Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Záhradné domčeky OSAKA v plnej kráse.

Predstavujeme vám nádherné záhradné domčeky OSAKA, ktoré aktuálne ponúkame v niekoľkých rozmeroch a vyhotoveniach . Tieto drevené záhradné domčeky, ktoré už zmenili tvár mnohých záhrad, dokonale dopĺňajú okolité prostredie a ponúkajú viac priestoru pre relaxáciu.

Záhradný domček bol zvonku namaľovaný s charakterom svetložltej farby, krásne kontrastujúcej s bordovými oknami a dverami. Strecha bola pokrytá fínskym šindľom a zakončená čiernou guľou s mosadznou farbou. Na pravej strane bola zavesená retro lampa v staromódnom štýle. Celá konštrukcia je postavená na žltej zámkovej dlažbe. Interiér bol natretý bezfarebným lakom, ktorý tak zvýrazňuje štruktúru dreva, bez akýchkoľvek zmien. Interiér je ideálnym miestom pre popoludňajší odpočinok v lete. V rohu záhradného domčeka bol umiestnený stôl z kovaného železa so sklenenou doskou a dvoma kovanými stoličkami. Pod oknami sú dve pohovky „dvojkreslá“ z technorattanu. Interiér bol dodatočne vyzdobený svietnikom v tvare lampy a umelými kvetmi.

Záhradné domčeky OSAKA sú vďaka svojej konštrukcii ideálne vhodné práve do rohu záhrady, čím sa šetrí miesto v záhrade pre iné komponenty, alebo na trávnik samotný. Nižšie si môžte prezrieť akým spôsobom je možné tieto domčeky zaranžovať do podoby prívetivej pre nejedno oko, a to od procesu výstavby až po jeho dokončenie.

Na konci článku si môžte prezrieť, v akých vyhotoveniach a rozmeroch sú záhradné domčeky OSAKA v našej ponuke dostupné.

 

Záhradné domčeky OSAKA vyrábame v nasledujúcich prevedeniach a rozmeroch:

Záhradný domček OSAKA 260×260 cm / hrúbka profilu: 28 mm

Záhradný domček OSAKA 300×300 cm / hrúbka profilu: 28/40 mm

Záhradný domček OSAKA 350×350 cm / hrúbka profilu: 40 mm

Záhradný domček OSAKA 400×400 cm / hrúbka profilu: 40 mm

Záhradný domček OSAKA 440×300 cm / hrúbka profilu: 40 mm

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Doprava zdarma na vybrané výrobky
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
Záhradný Domček Pula

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice