Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Čo zahŕňa cena našich produktov a spôsoby platby

FAQ_6_cast

Zaujala vás záhradná stavba z našej ponuky? Čo všetko je zahrnuté v jej cene a ako prebieha platba? Všetky dôležité informácie sme pre vás zhrnuli v tomto článku.

Čo je v základnej cene produktu?

Ak ste si už prezerali ponuku našich záhradných stavieb, tak ste si mohli všimnúť, že pri každej z nich je uvedená základná cena produktu s možnosťou výberu doplnkových služieb. Čo však základná cena produktu zahŕňa? Základnou cenou záhradnej stavby je kompletná konštrukcia, a teda podlaha, steny, strešné debnenie, okná, dvere, kovania či kľúčky. V základnej cene nie je obsiahnutá montáž, zateplenie, okenice, maľovanie, pokládka krytiny strešná krytina, úprava konštrukcie a príprava podkladu. K  základnej cene je ale možné si doobjednať doplnkové služby, ako napríklad montáž stavby, kompletné zateplenie, okapový systém, okenice, samonosné točité schody či architektonický projekt.

Tip: Ktoré stavby z našej ponuky sú najviac cenovo dostupné? Spomedzi altánkov je to vkusný a elegantný altánok Kalifornia. Z drevených chát je to chatka Santiago, ktorá sa hodí nielen do záhrady, ale aj ako rekreačný domček.

Platba, splátky a záruka

Po objednávke danej záhradnej stavby sa platí zálohová platba vo výške 30% z celkovej ceny produktu. Zvyšnú sumu zákazník uhradí v hotovosti priamo po ukončení montáže naším montážnikom, alebo pri dodaní záhradnej stavby v prípade, ak si neobjednal montáž stavby. 

Kúpu našich záhradných stavieb na splátky aktuálne neposkytujeme, odporúčame však obrátiť sa na jednu zo splátkových spoločností na slovenskom trhu, ako napríklad Quatro či Home Credit a podobne. 

Výhodou, ktorú získavate pri nákupe u nás, je 3 ročná záruka, ktorú poskytujeme na všetky výrobky. Stojíme si za kvalitou našich stavieb a výrobných materiálov. Naše výrobky sú vyrábané z vysoko kvalitného a odolného dreva, ktoré pochádza zo škandinávskych a sibírskych oblastí, a tak sa vyznačuje vyššou hustotu a tým aj odolnosťou aj voči najnáročnejším poveternostným vplyvom. Pri krytine je záruka 15 rokov pokiaľ sa jedná o lepenkový šindeľ. 

Montáž záhradnej stavby

Montáž záhradnej stavby si môžete objednať ako doplnkovú služby. Cena montáže sa odvíja od veľkosti a hrúbky modelu záhradnej stavby. Montáž je realizovaná našimi pracovníkmi a jej cena sa pohybuje od 190 € pri altánkoch a domčekoch na náradie a od 200 € pri záhradných chatkách. Pri každom produkte v našej ponuke je jednotlivá cena montáže uvedená v jeho katalógovej karte.

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice