Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Z výberu za rok 2019: Tento rok bol plný krásnych stavieb

Záhradný domček PULA

Pomaly prichádza koniec roka a spolu s ním aj rekapitulovanie toho, čo sa nám za uplynulých dvanásť mesiacov podarilo. Pre nás rok 2019 znamenal plnenie túžob vás, našich zákazníkov pri realizácii záhradných domčekov, altánkov či chatiek. Veľmi sa tešíme, že môžeme prispieť k radosti, ktorú máte z už teraz vašich záhradných kráľovstiev. Pripomeňme si, aký bol tento rok plný krásnych stavieb.

V článku nájdete niekoľko stavieb, ktoré si zákazníci vybrali z našej ponuky. Veľmi nás teší, že sme mohli mohli zabezpečiť ich realizáciu a tak potešiť mnoho záhradkárov či zákazníkov, ktorí hľadajú dokonalé miesto na rekreáciu a oddych. 

Záhradný domček Pula

Tento záhradný domček patrí do kategórie tých, ktoré jednoznačne prekonajú všetky očakávania. Záhradný domček disponuje jednou izbou a prístreškom na drevo. Je skvelou voľbou, ak zháňate praktického pomocníka do záhrady, ale aj miesto na oddych a relax. Na prednej strane sa nachádzajú jednokrídlové dvere, ktoré sú umiestnené v strede a taktiež aj po každej strane dverí jedno jednokrídlové okno s okenicou. 

Teší nás, že záhradný domček Pula vám už takto slúži u vás. Rovnako nás tiež tešia aj vaše pozitívne reakcie zo sociálnych sietí. Post na našom Facebooku nájdete tu.

facebook komentáre k záhradnému domčeku PULA

Záhradný altánok San Diego

Vaše záhradky zdobí aj tento krásny záhradný altánok San Diego. Altánok je vyrobený zo sušeného smrekového dreva a svojou konštrukciou zaručuje bezpečnosť v každom počasí. Jeho súčasťou je aj pevná drevená podlaha a krytina pozostáva z kvalitného lepenkového fínskeho šindľa. Záhradný altánok vám môže slúžiť ako miesto na oddych a relax, stretnutia s rodinou či priateľmi ale aj na letné párty či posedenia. Takto zdobí záhradný altánok San Diego jednu z vašich záhrad a my sa tešíme z vašej spokojnosti a odporúčaní.

príspevok na facebooku o altánku

Drevená garáž B

Stavbou, ktorú si z našej ponuky vyberiete, nemusí byť len záhradný domček či altánok. V ponuke nájdete aj drevené garáže, ktoré slúžia ako perfektné miesto nielen na ochranu vášho vozidla, ale napríklad aj ako záhradný domček na náradie. Drevená garáž B je jednomiestna drevená chata, v ktorej prednej časti sa nachádza veľká dvojkrídlová brána. Zmestí sa do nej takmer každý osobný automobil. Takáto drevená chata, respektíve garáž je ideálnou voľbou, ak chcete svoje vozidlo chrániť pred nepriaznivým počasím, zimou a mrazmi ale aj poškodením. Niektorí z našich zákazníkov si takúto garáž už zaobstarali. A tím, ktorí váhajú či majú otázky, veľmi radi poradíme. Originálny príspevok na Facebooku nájdete tu.

facebook komentáre k drevenej garáži

Veľmi nás teší, že aj tento rok sme mohli prispieť k vašej spokojnosti a najmä, že sme vám mohli urobiť radosť realizáciou záhradných stavieb z našej ponuky. Taktiež nás tešia vaše recenzie na naše produkty a služby. Napríklad drevený domček Montana teší našich zákazníkov z Považskej Bystrice. Záhradný domček Montana je okrem záhrady taktiež skvelou alternatívou k jazeru alebo do rekreačnej oblasti.

Záhradný domček, altánok či chata, sú stavbami, ktoré si čoraz častejšie nachádzajú svoju obľubu, či už ako miesta na oddych a relaxáciu, alebo ako praktickí pomocníci do záhrady. Teší nás, že môžeme sprostredkovávať radosť, ktorú naši zákazníci majú zo svojich záhradných kráľovstiev.

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice