Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Ako rozsvietiť altánok?

Ak si predstavíme pokojné poobedie na záhrade, len ťažko sa v nej vidíme s rýľom v ruke. V priebehu dňa sa narobíme dosť, takže si po odrobených hodinách v práci zaslúžime chvíľku pokoja. Pre takéto momenty je ako stvorený altánok. V ňom budete môcť zrelaxovať v spoločnosti upokojujúcej prírody. Vo vzduchu jemný vánok, ktorý vám privanie nový dych, vďaka ktorému sa vám ráno bude vstávať zas o čosi ľahšie. Altánok prinesie do vášho života opäť čosi nové. Rozhýbete sa pri jeho výstavbe a dostanete sa do primeraného pracovného ruchu, ktorý vám pomôže vypustiť aspoň na chvíľu z hlavy všetky starosti.

Pracovná doba je, bohužiaľ, v mnohých prípadoch nevyspytateľná, no správne zvolený altánok vám poslúži doslova aj po tme. A čo je ešte o niečo dôležitejšie pre vaše dlhé večery je lampa. Akú lampu si však vybrať, aby vám posvietila na všetko, čo budete chcieť a potrebovať vo večerných hodinách vidieť?

Najčastejšie je altánok „dozdobený“ lampou, ktorá visí priamo v strede stropu. Ak by ste sa rozhodli práve pre takéto svetlá, v predajniach ich nájdete pod označením vonkajšie lampy, pre ktoré je charakteristické, že visia na reťaziach a svojim dizajnom pripomínajú lucerny. Tento typ svietidiel váš altánok dostatočne presvetlí a napriek tomu vás ich svetlo nebude príliš oslepovať. Vytvoria vám príjemnú atmosféru, ktorú si budete môcť vychutnávať plnými dúškami. Aby bolo jednoduché doladiť lampu k drevenému materiálu, z ktorého je váš altánok vyhotovený, je vhodné rozhodnúť sa pre tmavý povrch lámp. Samozrejme, vkusu sa medze nekladú, a tak sú vonkajšie lampy dostupné tiež v bielych odtieňoch. Záleží len na vás, ktorý variant vám „udrie“ do očí. Lampa si však vyžaduje prísun elektriky a ťahať ju až do altánku sa nemusí chcieť každému. V prípade, že si chcete ušetriť robotu sa môžete rozhodnúť pre solárne svetlá. Tie sú známe tým, že vám svetlo dodajú vďaka slnečnej elektrine. Altánok bude rozsvietený rovnako a starostí s prívodom svetla budete mať menej. V rámci týchto svietidiel sa môžete rozhodnúť pre nástenné typy alebo pre solárne panely. Panely je však dôležité správne umiestniť, aby príliš neoslňovali, a tak nerobili viac škody ako úžitku. Samozrejme, na čo by sme v prípade svietidiel nemali zabúdať je fakt, že je ich potrebné chrániť pred vodou.

Pomocou správne zvolenej lampy, môže získať váš altánok svoj špecifický charakter. Svoje čaro môže mať aj altánok, v ktorej vám tmu presvetlí klasická petrolejová lampa. Vďaka osvetleniu, budete môcť altánok využívať nielen na rodinné oslavy a chvíľky s priateľmi, ale aj na večerné momenty s dobrou knihou. Niekedy predsa máme chuť stráviť čas iba sami so sebou, usporiadať si myšlienky a znovu sa naladiť na tú správnu vlnu.

Altánok sa veľmi rýchlo stane neoddeliteľnou súčasťou vašej rodiny. A možno aj vďaka nemu opäť pochopíte, aké dôležité je tráviť spolu čo najviac času. Stane sa pomyselným spojivkom, ktoré posilní už pevné vzťahy a možno obnoví aj tie zašlé. Tak ako správne zvolená lampa rozsvieti váš altánok, tak aj altánok prinesie nové svetlo do vášho života. Nechajte sa unášať jeho čarom  a užívajte si benefity, ktorými sa kvalitný altánok môže pýšiť.

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice