Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Tento rok sa niesol v znamení stavieb, ale aj nových produktov. Pozrite si naše najkrajšie projekty za rok 2021

Záhradný altánok KALIFORNIA

Rok sa blíži ku koncu a spolu s ním prichádza aj čas pozrieť sa naspäť. Čas zrekapitulovať uplynulý rok a to, čo sa nám za posledných dvanásť mesiacov podarilo. Pre nás bol rok 2021 plný plnenia záhradných snov a túžob. Sme radi, že sme tu mohli byť pre vás – našich zákazníkov, či už pri realizácii záhradných stavieb alebo pri poradenstve. Sme radi, že ste nám aj tento rok zverili svoju dôveru.

Rok 2021 sa pre nás niesol nielen v znamení záhradných stavieb ale aj noviniek v produktoch. Rozšírili sme ponuku o niekoľko drevených stavieb, aby sme vyhoveli vašim preferenciám. Záhradný domček, chatka či altánok sú stavbami, ktoré vám budú dlhodobo slúžiť, a preto je výber tej správnej stavby mimoriadne dôležitý. Do hry vstupuje niekoľko faktorov, ako je účel stavby, miesto a terén, na ktorom bude stáť, ale aj veľkosť či prevedenie. Aj preto sa snažíme, aby bola naša ponuka čo najširšia, aby si každý vedel vybrať záhradný domček, altánok či chatku podľa svojich predstáv. 

Novinky roku 2021

Ponuku sme rozšírili o niekoľko záhradných domčekov. Medzi nimi práve napríklad záhradný domček Javor, ktorý je ideálny na stretnutia s blízkymi ale aj ako záhradný domček na náradie či uskladňovanie. Ďalšou novinkou je unikátny záhradný domček Magura vyrobený z borovicového dreva. Skvelo sa hodí nielen do záhrady, ale aj do rekreačnej oblasti. Aj záhradný domček Poľana je jednou z noviniek tohto roka. Skvelo zapadne do záhrady a je vhodný na posedenia či stretnutia s rodinou a priateľmi. Je vyrobený z borovicového dreva a disponuje praktickou terasou.

záhradný domček Javor
Záhradný domček Javor
záhradný domček Magura
záhradný domček Magura
záhradný domček Poľana
záhradný domček Poľana

Projekty za rok 2021

Aj počas uplynulého roka sa mnohí naši zákazníci presvedčili o tom, že mať doma záhradný domček, chatku či altánok je skvelá voľba. Záhradné stavby sú totiž praktickými pomocníkmi pri akýchkoľvek prácach na záhrade či dome, ale zároveň sú aj ideálnym miestom na rekreáciu a oddych. Výhodou je, že sa dajú využívať takmer na čokoľvek. Napríklad taký záhradný domček – vedeli ste, že sa dá využiť aj ako domáca kancelária či súkromná sauna? Ak by vás zaujímalo viac (ne)tradičných spôsobov využitia záhradného domčeka, môžete si prečítať náš článok.

Pozrime sa spoločne na niekoľko naozaj krásnych projektov, ktoré sa nám podarilo za uplynulých dvanásť mesiacov zrealizovať. Ich súčasťou ste boli práve vy – naši zákazníci. Nesmierne nás teší, že sme vám mohli pomôcť zrealizovať vaše predstavy a dnes sa už vaša záhrada či pozemok pýši krásnym altánkom, chatkou či záhradným domčekom.

Záhradný altánok Arizona sa stal splneným snom pre mnohých žiakov a dnes už tvorí neoddeliteľnú súčasť školského dvora. Záhradný altánok Arizona je vo všeobecnosti praktickou (nielen) záhradnou stavbou. Vďaka stolu a laviciam pohodlne usadí 10 až 15 ľudí, či už je to na školskom dvore alebo u vás doma na záhrade či pozemku.

záhradný altánok
Zaujal vás altánok Arizona? Prečítajte si o ňom viac.

Spomedzi mnohých úspešných projektov vyberáme aj realizáciu záhradného domčeka Marbella. Tento domček má naozaj všestranné využitie, či už ako rekreačný domček, domáca vonkajšia kancelária alebo ako malinký penzión. Pri všetkých našich záhradných stavbách si zákazník môže vybrať farebný náter. A musíme uznať, že v  prípade tohto domčeka ide naozaj o elegantnú voľbu, ktorá dodala celej záhrade šmrnc.

záhradný domček Marbella
Zaujal vás domček Marbella? Prečítajte si o ňom viac.

Aj záhradný altánok Kalifornia si našiel svojich majiteľov. Tento altánok je vyrobený zo sušeného borovicového dreva a jeho špecifickými črtami sú okrasné paravány, ktoré mu dodávajú zaujímavý vzhľad. Altánok Kalifornia sa hodí do každej záhrady, či už ju využívate na pestovanie alebo oddych a rekreáciu, zabezpečí vám chládok počas horúcich letných dní ale aj prístrešie počas tých daždivejších.

záhradný altánok Kalifornia
Zaujal vás altánok Kalifornia? Prečítajte si o ňom viac.

Domček ako z rozprávky? Nemusí to byť len sen. Na realitu premenil svoj rozprávkový sen aj ďalší náš zákazník, ktorý si vybral záhradný domček Cairo. Tento drevený domček s terasou sa hodí ako ideálne miesto na rekreáciu, ale aj ako dom na prenájom v rekreačnej oblasti či letná chata na pozemku pri jazere alebo horách. Domček obsahuje tri izby a medziposchodie a tak poskytuje dostatočný komfort aj na dlhodobejšie využívanie.

záhradný domček
Zaujal vás domček Cairo? Prečítajte si o ňom viac.

Je aj vašim snom mať doma na záhrade či na pozemku domček alebo chatku ako z rozprávky? Nemusíte už iba snívať. Svoj sen si môžete premeniť na realitu. Nechajte sa inšpirovať niekoľkými drevenými stavbami takmer ako vystrihnutými z rozprávkových príbehov. 

Prečítajte si aké sú tie najzaujímavejšie rozprávkové drevené stavby z celého sveta!

Veľmi nás teší, že ste sa za uplynulý rok na nás obracali nielen v realizácii záhradných prác, ale že sme vám mohli pomôcť a zodpovedať vaše otázky, nejasnosti a zároveň prinášať nové informácie a podnety zo sveta záhradných stavieb, dreva či starostlivosti o záhradu. Drevené stavby sú pre nás vášňou, ktorú radi zdieľame spolu s vami. Aj to je dôvodom, pre ktorý sme vytvorili novú sekciu na našom blogu, v ktorej každý mesiac pravidelne objasňujeme najčastejšie otázky týkajúce sa všetkých aspektov záhradných stavieb, cez materiály, legislatívne procesy až po prípravu podkladovej plochy. Tento rok ste si v našich článkoch tiež mohli prečítať o druhoch dreva a ich využití, o tom, ako zariadiť malú chatku či o tom, aké náradie sa vám zíde do záhrady

Radi by sme sa vám poďakovali za priazeň, ktorú sme od vás dostávali počas roku 2021. Zároveň vám chceme popriať všetko dobré do toho nového. Nech je rok 2022 plný radosti, príjemných chvíľ a radostných momentov s vašimi blízkymi, či už na záhrade pod strechou záhradného domčeka či altánku, alebo kdekoľvek inde. My sa budeme naďalej snažiť plniť vaše záhradné sny a poskytovať vám pomocnú ruku pri ich realizácií. Šťastný Nový Rok! ☺ 

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice