Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Aké sú najčastejšie typy záhradných domčekov?

záhradný domček Pula

Záhradné domčeky sú nielen okrasou ale aj praktickým doplnkom do vašej záhrady. Prinášajú množstvo benefitov, skrášľujú prostredie a vytvárajú harmonické miesto na oddych a rekreáciu. Ich veľkou výhodou je všestrannosť využitia. Aj práve preto sú záhradné domčeky jedny z najviac obľúbených záhradných stavieb. Aké sú najčastejšie typy záhradných domčekov? Pozrite sa spolu s nami a inšpirujte sa.

Čo v článku nájdete:

Záhradný domček je v podstate akousi univerzálnou záhradnou stavbou, ktorú môžete využívať na čokoľvek. Je to práve široká škála možností využitia, čo z neho (nielen) v poslednej dobe robí mimoriadne populárnu vonkajšiu stavbu. Existuje množstvo druhov záhradných domčekov v rôznych prevedeniach, štýloch a farbách. Najčastejším materiálom na ich výrobu je drevo, tak ako aj v prípade našich záhradných domčekov. Množstvo typov, druhov a veľkostí je zárukou, že si pri výbere na svoje príde každý. Či už máte doma veľkú záhradu alebo menšiu záhradku alebo hľadáte miesto na záhradné posedenia či na celoročné bývanie na záhrade, záhradný domček vám v každom z prípadov dokáže poskytnúť riešenie. Pozrime sa spoločne na to, aké druhy a typy záhradných altánkov existujú, ktoré z nich sú najčastejšie a na čo všetko sa dajú vyžívať. Kto vie, možno vás týmto článkom inšpirujeme k výberu svojho vlastného domčeka, ktorý si premeníte na svoje záhradného kráľovstvo. 

Záhradný domček s oknom

Záhradný domček s oknom sa hodí do každej záhrady. Je praktickou stavbou, ktorá poskytne skvelú pomoc pri záhradkárčení a pestovaní. Pomôže nielen pri uskladňovaní záhradných potrieb, ale aj pri zaslúženom oddychu po práci. Takáto šikovná stavba vám na záhrade nezaberie veľa miesta a zároveň bude skvelo spĺňať svoj účel. Môže byť tak vkusnou a praktickou ozdobou vašej záhrady. Záhradný domček s oknom nájdete aj v našej ponuke záhradných stavieb. Napríklad záhradný domček Karpaty, ktorý je ako stvorený na pomoc v záhrade. Môžete v ňom uskladňovať záhradné náradie ale aj športové potreby. Nemusí však slúžiť len na uskladňovanie. Jeho interiér si viete zariadiť tak, aby vám domček slúžil aj na oddych a relax. 

drevený domček Karpaty

Zaujal vás záhradný domček Karpaty? Zistite o ňom viac v našej ponuke záhradných domčekov.

Ďalším praktickým záhradným domčekom s oknom, ktorý nájdete v našej ponuke, je aj domček Kamsar. Skvelo sa hodí ako relaxačný domček na záhrade. Jeho výhodou je uzamykateľná miestnosť na boku,  v ktorej môžete uskladňovať záhradné potreby. V interiéri domčeka si tak môžete vytvoriť priestor na oddych a relax. 

drevený domček Kamsar

Zaujal vás záhradný domček Kamsar? Zistite o ňom viac v našej ponuke záhradných domčekov.

Aj záhradný domček Beskydek je ideálnou voľbou, ak hľadáte práve záhradný domček s oknom. Disponuje taktiež drevárňou, čím umožňuje aj spoľahlivé uskladnenie dreva. Skvelo sa hodí ako domček na náradie, ale výnimkou nie je jeho využívanie aj ako rekreačného domčeka.

drevený domček Beskydek

Zaujal vás záhradný domček Beskydek? Zistite o ňom viac v našej ponuke záhradných domčekov.

Záhradný domček s altánkom

Záhradný domček s altánkom je vonkajšou stavbou, ktorá v sebe spája príjemné s užitočným. Praktický domček, v ktorom môžete uskladňovať náradie či športové potreby, prípadne vám môže poslúžiť aj ako obytná miestnosť a pohodlný altánok, v ktorom môžete relaxovať a vychutnávať si výhľad na vašu záhradu. Takýto záhradný domček má niekoľko benefitov, ktoré (nielen) ako záhradkári určite oceníte. Ponúka miesto, na ktorom sa môžete schovať pred nepriaznivým počasím či silným slnkom počas pobytu na záhrade, užívať si spoločné chvíle s blízkymi, letné grilovačky či posedenia v altánku. Zároveň sa takáto záhradná stavba skvelo hodí aj ako domček pre hostí či ako chatka v záhradkárskej alebo rekreačnej oblasti. 

Príkladom takéto domčeka s altánkom z našej ponuky je práve záhradný domček Granada. Je praktickým záhradným domčekom, ktorý v sebe spája dve záhradné stavby do jednej. Môžete si tak vychutnávať čas vo vnútri ale aj na otvorenom priestore s výhľadom do vašej záhrady.

záhradný domček Granada

Zaujal vás záhradný domček Granada? Zistite o ňom viac v našej ponuke záhradných domčekov.

Záhradný domček s terasou

Záhradné domčeky s terasou sú veľmi obľúbené a dopytované záhradné stavby. Poskytujú skvelý komfort nielen v interiéri ale aj v exteriéri. Sú komplexnou záhradnou stavbou, ktorá poskytuje priestor na oddych a rekreáciu za každého počasia. Domček s terasou vám poslúži nielen ako záhradný domček, ale aj ako miesto na ubytovanie pre vašich hostí či ako chatka v rekreačnej oblasti, napríklad pri jazere či na horách. Interiér vám poskytne pohodlné miesto na prespanie a terasa zas ideálne miesto, z ktorého si môžete užívať výhľad na okolie napríklad pri rannej káve. Terasa záhradného domčeka zároveň poskytne ochranu pred silným slnkom počas leta a prípadnými prehánkami, búrkami či vetrom. Záhradný domček s terasou zaručuje dokonalé posedenie na záhrade za každého počasia. 

Aké záhradné domčeky s terasou nájdete v našej ponuke?

Záhradné domčeky s terasou sú jedny z najviac obľúbených. Aj preto je ich ponuka široká, a tak si pri výbere každý príde na svoje. Či už hľadáte menší domček na záhradku alebo väčšiu chatku do rekreačnej oblasti, máte si z čoho vyberať. 
Ako praktický domček do záhrady ale aj miesto na dovolenku či výlet ďalej od domova sa skvelo hodí napríklad záhradný domček Bilbao. Disponuje veľkou záhradnou terasou, dvoma izbami a dokáže byť aj alternatívou k rekreačnému domčeku, napríklad pri jazere.

záhradný domček Bilbao

Zaujal vás záhradný domček Bilbao? Zistite o ňom viac v našej ponuke záhradných domčekov.

Obľúbeným domčekom s terasou z našej ponuky je aj záhradný domček Riga. Je to univerzálny drevený domček, ktorý sa hodí do každej záhrady či na každý pozemok. Môže slúžiť ako rekreačný domček ale aj ako pomocník pri záhradkárčení. Je veľmi praktický a poskytne priestor aj na trávenie voľných chvíľ s rodinou či priateľmi. 

záhradný domček Riga

Zaujal vás záhradný domček Riga? Zistite o ňom viac v našej ponuke záhradných domčekov.

Z kategórie väčších záhradných domčekov s terasou vyberáme napríklad záhradný domček Cairo. Ten už by sa dal radiť do kategórie záhradných chát. Disponuje podkrovím a terasou v tvare písmena L. Cairo dokonale poslúži ako prázdninový či dovolenkový dom, na rekreačné prenájmy či ako chata pri jazere či na horách. Obsahuje tri izby a medziposchodie, čím poskytuje univerzálne riešenie pre akékoľvek usporiadanie. 

záhradný domček Cairo

Zaujal vás záhradný domček Cairo? Zistite o ňom viac v našej ponuke záhradných domčekov

Záhradný domček pre deti

Záhradný domček môže slúžiť aj ako malé záhradné kráľovstvo pre malé ratolesti. Je miestom, kde sa vaše deti môžu nielen hrať či oddychovať, ale aj rozvíjať svoje kreatívne myslenie a predstavivosť pri rôznych voľnočasových aktivitách a hrách. Záhradný domček pre deti má skvelú výhodu v tom, že umožní deťom mať svoje vlastné miesto na hranie a zároveň vy ich tak budete mať stále pod dohľadom. Pre deti je veľkým dobrodružstvom, keď môžu pozvať svojich kamarátov, ukryť sa v domčeku a hrať sa spolu. Navyše, záhradný domček pre deti je skvelým spôsobom, ako v deťoch už od útleho veku vzbudiť zmysel pre zodpovednosť. 

Ako na výber detského záhradného domčeka?

Záhradný domček pre deti môžete nájsť v rôznych prevedeniach a materiáloch. Najčastejšie sa však stretnete s plastovými a drevenými domčekmi. Ktorý je však lepší? Odpoveď závisí od vašich preferencií a tiež dispozícií záhrady. Plastový domček pre deti je zväčša menší a dá sa jednoduchšie premiestniť. Vyznačuje sa tiež jednoduchou údržbou a zároveň je cenovo dostupný. Nie však každý plastový detský domček je vhodný na využívanie v exteriéri. Do záhrady sa skôr odporúča domček vyrobený z dreva. Dôvodom je jeho stabilita a tým aj väčšia bezpečnosť. Drevené záhradné domčeky pre deti sú tiež šetrné k životnému prostrediu. Navyše, drevo je prírodný materiál, a tak do záhrady vnáša omnoho krajšiu a intenzívnejšiu atmosféru. 

Ďalším faktorom pri výbere detského záhradného domčeka je jeho veľkosť. Bežné detské domčeky sú dostupné pre deti od 2 rokov. Je však treba brať do úvahy priestor, ktorý budú mať deti v domčeku k dispozícii. Určite sa vyhnite príliš malým domčekom, pretože v nich sa deti môžu cítiť stiesnene. Najideálnejšou voľbou je vybrať taký záhradný domček pre deti, ktorý bude „rásť“ spolu s nimi. Ak viete, že pre svoje deti budete chcieť zabezpečiť záhradný domček na niekoľko rokov, tak v tom prípade vyberte väčší domček, ktorý bude slúžiť aj vtedy, keď deti podrastú. 

Záhradný domček pre deti tiež môže mať rôzne doplnky, vďaka ktorým si deti užijú kopec zábavy. Najčastejším prvkom je šmýkačka, ktorú deti milujú. Aj pri výbere šmýkačky myslite na vek a bezpečnosť dieťaťa. Ďalším zábavným prvkom na hranie v záhradnom domčeku môže byť malá kuchynka, poštový schránka, terasa, futbalová brána či basketbalový kôš. Kreativite sa ani v tomto prípade medze nekladú. No a napokon, záhradný domček pre deti by okrem miesta na hranie mal disponovať aj priestorom na oddych.

Záhradný domček s prístreškom na drevo

Ak hľadáte miesto, na ktorom by ste mohli bez problémov skladovať drevo, tento typ záhradného domčeka je riešením. Ponúka všetky benefity záhradného domčeka plus možnosť bezpečne a spoľahlivo skladovať drevo počas celého roka. Takýto záhradný domček s prístreškom na drevo by nemal chýbať u žiadneho domáceho gazdu. Zabezpečí, že drevo sa vám nebude povaľovať po dvore, záhrade či pred domom, ale môžete ho mať uložené pekne na jednom mieste. Prístrešok na drevo zaručuje, že drevo nenasiakne prílišnou vlhkosťou a tak bude aj lepšie horieť. Záhradný domček s prístreškom na drevo je skvelou voľbou, ako si užívať benefity domčeka a zároveň zabezpečiť spoľahlivé a dostupné miesto, na ktorom bude vaše drevo nielen uložené, ale aj chránené. Domček s prístreškom je vhodné umiestniť na také miesto v záhrade či na pozemku, ktoré je ľahko a efektívne prístupné. Kedykoľvek budete drevo potrebovať, budete ho mať po ruke. 

Príkladom tohto typu záhradnej stavby je záhradný domček s prístreškom na drevo je už spomínaný domček Beskydek či domček Pula. Záhradný domček Pula je jednoizbový domček s prístreškom na drevo, ktorý predčí všetky očakávania. Dobre vyniká na každom pozemku či záhrade a skvelo slúži ako rekreačný domček ale takisto ako šikovný domček na náradie v blízkosti domova. 

záhradný domček Pula

Zaujal vás záhradný domček Pula? Zistite o ňom viac v našej ponuke záhradných domčekov.

Záhradný domček s montážou a bez montáže

Záhradný domček si môžete zadovážiť rôznymi spôsobmi. Na výber máte aj z ponuky záhradných domčekov bez montáže a domčekov s montážou. Aký je medzi nimi rozdiel? Záhradné domčeky bez montáže si zmontujte sami svojpomocne. Záhradný domček je k vám dodaný v častiach a spolu s manuálom, ako ho postaviť. V tomto prípade je však potrebné, aby ste mali dostatočné zručnosti a skúsenosti, aby bol záhradný domček postavený kvalitne a všetky spojovacie aj kotviace časti správne zmontované.

Svoj záhradný domček si môžete objednať aj s montážou. V tomto prípade k vám okrem domčeka dorazí aj špecializovaný montážny tím, ktorý sa postará o kvalitné zmontovanie domčeka. Aj u nás si k svojej záhradnej stavbe môžete vybrať doplnkovú funkciu montáže. Navyše, pri objednaní celej služby, a teda produktu a montáže, získate bezplatný dovoz v rámci celého Slovenska.

Pred samotnou montážou záhradného domčeka je dôležité, aby bola správne pripravená podkladová plocha. Môže byť realizovaná niekoľkými spôsobmi, ako napríklad spevnené štrkové lôžko či betónová plocha. Dôležité je, aby bola podkladová plocha vodorovná, pevná a stabilná. Tak poskytne záhradnému domčeku spoľahlivý podklad, rovnosť stien a strechy a tiež ochranu pred navlhnutím.

Zistite viac o výrobe a montáži našich záhradných stavieb a príprave podkladovej plochy.

Záhradný domček s omietkou

Ponuka záhradných domčekov je skutočne široká. Okrem spomínaných drevených záhradných domčekov na trhu existujú aj plechové, kovové, murované záhradné domčeky či záhradné domčeky s omietkou. Pri záhradných domčekoch s omietkou ide väčšinou o plechové domčeky, ktoré vďaka vonkajšej omietke pripomínajú murované záhradné domčeky. Takýto typ záhradného domčeka je nielen elegantným a estetickým doplnením, ale aj praktickou vonkajšou stavbou. Omietka a povrchová úprava domčeku zaručuje vysokú odolnosť voči klimatickým vplyvom a korózii. Výhodou takéhoto typu záhradného domčeka je jednoduchá konštrukcia, nenáročná demontáž či presun. Výhodou tiež je, že šikovný majster dokáže takýto plechový domček s omietkou zhotoviť aj sám. Sortiment domčekov s omietkou je dnes široký, dôležitým faktorom však stále ostáva kvalita materiálov a prevedenia. 

Záhradný domček bez stavebného povolenia

Častou otázkou pri výbere a realizácii záhradných stavieb vrátane záhradného domčeka je stavebné povolenie. V ktorých prípadoch je stavebné povolenie nutnosťou a kedy môžete postaviť domček aj bez povolenia? Odpoveď nachádzame v stavebnom zákone. Stavebné povolenie nepotrebujete v prípade, ak ide o drobné stavby. V tomto prípade vám postačí ohlásenie drobnej stavby na príslušnom stavebnom úrade. Za drobné stavby sa podľa stavebného zákona považujú stavby, ktoré plnia doplnkovú funkciu pre hlavnú stavbu a ktoré nemôžu podstatne ovplyvniť životné prostredie. Ide teda o prízemné stavby, ktoré nepresahujú zastavanú plochu 25 m2 a výšku 5 metrov. Za drobné stavby sa považujú aj stavby nepresahujúce zastavanú plochu 25 m2 a hĺbku 3 metre, ako napríklad pivnice či žumpy. Na realizáciu drobnej stavby podľa stavebného zákona stavebné povolenie nepotrebujete. Jej stavbu, zmeny či udržiavacie práce je možné realizovať na základe ohlásenia stavebnému úradu. Viac o ohlasovaní drobných stavieb a aj o tom, či za neohlásenie hrozí pokuta, si môžete prečítať v našom článku.

Tip: Je na ohlásenie drobnej stavby potrebný súhlas suseda? Čo hovorí stavebný zákon a ako ďaleko od pozemku umiestniť drobnú stavbu? Prečítajte si v našom článku.

Podpivničený záhradný domček

Medzi hlavné výhody podpivničeného záhradného domčeka je vytvorenie priestoru navyše. Ten môžete využiť na odkladanie náradia či skladovanie trvanlivých potravín, plodín či zaváranín. Chladnejšie priestory pivnice totiž poskytujú oveľa lepšie podmienky na skladovanie. Okrem toho, podpivničený priestor sa dá využiť aj o čosi kreatívnejšie, nemusí skončiť ako skladisko. Čo tak vytvoriť si vlastnú vináreň? Alebo posilňovňu, dielňu či dokonca hudobnú skúšobňu? Výhodou je, že pivnica poskytuje stabilnú teplotu a tak v nej môžete tráviť čas s blízkymi najmä počas letných dní, napríklad práve v prípade vinárne. Ak sú pivničné priestory postavené správne, dokážu poslúžiť dokonca aj ako izby.

Záhradný domček na celoročné bývanie

Dnešné záhradné domčeky sú všestrannými stavbami, ktoré prinášajú množstvo praktických benefitov a spôsobov ich využitia. Mimo klasických funkcií, ako je uskladňovanie náradia či poskytnutie miesta k relaxácii, záhradný domček môže slúžiť aj na celoročné bývanie. Drevené domčeky sa čoraz častejšie využívajú za účelom bývania. Dôvodom je ich praktickosť, finančná a časová nenáročnosť a ekologickosť. Drevený domček dokáže poskytnúť plnohodnotné bývanie počas celého roka, dôležité je, aby bol zateplený a vybavený zdrojom tepla. Dnes už väčšina záhradných domčekov disponuje možnosťou zateplenia, výnimkou nie sú ani domčeky z našej ponuky. Domček by mal byť taktiež napojený na inžinierske siete, aby zabezpečil plnohodnotný komfort na bývanie. Chceli by ste vedieť, ako také záhradné domčeky na celoročné bývanie vyzerajú? Pozrite si výber niekoľkých našich záhradných domčekov a chát, ktoré je možné využívať aj na celoročné bývanie.

Zateplený záhradný domček

Zateplený záhradný domček je skvelou voľbou, ak si chcete výhody záhrady užívať počas celého roka. Bola by totiž škoda nevyužiť výhody, ktoré ponúka, na úkor počasia. Zateplenie domčeka je tiež podmienkou, ako si ho pripraviť na celoročné bývanie. Zateplený záhradný domček môžete využívať celoročne, a tak mať doma na záhade svoju oázu oddychu k dispozícii kedykoľvek sa vám zažiada. Zateplením záhradného domčeka si môžete tiež predĺžiť rekreačnú, turistickú ale aj záhradkársku sezónu. Osvedčeným a jedným z najčastejších spôsobov zateplenia záhradných domčekov je dvojvrstvová izolácia. Spočíva v dvoch krokoch. Prvým je umiestnenie sklenej vaty priamo na drevenú podlahu, steny a strop. V druhom kroku sa vytvorí vzduchová medzera s reflexnou fóliou. Takýmto spôsobom sa vytvorí bariéra, ktorá spomalí teplo aby neunikalo von. V niektorých prípadoch sa k týmto dvom vrstvám môže pridať aj vnútorný drevený obklad, ktorým sa vytvorí ďalšia izolačná vrstva. Zateplený záhradný domček môžete využívať od skorej jari do neskorej jesene. Ak je navyše vybavený zdrojom tepla, celoročné využívanie nie je vôbec problémom.

Záhradný domček so saunou

O tom, že záhradné domčeky sú ideálnym miestom na relax a oddych, vás môže presvedčiť aj fakt, že sa čoraz častejšie využívajú aj ako záhradné vonkajšie sauny. Exteriérové záhradné sauny sú v poslednej dobe obľúbený konceptom, ktorý nielen ozvláštni vašu záhradu, ale poskytne dokonalé miesto, na ktorom si môžete oddýchnuť a zrelaxovať. Sauna ako taká už dávno nemusí byť len výsadou wellness či relax centier. Svoju súkromnú oázu oddychu môžete mať priamo doma a užívať si výhody sauny v súkromí. 

Tip: Aké benefity so sebou prináša saunovanie? Viete tiež, ako sa správne saunovať a aké druhy sáun môžete využiť? Prečítajte si o tejto obľúbenej relaxačnej procedúre v našom článku.

Saunové domčeky sú vo väčšine prípadov vybavené dvoma miestnosťami. Jedna slúži ako šatňa a druhá ako sauna, zvyčajne s lavicami na sedenie a pecou. Drevené záhradné domčeky, ktoré slúžia ako záhradné vonkajšie sauny, nájdete aj v našej ponuke.

Záhradný domček je vo všeobecnosti univerzálnou stavbou, ktorú je možné využívať na množstvo rôznych účelov. Je skvelým doplnkom do záhrady, na pozemok, do rekreačnej oblasti či na hory alebo k jazerám. Okrem praktickým benefitov a pomoci pri záhradkárčení poskytuje perfektné miesto na relax, či už ako sauna alebo rekreačný domček na výlety s rodinou či priateľmi. Okrem toho, využiť sa dá aj celoročne a dokonca sa v ňom dá aj bývať. Všetky tieto benefity sú dôvodom, prečo sú záhradné domčeky tak obľúbené a tak dopytované exteriérové stavby. 

Chceli by ste si aj vy zadovážiť svoje záhradné kráľovstvo? Pokojne si môžete vybrať z našej ponuky, prípadne sa na nás obrátiť s akýmikoľvek otázkami. Budeme radi, ak vám pri plnení vášho záhradného sna budeme môcť pomôcť.

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice