité prostredie. Skvelo sa hodí pre rodiny s deťmi, ale aj pre partnerov na romantické posedenia či pre partiu priateľov na záhradné grilovačky a zábavu.

A tu sú výsledky našej práce v podaní fotiek a recenzií od našich zákazníkov, ktorí sa rozhodli pre moderný záhradný altánok Utah:

Utah recenzia (Ladislav Selmeci)
Utah (Ladislav Selmeci) 3
Utah (Ladislav Selmeci) 1
Utah (Ladislav Selmeci) 2
Utah recenzia (Peter Duč)
Utah (Peter Duč) 1
Utah (Peter Duč) 2
Utah (Peter Duč) 3

Záhradný altánok Omaha

U spokojného zákazníka sa pýši aj tento altánok Omaha. Altánok Omaha má masívnejšiu konštrukciu a je doslova stredobodom pozornosti na pozemku. Hodí sa na záhradné posedenia, vonkajšie stolovanie ale aj na oddych a relaxáciu. Altánok je dodávaný aj s drevenou podlahou.

altánok Omaha 2
altánok Omaha

Záhradný domček Santiago II

Ako sa hovorí, kľúče sme odovzdali aj ďalšiemu zákazníkovi – spokojnému majiteľovi tohto dreveného domčeka Santiago II. Domček Santiago II sa skvelo hodí nielen ako záhradný domček, ale vie slúžiť aj ako domček pre hostí či menšia chatka, či už pre vás alebo aj ako chata na prenájom, napríklad v rekreačnej oblasti.

V našej ponuke nájdete viacero záhradných domčekov a chatiek z rodiny Santiago. Prečítajte si o nich viac v našom článku Predstavujeme: Chaty z rodiny Santiago. Ktorá je tá pravá pre vás?

domček Santiago II 2
domček Santiago II

Nahliadnite aj do interiéru domčeka:

domček Santiago II 3
domček Santiago II 4

Drevená garáž Eleonora

Počas tohto roka sa nám podarilo splniť sen o drevenej garáži. Alebo, ako píše náš spokojný zákazník – seniť spln 🙂 Táto dvojmiestna drevená garáž Eleonora môže byť skvelým riešením, ak hľadáte bezpečné a pohodlné miesto na parkovanie vašich vozidiel. Do garáže sa bez problémov zmestia dve vozidlá a ešte vám ostane priestor aj na odkladanie najpotrebnejšieho autopríslušenstva. Prípadne môžete jednu časť využívať ako garáž na uskladňovanie vašich auto-moto potrieb, športového vybavenie alebo záhradného náradia a druhú časť využívať na parkovanie auta.

garáž Eleonora (b3rg0 instagram)

Záhradný domček Aino

Radosť našim zákazníkom robí aj tento všestranný domček Aino. Poslúži nielen ako záhradný domček, ale aj chatka na náradie či rodinná chalúpka. V jeho interiéri sa nachádza jedna miestnosť, ktorá sa dá využiť na príjemné posedenia a oddych ale aj občasné prenocovanie, napríklad pri jeho umiestnení v záhradkárskej oblasti. Domček Aino sa tiež dá využiť ako praktický pomocník pri prácach na záhrade či pre kutilov na odkladanie a uskladňovanie záhradného náradia a pomôcok, rovnako v ňom tiež môžete bezpečne uskladňovať drahšie záhradné vybavenie, ako napríklad kosačku ale aj športové vybavenie, ako napríklad bicykle či lyže.

domček Aino

Záhradný domček Pula

Dlhoročne obľúbeným je aj záhradný domček Pula a na pozemkoch našich zákazníkov vyrástol aj tento rok. Tento jednoizbový záhradný domček je skvelým spôsobom, ako si vytvoriť štýlový a funkčný kútik vo vlastnej záhrade. Poskytuje príjemné miesto na oddych, záhradné posedenia či prenocovanie. Má k dispozícii doplnkový prístrešok na drevo, čo je praktickým riešením, najmä ak využívate drevo na topenie – drevo budete mať pekne zorganizované a bude tak chránené pred vlhkosťou.

Domček Pula 2
domček Pula

Máme veľkú radosť z toho, že aj sme mohli byť pri plnení vašich snov. Drevené záhradné stavby sú praktickými pomocníkmi pri záhradkárčení, oddychu, relaxácii a navyše, čaro dreva prináša autentickú atmosféru a spojenie s prírodu do každého prostredia. Presvedčilo sa o tom mnoho našich zákazníkov a my nemôžeme urobiť inak, než vyjadriť im našu vďaku za to, že si pri plnení svojich snov vybrali práve nás. Tešíme sa už teraz na celý tento rok a veríme, že prinesie ďalšie úspešné realizácie drevených stavieb. Ak premýšľate nad drevenou stavbou aj vy, môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť. Veľmi radi vám s výberom pomôžeme.

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice