Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Ako rozsvietiť altánok?

Ak si predstavíme pokojné poobedie na záhrade, len ťažko sa v nej vidíme s rýľom v ruke. V priebehu dňa sa narobíme dosť, takže si po odrobených hodinách v práci zaslúžime chvíľku pokoja. Pre takéto momenty je ako stvorený altánok. V ňom budete môcť zrelaxovať v spoločnosti upokojujúcej prírody. Vo vzduchu jemný vánok, ktorý vám privanie nový dych, vďaka ktorému sa vám ráno bude vstávať zas o čosi ľahšie. Altánok prinesie do vášho života opäť čosi nové. Rozhýbete sa pri jeho výstavbe a dostanete sa do primeraného pracovného ruchu, ktorý vám pomôže vypustiť aspoň na chvíľu z hlavy všetky starosti.

Pracovná doba je, bohužiaľ, v mnohých prípadoch nevyspytateľná, no správne zvolený altánok vám poslúži doslova aj po tme. A čo je ešte o niečo dôležitejšie pre vaše dlhé večery je lampa. Akú lampu si však vybrať, aby vám posvietila na všetko, čo budete chcieť a potrebovať vo večerných hodinách vidieť?

Najčastejšie je altánok „dozdobený“ lampou, ktorá visí priamo v strede stropu. Ak by ste sa rozhodli práve pre takéto svetlá, v predajniach ich nájdete pod označením vonkajšie lampy, pre ktoré je charakteristické, že visia na reťaziach a svojim dizajnom pripomínajú lucerny. Tento typ svietidiel váš altánok dostatočne presvetlí a napriek tomu vás ich svetlo nebude príliš oslepovať. Vytvoria vám príjemnú atmosféru, ktorú si budete môcť vychutnávať plnými dúškami. Aby bolo jednoduché doladiť lampu k drevenému materiálu, z ktorého je váš altánok vyhotovený, je vhodné rozhodnúť sa pre tmavý povrch lámp. Samozrejme, vkusu sa medze nekladú, a tak sú vonkajšie lampy dostupné tiež v bielych odtieňoch. Záleží len na vás, ktorý variant vám „udrie“ do očí. Lampa si však vyžaduje prísun elektriky a ťahať ju až do altánku sa nemusí chcieť každému. V prípade, že si chcete ušetriť robotu sa môžete rozhodnúť pre solárne svetlá. Tie sú známe tým, že vám svetlo dodajú vďaka slnečnej elektrine. Altánok bude rozsvietený rovnako a starostí s prívodom svetla budete mať menej. V rámci týchto svietidiel sa môžete rozhodnúť pre nástenné typy alebo pre solárne panely. Panely je však dôležité správne umiestniť, aby príliš neoslňovali, a tak nerobili viac škody ako úžitku. Samozrejme, na čo by sme v prípade svietidiel nemali zabúdať je fakt, že je ich potrebné chrániť pred vodou.

Pomocou správne zvolenej lampy, môže získať váš altánok svoj špecifický charakter. Svoje čaro môže mať aj altánok, v ktorej vám tmu presvetlí klasická petrolejová lampa. Vďaka osvetleniu, budete môcť altánok využívať nielen na rodinné oslavy a chvíľky s priateľmi, ale aj na večerné momenty s dobrou knihou. Niekedy predsa máme chuť stráviť čas iba sami so sebou, usporiadať si myšlienky a znovu sa naladiť na tú správnu vlnu.

Altánok sa veľmi rýchlo stane neoddeliteľnou súčasťou vašej rodiny. A možno aj vďaka nemu opäť pochopíte, aké dôležité je tráviť spolu čo najviac času. Stane sa pomyselným spojivkom, ktoré posilní už pevné vzťahy a možno obnoví aj tie zašlé. Tak ako správne zvolená lampa rozsvieti váš altánok, tak aj altánok prinesie nové svetlo do vášho života. Nechajte sa unášať jeho čarom  a užívajte si benefity, ktorými sa kvalitný altánok môže pýšiť.

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Doprava zdarma na vybrané výrobky
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
Záhradný Domček Pula

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice