Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Mať tak vlastnú chatu…

Drevená chata SANTIAGO II s terasou

Chaty sú špecifickými stavbami, ktoré sú vnímané, predovšetkým, pozitívne. Takmer každý si aspoň občas pomyslí: „mať tak vlastnú chatu“. Pre ľudí predstavujú priestor kdesi mimo mesta a ruchu. Prinášajú pokoj, oddych a plnohodnotný relax. Aj preto sú chaty také populárne.  Vlastníkmi nie sú len ľudia, žijúci v bytoch, ale aj ľudia z domu. Prečo je to tak? Pretože chaty dávajú okrem mnohých benefitov aj možnosť doslova niekam vypadnúť.  Opustiť miesto, kde sa každý deň po práci vraciame vyspať, nechať starosti za dverami a pomyselne zabudnúť na všetky problémy. Chaty sú dovolenkou, ktorú si môžeme do roka dopriať koľkokrát chceme a nestoja nás ani tak veľa peňazí.

Čaro, ktoré chaty nepochybne majú je nenahraditeľné. Užijete si ho v zime pri teplom krbe, v jari na terase chaty pod rozkvitajúcimi a voňavými kvetmi stromov, ale aj v lete, keď už je na vás priveľa slnka, či v jeseni, keď sa necháte spoza okna okúzliť farebnosťou krajiny. Chaty teda nie sú len chvíľkovou záležitosťou. Ich atmosféru si môžete dosýta užívať počas celého roka. Nehovoriac o tom, že v dnešnej modernej dobe sú už aj chaty vybavené a zariadené tak, aby ste mali k dispozícii všetko potrebné.

Chata SANTIAGO III 800×800 cm / 45mm – 4 miestnosti

Okrem pasívneho oddychu Vám chaty doprajú aj ten aktívny. Ako všetko, aj chaty si vyžadujú určitú formu starostlivosti. Takže ak nepatríte k tým, ktorí radi leňošia, môžete si od každodenných starostí oddýchnuť aj tak, že budete pracovať okolo chaty. Je dôležité chaty pravidelne ošetrovať ochrannými lakmi a nátermi. Vďaka nim vaše chaty vydržia viac, než si viete predstaviť. Uchránite ich pred silnými slnečnými lúčmi, pred nepriaznivým počasím, ale tiež pred škodcami a hmyzom.  Starostlivosť si vyžaduje aj okolie chát, takže si na svoje prídu aj milovníci rastlín a záhradkárstva.

V mnohých prípadoch si ľudia volia chaty, ktoré sa nachádzajú v prírode, čo je samozrejmé a prirodzené. Čerstvý vzduch a ticho nám predsa dávajú silu! Napriek tomu nie ste odkázaní na samotu, ak si to vy sami nezvolíte. Mnoho chát sa nachádza blízko atrakcií, ktoré môžete v prípade nudy navštíviť. Či už ide o lyžiarske strediská, vodné nádrže, aquaparky, zoologické záhrady, prípadne turistické chodníky a pod. Každý deň na chate môže byť iný. Voľba je len na vás, no ničnerobenie určite nehrozí.

Rozloha chaty nemusí byť veľká na to, aby ste si ju poriadne užili. Potrebujete miesto, kde budete môcť prespať, kde sa budete cítiť dobre a nebudete musieť príliš veľa upratovať. Chaty nemajú predstavovať starosti, ale radosť! Vyberať si môžete katalógové chaty, no vybudovať si ich môžete aj svojpomocne.

Chaty nie sú nereálnym snom, jednu môžete mať aj vy sami a vychutnávať si tam príjemné chvíle s deťmi, rodinou a blízkymi priateľmi. Dnešná doba si vyžaduje sústredenosť a neustálu pripravenosť. Žijeme v uponáhľanom svete a pracujeme takmer od rána do večera. Aj preto by mali mať chaty v našom živote svoje miesto. Doslova nás prinútia oddýchnuť si a prísť na iné myšlienky, znovu nájsť a pochopiť skutočné hodnoty, ktoré by pre nás mali byť v živote dôležité.

Naučte sa skutočne oddychovať! Práve chaty sú tým správnym prvým krokom, ako začať…

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice