Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Záhradné domčeky vám skrášlia záhradu

Zatúžili ste po skutočne kvalitnom záhradnom domčeku? V takom prípade Vám s výberom veľmi radi pomôžeme. Ponúkame Vám záhradné domčeky, na ktoré sa budete môcť spoľahnúť za každých okolností. Vyberať si môžete spomedzi drevených záhradných domčekov, k dispozícii sú tiež záhradné domčeky pre deti. Záleží len na Vás pre aký účel má záhradný domček slúžiť, to ostatné už miesto Vás zariadime my.

Ponúkame Vám predovšetkým záhradné domčeky na náradie. Vďaka nim sa už nebudete musieť viac obávať o uskladnenie Vášho záhradného náradia. U nás si môžete kúpiť záhradné domčeky a domčeky na náradie rôznych veľkostí. Máte možnosť vyberať si tiež z rôznych priestorových variantov záhradných domčekov. Či už potrebujete záhradný domček na uskladnenie dreva, alebo na odkladanie doplnkovej výbavy ako sú kvetináče alebo kosačka. V ponuke máme rôzne farebné varianty a strešné krytiny.

U nás majú naši zákazníci dokonca možnosť doplniť si záhradný domček o okno navyše, prípadne dvere. Všetko záleží len na Vás. Vy máte svoje predstavy, ktoré my dokážeme zrealizovať!

Záhradné domčeky však nemusia slúžiť iba na odkladanie záhradného náradia, lyží bicyklov a iných vecí. Ich prednosti si môžete vychutnávať tiež prostredníctvom leňošenia, oddychu a užívania si voľných chvíľ s priateľmi a rodinou. Majú teda dvojaké využitie. Chceme, aby si naše záhradné domčeky zamilovali pracovití záhradníci, ale aj všetci tí, ktorí si radi oddýchnu.

Okrem všetkých spomínaných praktických benefitov, predstavujú záhradné domčeky jednoduchý spôsob ako vrátiť život Vašej záhrade. Je dôležité, aby Vami vybraný záhradný domček ladil so zvyškom Vašej záhrady a najmä s jej architektúrou a úpravou. Vyberať by ste si mali tiež podľa priestorových možností Vašej záhrady. Rozlohy sa však nemusíte obávať. Záhradné altánky vieme zabezpečiť aj pre tých, ktorí sú majiteľmi rozlohou menších záhrad.

Záhradné domčeky majú v súčasnosti skutočne štýlovú podobu a možno práve preto už dnes nie sú žiadnou raritou. Majú všestranné využitie čo im nepochybne pridáva na popularite. Zachráni Vás pred daždivým počasím a dopraje Vám príjemné chvíle v prírode.  My Vám takisto chceme dopriať atmosféru, ktorú si nemôžete vychutnať nikde inde, a preto u nás nájdete len tie najlepšie záhradné domčeky. Takmer každá záhrada sa pýši záhradným domčekom, ktorý jej dodáva šmrnc. Tá Vaša by nemala byť výnimkou!

Dopravu záhradných domčekov ponúkame v rámci Slovenskej republiky zdarma a to v prípade, že si zákazník objedná aj montáž záhradného domčeka. Našou snahou je predovšetkým uľahčiť Vám nákup a dať Vám priestor tešiť sa z Vášho nového záhradného domčeka. U nás máte istotu, že sami rozhodujete o tom, ako bude Váš záhradný domček vyzerať.

Modernými a čoraz viac obľúbenými sú v poslednej dobe najmä drevené záhradné domčeky. Na výrobu používame najkvalitnejšie materiály, a preto našim zákazníkom môžeme zaručiť odolnosť voči nepriaznivým klimatickým vplyvom. Dokážu si veľmi dlho zachovať pekný vzhľad a pri správnom ošetrení sa nemusíte obávať ani žiadnej hniloby po niekoľkých rokoch. Pri tomto type záhradných domčekov Vám odpadá starostlivosť o domček, ktorá je pri drevených záhradných domčekoch nevyhnutná.

Ak bývate v rodinnom dome, nemáte viac o čom premýšľať. Záhradné domčeky v sebe skrývajú mnoho výhod, ktoré po krátkej dobe ich užívania nepochybne oceníte.

Našim cieľom je na spomínané prednosti záhradných domčekov poukázať, presvedčíte sa sami!

 

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice