Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Záhradné domčeky OSAKA v plnej kráse.

Predstavujeme vám nádherné záhradné domčeky OSAKA, ktoré aktuálne ponúkame v niekoľkých rozmeroch a vyhotoveniach . Tieto drevené záhradné domčeky, ktoré už zmenili tvár mnohých záhrad, dokonale dopĺňajú okolité prostredie a ponúkajú viac priestoru pre relaxáciu.

Záhradný domček bol zvonku namaľovaný s charakterom svetložltej farby, krásne kontrastujúcej s bordovými oknami a dverami. Strecha bola pokrytá fínskym šindľom a zakončená čiernou guľou s mosadznou farbou. Na pravej strane bola zavesená retro lampa v staromódnom štýle. Celá konštrukcia je postavená na žltej zámkovej dlažbe. Interiér bol natretý bezfarebným lakom, ktorý tak zvýrazňuje štruktúru dreva, bez akýchkoľvek zmien. Interiér je ideálnym miestom pre popoludňajší odpočinok v lete. V rohu záhradného domčeka bol umiestnený stôl z kovaného železa so sklenenou doskou a dvoma kovanými stoličkami. Pod oknami sú dve pohovky „dvojkreslá“ z technorattanu. Interiér bol dodatočne vyzdobený svietnikom v tvare lampy a umelými kvetmi.

Záhradné domčeky OSAKA sú vďaka svojej konštrukcii ideálne vhodné práve do rohu záhrady, čím sa šetrí miesto v záhrade pre iné komponenty, alebo na trávnik samotný. Nižšie si môžte prezrieť akým spôsobom je možné tieto domčeky zaranžovať do podoby prívetivej pre nejedno oko, a to od procesu výstavby až po jeho dokončenie.

Na konci článku si môžte prezrieť, v akých vyhotoveniach a rozmeroch sú záhradné domčeky OSAKA v našej ponuke dostupné.

 

Záhradné domčeky OSAKA vyrábame v nasledujúcich prevedeniach a rozmeroch:

Záhradný domček OSAKA 260×260 cm / hrúbka profilu: 28 mm

Záhradný domček OSAKA 300×300 cm / hrúbka profilu: 28/40 mm

Záhradný domček OSAKA 350×350 cm / hrúbka profilu: 40 mm

Záhradný domček OSAKA 400×400 cm / hrúbka profilu: 40 mm

Záhradný domček OSAKA 440×300 cm / hrúbka profilu: 40 mm

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice