Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Ako si vybrať záhradné domčeky a nedať sa oklamať?

Záhradné domčeky sú nepochybne korunou každej záhrady. Aj preto sú stále častejším a častejším javom na mnohých pozemkoch. Ich využitie je takmer neobmedzené, pretože vám poslúžia pri oddychu, menšom pohostení, ale budú vám dobrým spoločníkom aj počas záhradných prác. Záhradné domčeky môžu byť tiež vyhotovené z rôznych materiálov. Či už sa rozhodnete pre drevo, plech alebo oceľ. Oceľové záhradné domčeky nie sú ničím nezvyčajným, zaujímavé na nich je, že pôsobia ako murované. Materiál by ste si mali vyberať tak, aby záhradné domčeky dopĺňali celkový vzhľad a architektúru vášho zvyšného pozemku a tiež rodinného domu.

Dôležité je tieto záhradné domčeky uchrániť pred nežiaducimi hosťami alebo inak a jednoducho povedané – zlodejmi. Každý z nás by bol najradšej, keby s takýmito ľuďmi nemusel mať nikdy žiadnu skúsenosť. No stať sa môže čokoľvek, a preto je dôležité záhradné domčeky dostatočne zabezpečiť. Dnes sa však kradne omnoho rafinovanejšie než len prestrihnutím kladky a „vybrakovaním“ domčeka. Určite pomôže jednoduché zabezpečenie domčeka okenicami a to komplet na okná, aj dvere. Často sa stáva, že sa zákazníci nechajú zlákať dobrou cenou a prehliadajú kvalitu výrobcu a aj samotného výrobku, o ktorý majú záujem. Ak sa rozhodnete kupovať záhradné domčeky, mali by ste sa dostatočne informovať o predajcoch.  Seriózny predajca vám poskytne všetky informácie. Nemá potrebu zatajovať pravdu o tom, kde sídli firma, koľko má zamestnancov, históriu spoločnosti a pod. Menšou skúškou môžu byť akékoľvek otázky, na ktoré žiadate odpovede. Ak predajca neodpíše, prípadne bude jeho odpoveď nedostatočná či nejasná, mali by ste si radšej obzrieť záhradné domčeky u iného predajcu.

Na škodu nie je tiež vyberať si záhradné domčeky na základe referencií iných zákazníkov. Predajca, ktorému skutočne záleží na tom, aby svoje výrobky predal vám nebude brániť dostať sa k takýmto recenziám. Dokonca by vám ich so súhlasom zákazníkov sám mal poskytnúť. Niektoré firmy tieto referencie zverejňujú na svojich internetových stránkach. V každom prípade by ste sa k nim mali bez výraznejších problémov dostať. Na základe získaných informácií sa vám budú záhradné domčeky selektovať a následne aj vyberať o čosi ľahšie.

Ak nakoniec dospejete k spoločnosti, ktorej dôverujete a ich záhradné domčeky pre vás predstavujú dostatočnú kvalitu, mali by vám počas výstavby zabezpečiť všetko potrebné. Okrem iného tiež záručný a tiež pozáručný servis.  Nie všetko, čo je príliš drahé musí byť kvalitné, no príliš nízka cena tiež neveští nič dobré. Cena by teda nemala byť rozhodujúcim faktorom, na základe ktorého si budete záhradné domčeky vyberať.

Okrem toho, že si môžete kúpiť už vyhotovený, katalógový domček, veľmi jednoducho si môžete záhradné domčeky svojpomocne vystavať. Najdôležitejšie je pripraviť si rovné základy. Potom už samotná výstavba pôjde veľmi rýchlo. Záhradné domčeky môžete mať k dispozícii už do niekoľkých dní.

Záhradné domčeky sa vám zapáčia! Nenechajte sa oklamať a zlákať cenou. Počúvajte svoj inštinkt a vyberte si to najlepšie pre vás!

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice