Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Záhradný domček na náradie – Aby všetko malo svoje miesto!

Uvažujete nad tým, že by sa vám zišiel záhradný domček na náradie? Potom uvažujete správne! Každý pracovitý domáci kutil či domáca gazdinka vlastní široký sortiment náradia, ktoré si vyžaduje svoj úložný priestor. Záhradný domček na náradie sa postará o to, aby ste už nikdy viac nemuseli nič hľadať.  Okrem toho, že vaša kosačka, hrable, motyka, kvetináče a mnoho iného bude mať svoje stále miesto, bude vaše záhradné náradie chránené pred nepriaznivým počasím. A nielen to! Záhradný domček na náradie vám okrem toho poslúži aj ako priestor na uskladnenie materiálu alebo rastlín pred ich samotnou výsadbou.

Záhradný domček na náradie býva najčastejšie vyhotovený z vyberaného materiálu, z dreva, ale dostupný býva tiež v plechovej podobe. Viacero variantov je tiež v prípade jeho veľkosti. Váš záhradný domček na náradie môže byť priestornejší, no môže mať aj menšiu rozlohu. Je len na vás a na počte vášho náradia koľko miesta potrebujete. Vybrať si podľa vlastného vkusu môžete krytinu a farebný variant náteru. Je dôležité, aby bol váš záhradný domček na náradie dostatočne ošetrený pred hmyzom, škodcami a nepriaznivým počasím. Najmä v prípade, že sa rozhodnete pre drevený materiál. S tým vám pomôžu už spomínané nátery alebo ochranné laky. Záhradný domček na náradie takýmto jednoduchým spôsobom veľmi rýchlo zakaždým ožije, čo samozrejme zároveň znamená, že sa predĺži aj jeho „životnosť“.  Odporúča sa naniesť jeden impregnačný a dva krycie nátery v odtieni aký si zvolíte vy sami.

Zahradný domček PARIS 380x380cm + 150cm terasa / 45mm profil

To, čo môžete takisto ovplyvňovať je dispozičné riešenie. Na vašom rozhodnutí záleží aj v prípade dverí a okien. Môžete si okná pridávať alebo naopak, odoberať.  Nikde nie je napísané, že záhradný domček na náradie nemôže byť rozšírený o terasu, na ktorej si budete môcť vychutnať obed či zaslúženú kávu, respektíve o prístrešok na drevo, ktorý poslúži ako malá drevárnička na uchovanie dreva.  V prípade takýchto chatiek je dovolené takmer všetko!

Benefitom záhradnej chatky je jej rýchla a jednoduchá montáž, takže sa nemusíte obávať dlhodobej výstavby a neočakávaných ťažkostí.

Vzhľad je síce to prvé, čo si všetci, nepochybne, všímame, no zabúdať by ste nemali ani na interiér. Záhradný domček na náradie by mal obsahovať predovšetkým dostatočné množstvo úložného priestoru a preto by ste mali zvoliť dostatok poličiek, skriniek, zásuviek, ktoré ušetria veľa vášho priestoru.

Nie menej dôležitá je atmosféra, ktorú si vytvoríte. Aj keď záhradný domček na náradie úzko súvisí s prácou v záhrade, mal by pre vás zároveň predstavovať miesto, v ktorom a vďaka ktorému dokážete poriadne zrelaxovať a oddýchnuť si.

Záhradný domček PULA 400x300cm + dreváreň 100cm

Okrem praktických benefitov, má záhradný domček na náradie aj estetické vlastnosti.  Dôležité je však dbať na to, aby jeho vzhľad harmonizoval so zvyškom architektúry na vašom pozemku.  Len tak sa vám podarí vytvoriť  jednoliaty dojem z vašej záhrady.

Cenové relácie takýchto záhradných pomocníkov sa pohybujú vo výške od niekoľkých stoviek eur až po tisíce. Cena rastie s vašou náročnosťou. Čím viac požiadaviek, tým vyššia cena. Podstatné však je, že záhradný domček na náradie určite nie je nedostupnou komoditou.

V súčasnosti sa teší vysokej obľube u zákazníkov, ktorí obľubujú pracovný poriadok. Záhradný domček na náradie by nemal určite chýbať na žiadnom väčšom pozemku.

Záhradný domček na náradie sa bude vynímať aj v tej vašej záhrade! Dajte mu priestor…

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice