Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Korona nás ani v tomto roku nezastavila!

Altánok Colorado

Tento rok bol pre takmer každého z nás zložitý a plný nepredvídateľných situácií. Museli sme sa a stále sa prispôsobujeme novým okolnostiam, ktoré sú nie vždy priaznivé. Veríme však, že ťažké situácie pomáha zvládať práve nastavenie, že vo všetkom zlom treba hľadať niečo dobré. A nás veľmi teší, že sme k tomu dobrému pre vás mohli prispieť aj tento rok a zadovážiť vám domov radosť v podobe nových záhradných stavieb. 

Zároveň sme radi, že ste s nami počas celého roka ostali, sledovali našu prácu na sociálnych sieťach či čerpali informácie z našich blogov. Dúfame, že sme vám aspoň trochu uľahčili práce na záhradke, pomohli s výberom záhradnej chatky, domčeka či altánku, objasnili, ako sa starať o drevo vašej záhradnej stavby a záhradného nábytku či ponúkli návod na vytvorenie záhradného jazierka.

Pozrite sa spolu s nami na niekoľko stavieb, ktoré sa nám počas tohto roka podarilo zrealizovať a zabezpečiť tak našim zákazníkom ich vysnívané záhradné kráľovstvo. Kto vie – možno medzi nimi nájdete aj tú svoju.

Záhradný domček Osaka

Záhradný domček Osaka

Veľmi nás teší, keď naše záhradné stavby dokážu naplniť očakávania našich zákazníkov. Príkladom je tento záhradný domček Osaka, ktorý robí radosť našej spokojnej zákazníčke. Takýto päťuhlový záhradný domček je o niečo špecifickejší, a tak do záhrady rozhodne vnesie originalitu. Vďaka svojim prírodným materiálom a vysoko-trvácnym škandinávskym drevinám navodzuje pocit harmónie a spojenia s prírodou. Skvelo poslúži ako domček na oddych ale aj ako praktický pomocník na záhrade. 

Drevená chata Cairo

Záhradný domček Cairo

Aj táto drevená chata väčších rozmerov teší našich zákazníkov. Pozostáva z troch izieb a medziposchodia. Ponúka tak univerzálne riešenie, ktoré umožňuje akékoľvek usporiadanie. Drevená chata Cairo sa dokonale hodí do záhrad, rekreačných stredísk či ako letná chata na pozemku pri jazere alebo v horách. Výnimkou nie je ani jej celoročné využívanie.

Záhradný domček Riga

Altánok Riga

Praktický záhradný domček, ktorý sa hodí do každej záhrady. Záhradný domček Riga je skvelý pomocník pre všetkých záhradkárov, ale aj milovníkov oddychu. Je užitočný v každej rodine a môže byť použitý aj na skladovanie záhradného náradia, bicyklov či kosačiek. Výhodou je aj jeho terasa, ktorá dokonale slúži ako miesto na príjemné posedenie.

Záhradný altánok Utah

Altánok Utah

Ani záhradným altánkom nechýba u našich zákazníkov popularita. Dôkazom je aj tento altánok Utah, ktorý dokáže byť skutočne dizajnovým kúskom do vašej záhrady. Je vyrobený zo sušeného borovicového dreva a môže byť zadovážený v niekoľkých farebných prevedeniach v závislosti od typu impregnačného náteru.

Záhradný altánok Arizona

Altánok Arizona

Aj záhradný altánok Arizona sa tešil svojej popularite. Takto krásne zdobí záhradu jedného z našich zákazníkov. Je skutočným estetickým doplnkom, ktorý ozvláštni každý priestor, v ktorom sa nachádza. Okrem toho so sebou prináša aj mnoho praktických benefitov. Čo tak letná grilovačka s priateľmi?

Záhradný altánok Colorado

Altánok Colorado

Altánok Colorado je skvelým doplnkom, ktorý sa hodí do každej záhrady. Je vyrobený zo sušeného borovicového dreva a disponuje polkruhovými podperami strechy, čo z neho robí skutočne zaujímavú záhradnú stavbu. Tento typ altánku vnesie eleganciu do každej záhrady.

Drevená garáž A

Drevená garáž A

Nezabudli sme ani na motoristov. Drevené garáže z našej ponuky sa tiež tešia svojim „novým domovom“, rovnako ako táto drevená garáž A. Táto jednomiestna drevená garáž je vhodná takmer pre akýkoľvek osobný automobil. S jej využitím budete mať istotu, že máte auto zaparkované na bezpečnom a spoľahlivom mieste.

Ak patríte medzi tých, ktorí o realizácii záhradnej stavby ešte len premýšľajú, mohol by vás zaujímať článok o tom, čo všetko potrebujete vedieť, keď kupujete záhradnú chatku. Pomôže vám objasniť niekoľko otázok týkajúcich sa ceny, dopravy a dodania ale aj samotnej montáže. A ak už svoje záhradné kráľovstvo predsa len máte, môžete sa pri jeho zveľaďovaní a zariaďovaní či prerábke inšpirovať niekoľkými štýlmi, ktorými môžete zariadiť interiér vašej záhradnej stavby

Rok 2020 sa skončil a my by sme vám radi vyjadrili vďaku za vašu dôveru pri výbere a realizácii záhradných a drevených stavieb. Je pre nás veľkým potešením, keď môžeme vidieť spokojné tváre našich zákazníkov plné radosti po dokončení záhradnej stavby. Zároveň sme radi, že vám môžeme prinášať tipy, inšpirácie a návody pre vašu záhradu či záhradnú stavbu. Veríme, že nový rok prinesie omnoho viac úsmevov na tváre všetkých nás, než tento uplynulý a budeme si môcť užívať viac radostí ako starostí. Prajeme vám všetko dobré do nového roku! ☺

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice