Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Ako si vybrať správny domček na náradie?

časté otázky 9

Hľadáte praktické a bezpečné miesto, na ktorom môžete ukladať vaše záhradné náradie? Záhradný domček je skvelým pomocníkom pre všetkých záhradkárov či domácich kutilov. Pri výbere toho správneho domčeka zohráva úlohu niekoľko faktorov. Ako si teda vybrať ten správny?

Pozemok a umiestnenie domčeka

Ešte predtým, než sa pustite do výberu domčeka na náradie, premyslite si, kam na pozemok by ste ho chceli umiestniť. Vezmite do úvahy veľkosť pozemku, jeho dispozície ale aj prístup k domčeku. Ten by mal byť bezproblémový, aby ste sa pohodlne dostali k vašim záhradným pomôckam. 

Veľkosť domčeka

Veľkosť domčeka na náradie sa odvíja od vašich potrieb a množstva či druhu záhradného náradia a pomôcok, ktoré budete potrebovať uskladniť. Existuje množstvo veľkostí a tvarov záhradných domčekov na náradie. Väčšina z nich má rozmery dostatočné na to, aby sa do nich pohodlne a bez problémov zmestilo všetko záhradné náradie, ktoré využívate. Domčeky na náradie rôznej veľkosti a rozmerov nájdete aj v našej ponuke. Výhodou domčekov na náradie je aj to, že v nich môžete uskladňovať aj elektrické náradie, ako napríklad kosačku či pílu na drevo. 

Materiály domčeka

Najčastejšie môžete natrafiť na drevené záhradné domčeky na náradie. Drevo je spoľahlivý materiál, ktorý navyše skvelo zapadá do prírodného prostredia záhrady. Avšak, netreba zabúdať, že drevo je organický materiál, ktorý podlieha poveternostným vplyvom. A práve preto je dôležité, aby bolo drevo kvalitné. Len kvalitné drevo dokáže odolať náporu poveternostných vplyvov a tak zabezpečiť stabilitu, pevnosť, odolnosť a najmä trvácnosť domčeka na náradie. 

Doplnenie domčeka

Domček na náradie môže byť doplnený o terasu prípadne prístrešok na ukladanie dreva. Preto ak využívate kúrenie drevom, prípadne by ste si chceli vytvoriť príjemné miesto na posedenie, terasa či prístrešok k domčeku na náradie nie je zlý nápad.

Rada na záver: pred kúpou domčeka na náradie si najprv poriadne premyslite, čo na záhradu potrebujete a aké funkcie by mal váš záhradný domček na náradie spĺňať. Vyberte si vhodnú veľkosť, prevedenie, správne miesto na umiestnenie domčeka a nezabudnite na kvalitu materiálov.

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice