Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Čo zahŕňa cena našich produktov a spôsoby platby

FAQ_6_cast

Zaujala vás záhradná stavba z našej ponuky? Čo všetko je zahrnuté v jej cene a ako prebieha platba? Všetky dôležité informácie sme pre vás zhrnuli v tomto článku.

Čo je v základnej cene produktu?

Ak ste si už prezerali ponuku našich záhradných stavieb, tak ste si mohli všimnúť, že pri každej z nich je uvedená základná cena produktu s možnosťou výberu doplnkových služieb. Čo však základná cena produktu zahŕňa? Základnou cenou záhradnej stavby je kompletná konštrukcia, a teda podlaha, steny, strešné debnenie, okná, dvere, kovania či kľúčky. V základnej cene nie je obsiahnutá montáž, zateplenie, okenice, maľovanie, pokládka krytiny strešná krytina, úprava konštrukcie a príprava podkladu. K  základnej cene je ale možné si doobjednať doplnkové služby, ako napríklad montáž stavby, kompletné zateplenie, okapový systém, okenice, samonosné točité schody či architektonický projekt.

Tip: Ktoré stavby z našej ponuky sú najviac cenovo dostupné? Spomedzi altánkov je to vkusný a elegantný altánok Kalifornia. Z drevených chát je to chatka Santiago, ktorá sa hodí nielen do záhrady, ale aj ako rekreačný domček.

Platba, splátky a záruka

Po objednávke danej záhradnej stavby sa platí zálohová platba vo výške 30% z celkovej ceny produktu. Zvyšnú sumu zákazník uhradí v hotovosti priamo po ukončení montáže naším montážnikom, alebo pri dodaní záhradnej stavby v prípade, ak si neobjednal montáž stavby. 

Kúpu našich záhradných stavieb na splátky aktuálne neposkytujeme, odporúčame však obrátiť sa na jednu zo splátkových spoločností na slovenskom trhu, ako napríklad Quatro či Home Credit a podobne. 

Výhodou, ktorú získavate pri nákupe u nás, je 3 ročná záruka, ktorú poskytujeme na všetky výrobky. Stojíme si za kvalitou našich stavieb a výrobných materiálov. Naše výrobky sú vyrábané z vysoko kvalitného a odolného dreva, ktoré pochádza zo škandinávskych a sibírskych oblastí, a tak sa vyznačuje vyššou hustotu a tým aj odolnosťou aj voči najnáročnejším poveternostným vplyvom. Pri krytine je záruka 15 rokov pokiaľ sa jedná o lepenkový šindeľ. 

Montáž záhradnej stavby

Montáž záhradnej stavby si môžete objednať ako doplnkovú služby. Cena montáže sa odvíja od veľkosti a hrúbky modelu záhradnej stavby. Montáž je realizovaná našimi pracovníkmi a jej cena sa pohybuje od 190 € pri altánkoch a domčekoch na náradie a od 200 € pri záhradných chatkách. Pri každom produkte v našej ponuke je jednotlivá cena montáže uvedená v jeho katalógovej karte.

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Doprava zdarma na vybrané výrobky
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
Záhradný Domček Pula

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice