Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Chalupa ako letné a zimné sídlo

Dovolenka! Tak po tomto celkom určite túžime všetci rovnako. Už v zimných mesiacoch rozmýšľame kam všade po svete by sme vycestovali, ako veľmi túžime po slnečných lúčoch a čo si uvedomujeme každé ráno, že sa nám nechce vstávať. Oddych a pokoj, ničím nerušené dni a možnosť sa zhlboka nadýchnuť bez akýchkoľvek povinností a záväzkov. Takéto pocity už však nemusíme prežívať len v zahraničí, pri mori a za šumu mora. Aj keď takejto možnosti bude chcieť dať len málokto šancu, pravda je taká, že za dovolenkou už nemusíte utekať do sveta. Dobre nemusí byť iba kdekoľvek mimo Slovenska. Peknou dovolenkou môže byť tiež čas strávený na chate či chalupe v príjemnom čistom prostredí na čerstvom vzduchu a hlavne – na Slovensku. Žiadna jazyková bariéra, prispôsobovanie sa cudzokrajnej kultúre a tradíciám, vyhnete sa hotelovým nepríjemnostiam či nedostatkom, ktoré vás veľmi jednoducho môžu znechutiť, a tak vám pokaziť celý dojem z výletu. Jednoducho a stručne povedané, chaty a chalupy sú tým pravým riešením, ktoré hľadáte! Dnes už nie je problém vybrať si podľa svojho vkusu a očakávaní, pretože chaty a chalupy sú v súčasnosti vyhľadávané, a preto aj ich ponuka stúpa.

drevená chata

Popri oddychu vám chaty a chalupy doprajú možnosť lepšie spoznávať predovšetkým vlastnú kraji a jej krásy, ktorých je skutočne dostatok. Nasajete silu z drevín, uvoľníte napätie pri tečúcom potôčiku, prebudíte zmysly, ktoré boli v zhone a ruchu mesta zatlačené do úzadia.

Francúzsky filozof Francois Voltaire raz povedal: „ Mesiace a roky ubiehajú a sú stále vzdialenejšie, ale krásna chvíľa presvetľuje celý život. Okamih nepodlieha času. “ Zostavte si z takýchto okamihov svoj život a dajte možnosť krásnym chvíľam presvetliť vaše dni. Možno práve chaty a chalupy predstavujú jedinečný spôsob ako jednoducho a rýchlo aspoň o niečo zľahčiť a skrášliť svoj niekedy príliš stereotypný život.

3f8d8b84dae2d8eb483174c799544f93

Ak máte strach, že by vás chaty a chalupy obrali o váš komfort, ktorý ste si stihli v domácnosti vybudovať, potom vaše obavy nie sú na mieste. Dnešné chaty a chalupy sú na takej úrovni, že sa budete cítiť ako vo vatičke. Dostupné sú chaty a chalupy, ktoré sú vybavené dokonca krytým bazénom či saunou, takže komfortná toaleta či kúpeľňa sú samozrejmosťou.

Takéto chaty a chalupy si v podstate pred kúpu môžete vyskúšať kedykoľvek. Veď koniec koncov, nejeden z nás má za sebou absolvovaných niekoľko víkendov v prírode či Tatrách. Predstavte si, že by ste vlastnili niečo podobné. Nemuseli by ste riešiť žiadne rezervácie, termíny, dovolenku v práci, pretože by chata, prípadne chalupa bola vaša!

f8a295c9-a10a-4c9c-9406-29d9e7418050-1-10

Chaty a chalupy sú tiež perfektným riešením pre rodiny s deťmi, ktoré bývajú v bytovkách. Okrem oddychu pre seba, zabezpečíte vašim deťom priestor pre hry, budú sa mať kde vybehať a spoznávať okolitú prírodu. Chaty a chalupy sú teda vynikajúcim riešením pre celú vašu rodinu.

Už Francois Voltaire si uvedomoval hodnotu času, spoločných okamihov a krásnych chvíľ. Vyberte sa v jeho šľapajách a rozvíjajte jeho myšlienku. Poobzerajte si chaty a chalupy a staňte sa aj vy malým Voltairom, ktorý si váži každú minútu svojho dňa.  Presvedčte sa vy sami, že aj takáto forma dovolenky môže mať svoje nezabudnuteľné čaro!

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice