Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Predstavujeme: Chaty z rodiny Santiago. Ktorá je tá pravá pre vás?

Drevená chata SANTIAGO III

Oddych na záhrade, pobyt v rekreačnom stredisku niekde pri jazere či zimná dovolenka v prostredí hôr? Aj takto môže vyzerať dokonalá predstava oddychu a relaxácie, ktorú veľmi jednoducho dokážete premeniť na skutočnosť. Chaty z rodiny Santiago sú obľúbenými záhradnými stavbami, ktoré môžete využívať počas celého roka. Tieto štyri chaty so sebou prinášajú nielen praktické možnosti využitia, ale aj dopĺňajú a harmonizujú prostredie, v ktorom sa nachádzajú. Vyberte si aj vy tú vašu chatu práve z rodiny Santiago. 

Pozrite sa spolu s nami na ich porovnanie.

Záhradné chaty Santiago patria do jednej rodiny, no každá z nich je výnimočná a svojim spôsobom jedinečná. Avšak, spája ich to, že svoj účel plnia dokonale a môžete sa na nich spoľahnúť v akejkoľvek situácii. Či už hľadáte miesto na rekreáciu, víkendové pobyty, celoročný oddych, lyžovačku na horách alebo letnú dovolenku, v tom všetko vám chaty z rodiny Santiago vyhovejú. Ktorá je teda tá pravá pre vás?

Záhradná chata SANTIAGO 

O chate

Záhradná chata SANTIAGO je vhodnou drevenou stavbou či už na vlastný pozemok ale aj ako chalupa na prenájom v rekreačných oblastiach. Veľkú výhodu má v tom, že si jej interiér môžete usporiadať akokoľvek a jednoducho, a to práve vďaka rozloženiu izieb a najdôležitejších prvkov chaty. 

Rozloha a parametre

Táto záhradná chata disponuje rozlohou 580×580 cm spolu s terasou bez výpustov. Obytná plocha má rozlohu 580×430 cm. Steny tejto chaty majú hrúbku 45 mm alebo 70 mm a zabezpečujú stabilnú a robustnú konštrukciu. Chata je vyrobená zo štvorstranne opracovanej guľatiny zo sibírskeho smreku. Tento druh materiálu sa vyznačuje vysokou kvalitou a tým zároveň aj odolnosťou a trvácnosťou. Strecha chaty pozostáva z dosiek hrubých 19 mm a je osadená na strešných krovkách s profilom 45×145 mm. Od platne je chata oddelená impregnovanými hranolmi s profilom 44×90  mm a na nich je primontovaná drevená podlaha. Tá má hrúbku 28 mm.

Počet miest a vybavenie

Súčasťou záhradnej chaty SANTIAGO sú tri miestnosti. Hlavná a najväčšia miestnosť zároveň slúži ako spojovacia miestnosť do dvoch menších. Táto hlavná miestnosť sa najčastejšie využíva ako obývačka s kuchynským kútom, respektíve spoločenská miestnosť a zároveň ponúka miesto na prespanie pre dve osoby. Menšie miestnosti tak môžu poslúžiť ako spálňa a kúpeľňa. Záhradná chata SANTIAGO ponúka aj veľkú krytú terasu s rozlohou 1,5×6 m. Okrem toho, chata disponuje veľkými dvojkrídlovými vonkajšími dverami a párom jednokrídlových interiérových dverí. V hlavnej miestnosti sa nachádza dvojkrídlové okno a francúzske okno, v menších miestnostiach zas francúzske okno a jednokrídlové okno. V poslednej miestnosti sa nachádza menšie okno, ktoré slúži na osvetlenie tejto malej izby.

Cena a doplnkové služby

Cena záhradnej chaty SANTIAGO sa začína na 5290 pri hrúbke stien 45 mm a 7990 pri hrúbke stien 70 mm. Okrem toho, chata disponuje celým balíkom doplnkových služieb. Tie zahŕňajú napríklad montáž chaty, pokládku strešnej krytiny, kompletné zateplenie či osadenie okeníc. 

Záhradná chata SANTIAGO II

zahradny domcek zahradna chatka domcek na naradie

O chate

Záhradná chata SANTIAGO II je skvelou voľbou, ak zháňate záhradný domček pre vás či pre hostí alebo chatu na prenájom v rekreačnom stredisku. Hodí sa zároveň aj do vlastnej záhrady či záhradkárskej oblasti a ponúka možnosť celoročného využívania. 

Rozloha a parametre

Záhradná chata SANTIAGO II disponuje rozlohou 600×800 cm spolu s terasou. Vnútorné rozmery chaty sú 580×780 cm. Terasa chaty má rozlohu niečo viac ako 11 . Strecha chaty pozostáva z dosiek hrubých 19 mm a je osadená na strešných krovkách s profilom 45×45 mm. Od platne chatu oddeľujú impregnované hranoly s profilom 44×90 mm a na nich je primontovaná drevená podlaha hrubá 28 mm. Na výrobu záhradnej chaty SANTIAGO II bol použitý vysoko-trvácny sibírsky smrek s hrúbkou stien 44 mm alebo 70 mm.

Počet miest a vybavenie

Záhradná chata SANTIAGO II disponuje troma miestnosťami a terasou. Najväčšia priechodná miestnosť zvyčajne slúži ako obývacia izba s kuchynskými kútom a menšie izby ako spálňa a kúpeľňa. Každá z izieb v chate je oddelená jednokrídlovými interiérovými dverami. Na terase sa nachádzajú veľké presklené dvojkrídlové dvere. Interiér je vybavený dvoma francúzskymi oknami, ktoré efektívne presvetľujú obývaciu izbu a spálňu v chate. Okrem toho, chata disponuje ešte jedným dvojkrídlovým oknom. 

TIP:  Zákazníci majú možnosť pridať na chatu okná rôznych veľkostí v miestach, kde je plná stena.

Cena a doplnkové služby

Cena záhradnej chaty SANTIAGO II sa taktiež odvíja od hrúbky stien. S hrúbkou stien 40 mm sa cena chaty začína na 7190 a s hrúbkou stien 70 mm je to 10 490. Aj záhradná chata SANTIAGO II disponuje balíkom doplnkových služieb, ktoré zahŕňajú montáž chaty, pokládku strešnej krytiny, kompletné zateplenie či osadenie okeníc. 

Záhradná chata SANTIAGO III

zahradny domcek zahradna chatka domcek na naradie

O chate

SANTIAGO III je dokonalá chata nie len na rekreáciu a oddych, ale aj čas strávený s priateľmi či výlet s rodinou. Záhradná chata SANTIAGO III je priestranná drevená stavba, ktorá svoje využitie nájde aj na účely v oblasti podnikania. Zároveň, s kompletným zateplením  ju môžete, ako aj všetky ostatné chaty z rodiny SANTIAGO, využívať počas celého roka. 

Rozloha a parametre

Záhradná chata SANTIAGO III má spolu s výpustami rozlohu 800×600 cm. Úžitková plocha chaty je 43 , z čoho viac ako 11 predstavuje rozloha terasy, ktorou chata disponuje. Konštrukcia chaty pozostáva zo stien o hrúbke 44 mm alebo 70 mm. Strecha ma hrúbku 19 mm a je osadená na strešných krokvách s profilom 45×145 mm. Chata je od platne oddelená impregnovanými hranolmi, ktorých profil je 44×90 mm a je na nich primontovaná drevená podlaha s hrúbkou 28 mm.

Počet miest a vybavenie

Záhradná chata SANTIAGO III disponuje štyrmi miestnosťami a terasou. Najväčšia priechodná miestnosť slúži ako obývacia izba s kuchynským kútom a stredné izby sa môžu využiť ako dve oddelené spálne. Najmenšia miestnosť môže byť využitá ako kúpeľňa so sprchovacím kútom. Terasa svojou rozlohou poskytuje dokonalý priestor na trávenie času na čerstvom vzduchu a zabezpečí aj ochranu pred nepriaznivým počasím. Vstup do chaty od terasy je zabezpečený veľkými dvojkrídlovými dverami a do jednotlivých miestností sa vstupuje jednokrídlovými dverami. Po bokoch vchodových dverí sa nachádzajú pevné neotvárateľné francúzske okná. Tie zabezpečujú presvetlenie obývacieho priestoru a priestoru jednej zo spální. V najväčšej izbe sa ešte nachádza dvojkrídlové okno a menšie jednokrídlové okno na zadnej strane chaty. Jedna zo spální je vybavená jedným jednokrídlovým oknom.

Cena a doplnkové služby

Záhradná chata SANTIAGO III začína na cene 7890 pri hrúbke stien 44 mm11 590 pri hrúbke stien 70 mm. Aj táto záhradná chata má dostupný celý balík doplnkových služieb, ktoré zahŕňajú montáž chaty, pokládku strešnej krytiny, kompletné zateplenie či osadenie okeníc.

Záhradná chata SANTIAGO IV

O chate

Záhradná chata SANTAGO IV sa od ostatných z rodiny odlišuje tým, že disponuje obytným podkrovím. Práve vďaka podkroviu ponúka viac miest na spanie, a tak je veľmi obľúbená ako víkendová chata pre rodinu či chata na prenájom alebo penzión na podnikanie.

Rozloha a parametre

Celkovo spolu s výpustami má chata SANTIAGO IV rozlohu 699×750 cm. Terasa nepravidelného tvaru zaberá plochu 12,9  a tak poskytuje dostatočný priestor či už na večerné posedenia s rodinou alebo grilovačky s priateľmi. Na prízemí má chata úžitkovú plochu 25  a v podkroví 12,1 . Chata SANTIAGO IV je vyrobená zo sibírskeho smreku a je dostupná so stenami s hrúbkou 44 mm alebo 70 mm. Strecha má sklon 45° a je pokrytá doskami s hrúbkou 19 mm. Čelný presah strechy je 150 cm. Chatu od podkladu oddeľujú impregnované podkladové hranoly s profilom 45×95 mm, na ktorých je umiestnená drevená podlaha hrubá 28 mm

Počet miest a vybavenie

Chata SANTIAGO IV disponuje troma izbami a obytným podkrovím. Najväčšia miestnosť má rozlohu 14,9a môže byť využívaná ako obývačka s kuchyňou. Stredná izba môže poslúžiť ako spálňa a menšia izba ako kúpeľňa. Podkrovie môžete využiť ako ďalší priestor na spanie, pretože sa doň bez problémov zmestí manželská posteľ, nočné stolíky či šatníková skriňa. Z terasy ako vstup do domčeka slúžia vchodové dvojkrídlové dvere a najväčšiu miestnosť od dvoch menších oddeľujú jednokrídlové dvere. Po bokoch vchodových dverí sa nachádzajú dve pevné, neotvárateľné francúzske okná. Tie zabezpečujú, že interiér je dostatočne presvetlený. V najväčšej miestnosti chaty sa nachádza ešte dvojkrídlové, otváravo-sklápavé okno, v strednej izbe jednokrídlové okno a v najmenšej izbe menšie jednokrídlové okno. Jedno menšie okno sa nachádza aj v podkroví. Záhradná chata SANTIAGO IV ponúka priestor na spanie pre 6 osôb, a tak je vhodným miestom na rodinné výlety či výlety s priateľmi, ale aj ako chata na prenájom.

Cena a doplnkové služby

Pri hrúbke stien 44 mm sa cena záhradnej chaty SANTIAGO IV začína na 8650. S hrúbkou stien 70 mm si môžete záhradnú chatu SANTIAGO IV zadovážiť od 12 680. Čo sa týka doplnkových služieb, ako pri všetkých chatách z rodiny SANTIAGO, tak aj pri tejto chate je k dispozícii celý balík doplnkových služieb, ako napríklad montáž chaty, pokládka strešnej krytiny, kompletné zateplenie či osadenie okeníc.

 

Záhradné chaty z rodiny SANTIAGO sú dodávané v surovom stave, teda nenatreté. Avšak, pri všetkých chatách z rodiny SANTIAGO, ako aj pri všetkých ostatných produktoch z našej ponuky, môžete využiť sezónnu akciu a zabezpečiť si balenie vysokokvalitného bezfarebného náteru zn. Remmers na dlhodobú ekologickú ochranu dreva v exteriéroch už v cene. Tento náter chráni záhradné drevené stavby pred hmyzom, hubám a plesniam. 

Všetky chaty z rodiny SANTIAGO sú skvelou voľbou, ak hľadáte miesto na oddych, rekreáciu, rodinné výlety, dovolenky či dokonca aj priestor na pracovné aktivity. Prinášajú so sebou nielen kvalitu materiálov a tým pádom aj dlhú životnosť a odolnosť, ale aj harmóniu s do prírodného prostredia. Drevo, z ktorého sú vyrobené, je vysoko kvalitné a odolné aj najnáročnejším poveternostným podmienkam, a tak si môžete byť istý, že vám vaša drevená chata z rodiny SANTIAGO vydrží dlhodobo. Okrem toho, všetky chaty z rodiny SANTIAGO môžete využívať aj celoročne, ak sú vybavené zateplením a hrúbka stien je 70 mm. Tak čo, vybrali ste si svojho favorita z rodiny Santiago? 

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice