Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Spoznajte čaro zimnej chaty

Predstavte si tuhú zimu, krajinu zasneženú snehom a poletujúce vločky všade navôkol. Mráz, ktorý vám vyštípe líca a zmrazí pery. Po príjemnej prechádzke v takomto počasí vám nepochybne príde vhod sa niekde zohriať, vypiť teplý čaj a podebatovať v príjemnej spoločnosti. Pre takéto prípady je perfektným riešením, ak vlastníte zimnú chatu. Zapáči sa vám tak rýchlo, že sa zimná chata stane neoddeliteľnou súčasťou vášho života, ktorú si nebudete môcť vynachváliť. Voňajúce drevo a praskajúci oheň navodia maximálne romantickú, pokojnú a doslova idylickú atmosféru.

Oddychovať je predsa treba vedieť v každom ročnom období! Chata nemusí byť využívaná iba počas teplých letných dní. Práve naopak, zimná chata si vás získa omnoho rýchlejšie, a to predovšetkým vďaka svojmu neodolateľnému čaru!

Keďže sú chaty vyrábané z vysoko kvalitných sibírskych a škandinávskych drevín, zimná chata je odolná voči nepriaznivému počasiu a poveternostným podmienkam. Tieto dreviny sú trvácnejšie než smrekové drevo, preto niet žiadnych pochýb o tom, že vám zimná chata zabezpečí len ten najvyšší komfort. Zimná chata je obývateľná počas celého roka, pretože dnes sú už vybavené kvalitným zateplením stien, podláh a striech. Okrem iného, to najpodstatnejšie sa skrýva v dreve, ktoré má vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti, čo pre vás znamená nielen príjemné bývanie, ale tiež nízke náklady.

Dnes už dokonca nie je žiadny problém, aby bola zimná chata vybavená krbom či už klasickým, alebo elektrickým. Dodá chate romantický nádych a vy si tak budete môcť v teple vychutnávať večery vo dvojici, s rodinou či s priateľmi.

Ak aj napriek mnohým benefitom vo vás zimná chata nevzbudzuje výraznejší záujem, ešte stále je veľa možností ako ju využiť, prípadne zatraktívniť. Ak nie pre vás, tak pre niekoho iného. V prípade, že predsa len uprednostňujete letné chaty, zimná chata sa pre vás môže stať aspoň na chvíľku zárobkovou činnosťou. V zimnom období ju môžete prenajímať. Je to obdobie sviatkov, posledné mesiace roka, a tak sa dá predpokladať, že sa budú chcieť ľudia so starým rokom rozlúčiť ako sa patrí. Silvester mnohí ľudia trávia s priateľmi na chatách v lesoch, v horách, jednoducho hlavne mimo rušného mesta. Zimná chata môže byť užitočná aj v takýchto prípadoch.

Mnohé chaty, a teda aj zimné chaty sú dnes bez výraznejších problémov ľahko dostupné. Preto nie je problém si chatu kúpiť, no pre tých trpezlivejších je možnosť si vlastnú chatu aj vystavať. Zimná chata môže byť k dispozícii na bývanie už v priebehu 2 či 3 týždňov. Samotný skelet chaty je vystavaný do 7 dní.

Myšlienka zimnej chaty určite nie je na zahodenie. Nezabudnuteľným zážitkom by boli nepochybne Vianoce v kruhu najbližších strávené práve na takejto zimnej chate. Po výdatnej štedrovečernej večeri je príjemné sa ísť prejsť a počuť v tichu prírody praskajúci sneh pod nohami.

Ak sa necháte presvedčiť a zimná chata vás zaujme, mali by ste sa zamerať najmä na tie oblasti Slovenska, kde si budete môcť v tomto chladnejšom období roka naplánovať aj nejaké zaujímavé aktivity. Túry, lyžovačka, sánkovačka či termálne kúpaliská budú príjemným osviežením vašej zimnej chatovačky nielen pre vás, ale aj pre zvyšok vašej partie a najmä pre deti.

Tak ako každé ročné obdobie má svoje špecifiká, rovnako jedinečné sú chaty v týchto obdobiach roka. Zimná chata si vás získa, len jej musíte dať šancu!

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice