Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Staviame altánky počas celého leta!

Moderný altánok UTAH s rozmerom 480x300 cm

Leto je v plnom prúde a spolu s ním aj naše práce na vašich záhradkách. Veľa z vás, našich zákazníkov, sa už rozhodlo pre záhradný domček, záhradný altánok či záhradnú chatku z našej ponuky. Či už si niektorý z našich produktov vyberiete za účelom oddychu, alebo ako pomocníka počas záhradných prác, my vám radi pomôžeme, a to nielen pri výbere, ale aj samotnej montáži. 

Záhradné domčeky, altánky či chatky sú stále viac obľúbenými produktami a stávajú sa súčasťou čoraz väčšieho množstva záhrad. Niet divu, keďže so sebou prinášajú hneď niekoľko výhod. Slúžiť môžu ako miesto pre relax, stretnutia či posedenia s rodinou a priateľmi, ako pomocníci pri záhradných prácach, na uskladnenie náradia, ako garáž, ale aj ako ochrana pred nepriaznivým počasím.

Výber záhradnej stavby dnes už nie je zložitý, pretože ponuka záhradných domčekov, chát a altánkov je pomerne široká. Takto si môžete vybrať záhradnú stavbu presne podľa vašich predstáv a potrieb. Zabezpečenie záhradného domčeka, chatky či altánku na vašej záhrade je rovnako jednoduchý proces. Ak si vyberiete vašu vysnívanú záhradnú stavbu, my vám ju postavíme v priebehu jedného dňa! Jediné, čo budete musieť urobiť je, vybrať si to správne miesto na vašej záhradke a pripraviť podkladovú plochu. O vhodnom umiestnení záhradnej chatky alebo altánu sme písali v tomto článku. Nemusíte sa obávať, že ide o akési špeciálne požiadavky. Práve naopak, záhradné domčeky, altánky a chatky sú po ich zložení samonosné a v rámci stability nie sú potrebné žiadne kotviace prvky. To ako si pripraviť podkladovú plochu sme písali už na našom blogu dávnejšie. Článok nájdete tu.

Ako teda naše záhradné domčeky, altánky a chatky vyzerajú? Spomedzi všetkých záhradných domčekov, altánkov a chatiek, ktoré montujeme na vašich záhradkách, sme vybrali 5 stavieb. Tieto záhradné stavby patria medzi obľúbené spomedzi vás – našich zákazníkov.

Obľúbený záhradný altánok UTAH

Tento záhradný altánok je vyrobený z borovicového dreva a je dodávaný s impregnovaným ochranným a vodeodolným náterom. Náter si zákazník môže individuálne vybrať z našej farebnej škály. Záhradný altánok UTAH je v cene už od 3 390 €, ktorá zahŕňa aj pevnú drevenú podlahu s hranolovou konštrukciou a strešnú lepenku na pokrytie strechy. Záhradný altánok má k dispozícii 3 vstupy, ktoré je možné ľahko zatvoriť posuvnými celopresklenými dverami. Práve tie zabezpečujú ochranu pred vetrom či dažďom. Záhradný altánok UTAH má u našich zákazníkov vysokú spokojnosť, a to vďaka jeho kvalitám a zároveň aj bezproblémovou montážou, rovnako ako pri všetkých záhradných stavbách z našej ponuky. Tu nájdete záhradný altánok UTAH v našej ponuke.

záhradný altánok Utah

záhradný altánok Utah

Obec sa teší altánku OREGON

Veľmi obľúbenou záhradnou stavbou je aj záhradný altánok OREGON. Dokonca tak obľúbený, že spomedzi ponuky našich záhradných stavieb, si dva tieto záhradné domčeky vybrala jedna zo slovenských obcí a dala ich postaviť pre svojich občanov. Záhradný altánok OREGON je v cene od 2 890€ a je vyrobený zo sušeného borovicového dreva. Altánok pôsobí klasickým a elegantným dojmom, a to aj vďaka jeho ryhovaným stĺpom a dekorácii altánku slúžiacej ako strešný nosič. Záhradný altánok je vo všeobecnosti veľmi obľúbenou záhradnou stavbou, pretože ponúka miesto pre množstvo aktivít, a to nielen počas leta. Čo tak napríklad grilovačka s priateľmi či rodinou? V altánku môžete pripraviť vaše obľúbené špeciality na grile a vychutnať si tak skvelý čas s rodinou alebo známymi. Ak by ste hľadali inšpiráciu na chutné jedlá na grile, môžete sa inšpirovať našimi tipmi na grilované špeciality. Tu nájdete záhradný altánok OREGON v našej ponuke.

dva záhradné altánky Oregon

Dva altánky Oregon tešia viac ľudí naraz.

Obľúbený altánok ARIZONA

Na záhradkách našich zákazníkov sme postavili už aj niekoľko záhradných altánkov ARIZONA. Tento altánok je vyrobený zo sušeného borovicového dreva a jeho nosné stĺpy zaručujú dokonalú bezpečnosť počas každého počasia. Cena záhradného altánku ARIZONA je od 1 520 € a altánok obsahuje taktiež podlahu, stôl a 5 lavíc, ktoré ponúkajú miesto pre 10 až 15 ľudí. Takýto typ altánku môže byť vhodný pre záhradné posedenia či oslavy. Počas leta môžete v tomto záhradnom altánku pripraviť posedenie pre priateľov či oslavu narodenín a prekvapiť vašich známych chutnými letnými drinkami. Ak by ste hľadali inšpiráciu, aké a ako jednotlivé drinky pripraviť, inšpirujte sa našimi tipmi na letné drinky, ktoré osviežia. Tu nájdete záhradný altánok ARIZONA v našej ponuke.

záhradný altánok Arizona

Altánok vhodný na príjemné rodinné posedenie.

Záhradný domček PULA

Spomedzi kategórie záhradných domčekov je veľmi obľúbeným práve domček PULA. Je jednoizbovým záhradným domčekom, ktorý taktiež obsahuje prístrešok. Predná strana domčeka je tvorená jednokrídlovými dverami, ktoré sú umiestnené v strede. Po každej strane je umiestnené jedno jednokrídlové okno spolu s okenicou. Záhradný domček je u našich zákazníkov veľmi obľúbený, najmä vďaka tomu, že môže slúžiť rovnako ako rekreačný domček, ako aj šikovný domček na náradie. Záhradný domček PULA je dodávaný v takzvanom surovom stave, teda nenatretý. Avšak naši zákazníci môžu využiť sezónnu akciu, ktorá zahŕňa balenie bezfarebného náteru značky Remmers. Náter obsahuje dlhodobú ekologickú ochranu dreva proti hmyzu, hubám a plesniam. Tu nájdete záhradný domček PULA v našej ponuke. Jeho jena sa pohybuje od 2 160 €.

záhradný domček Pula

Záhradný domček Pula u spokojného zákazníka

Záhradný altánok KALIFORNIA je ozdobou každej záhrady

Veľmi vkusné prevedenie záhradného altánku predstavuje práve altánok KALIFORNIA. Je dostupný v troch rozličných veľkostiach, od čoho sa odvíja aj jeho cena, ktorá začína na 1 399 €. Tento záhradný altánok je vyrobený zo sušeného borovicového dreva a jeho súčasťou je aj 12 kusov nosných stĺpov, ktoré sú zárukou dokonalej stability v rozličných podmienkach počasia. V cene altánku je taktiež zahrnutá aj drevená podlaha. Tu nájdete záhradný altánok KALIFORNIA v našej ponuke.

záhradný altánok Kalifornia

A takto sa vyníma u spokojného klienta.

Nielen leto, ale aj iné sezóny sú obdobiami, kedy radi potešíme našich zákazníkov novou záhradnou stavbou. Či už je to záhradný domček, chata alebo altánok, jediné, čo naši zákazníci musia urobiť, je vybrať si svoju vysnívanú záhradnú stavbu a pripraviť podkladovú plochu. Všetko ostatné je už na nás. Veľmi nás teší spokojnosť zo strany našich zákazníkov a zároveň aj nadšenie z nového altánku, domčeka či chatky, ktoré sú mnohokrát nielen ozdobou záhradky, ale aj skvelými praktickými pomocníkmi, dokonalým miestom na relax a oddych či miestom stretnutí rodiny a priateľov.

Zdroj fotiek: www.mojaltanok.sk 

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice