Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Drevené chaty, prečo ÁNO?

Drevená chata DALLAS s rozmerom 600x830 cm a podkrovím

Keď sa spomenú drevené chaty, nepochybne si mnohí predstavia príjemné prostredie záhrady, teplé leto či dovolenku, relax a najmä oddych. Drevené chaty však nemusia slúžiť len na vymedzenú sezónu v priebehu roka, pretože vďaka kvalitným materiálom a kompletnému zatepleniu stien, podlahy a strechy vám môžu drevené chaty poskytnúť celoročné bývanie. Čo to pre Vás teda znamená? Že ak sa rozhodnete pre jednu z drevených chát, získate nielen pohodlné bývanie, ale spolu s ním aj priestor na vychutnávanie si prírody, budete mať šancu utiecť od ruchu a zhonu veľkomesta, získate šancu skutočne si oddýchnuť a začať si užívať voľné chvíle plnohodnotne. Len si predstavte ten relax! Slávny starogrécky spisovateľ Ploutarchos povedal, že oddych je korením práce, takže ak aj vy potrebujete okoreniť čokoľvek, čo robíte, nezabudnite oddychovať! S tým vám nepochybne pomôžu aj drevené chaty, ktoré si veľmi rýchlo zamilujete.

Už samotné drevo, z ktorého sú drevené chaty vyrábané má doslova „zázračnú moc“, vďaka ktorej pociťujete zvláštne teplo a na človeka dokáže pôsobiť príjemne a prívetivo. Vďaka drevenému materiálu sa budete doma cítiť úplne inak, než v chladnom murovanom dome. Drevené chaty, vďaka už toľko spomínanému drevu, majú vynikajúce tepelnoizolačné schopnosti, môžete sa tešiť z nízkych vykurovacích nákladov, zabečia vám samočinné regulovanie vlhkosti, a to všetko zastrešuje nenahraditeľná estetika. Drevené chaty do vášho života prinesú zároveň kúsok prírody, s ktorou sme vždy aspoň čiastočne prepojení.

Benefitom, ktorým sa môžu drevené chaty pýšiť, je tiež ich veľmi rýchla realizácia. Žiadne dlhé a nekonečné čakanie na bývanie, žiadne dočasné ubytovanie u rodičov. Drevené chaty sú vám k dispozícii rýchlo a včas! Drevené chaty  môžete obývať už v priebehu 2-3 týždňov. Samotná výstavba skeletu chaty trvá cca 7 dní a v prípade kompletného zateplenia chaty o 3-4 dni dlhšie. Vďaka suchému procesu výstavby sa môže ich montáž realizovať aj v zimnom ročnom období. Vďaka dvom podlažiam sa celková úžitková plocha chaty na zastavanom území takmer zdvojnásobí. Ideálnou podkladovou plochou pod chatu takýchto rozmerov je betonová platňa.

Ako aj pri mnohých iných stavbách, aj v tomto prípade si môžete vyberať spomedzi tzv. typizovaných drevených chát, teda spomedzi tých, ktoré nájdete ako vzorové na našej webovej stránke. No pre tých, ktorí sa nechcú uspokojiť s čímkoľvek je tu možnosť vytvoriť si vlastné návrhy. Drevené chaty sa tak stanú zhmotnením vašich predstáv a snov. Máte šancu vytvoriť si bývanie na mieru, ktoré bude originálne, netypické a iba vaše! Kto by tomu odolal…? S terasou, bez terasy, veľa či menej okien, podkrovie alebo menšia drevená chata. Je len na vás čo z toho si doprajete. Ak túžite po zmene, po oddychu a čase pre seba, potom sú pre vás drevené chaty jedinečným riešením ako trochu spomaliť.

Drevený materiál, z ktorého sú drevené chaty vyrábané je z vysoko-trvácnych sibírskych drevín. Vďaka nim sa nebudete o svoje drevené chaty musieť báť ani v tých najhorších poveternostných podmienkach, ani v akomkoľvek nepriaznivom počasí. S drevenou chatou si kupujete bezpečie, spokojnosť a pocit istoty, že sa budete mať vždy kam vrátiť. Drevo je hustejšie, a tak má aj dvojnásobne dlhšiu trvácnosť. Po zakúpení je vhodné drevené chaty natrieť vysokokvalitným impregnačným náterom, pomocou ktorého ochránite drevené chaty pred hmyzom, hubami alebo prípadnými plesňami. Impregnačný náter slúži na ekologickú ochranu drevených chát.

Drevené chaty sú dnes adekvátnou a rozumnou alternáciou za klasické rodinné domy. Okrem iného, predstavujú čosi netradičné a originálne. Ak aj vy chcete patriť k výnimočným či netradičnejším ľuďom, ktorí sa neboja urobiť krok mimo zaužívaných zvyklostí, poobzerajte si drevené chaty a nechajte sa uniesť ich čarom.

 

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať v priloženom formulári nižšie

 

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice