Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Záhradné domčeky za najlepšiu cenu

Ešte stále nemáte záhradný domček? Záhradné domčeky sú predsa jedinečným riešením ako oživiť a zmodernizovať vašu záhradu, ktorá sa veľmi rýchlo zmení na originálnu oázu oddychu. Získate priestor na relax, pokojné poobedia strávené popíjaním kávy, no záhradné domčeky poslúžia aj ako priestor pre rodinné stretnutia či oslavy.  Máte pocit, že dostatočne nevyužijete jeho potenciál? Mýlite sa! Záhradné domčeky sú vám k dispozícii v priebehu všetkých ročných období. Počas teplých dní sa budete mať kde schladiť, v zime vás zase zohrejú.  Okrem iného ich môžete využívať a na uskladnenie záhradného náradia, ktoré tak ochránite pred nepriaznivým počasím.

Aj napriek tomu, že záhradné domčeky predstavujú širokú škálu výhod, je samozrejmé, že takmer každý kupujúci sa zaujíma v prvom rade o to, koľko také záhradné domčeky stoja. Cena je síce dôležitá a v mnohých prípadoch aj rozhodujúca, no niekedy by ste mali popustiť uzdu svojej fantázii a urobiť si jednoducho radosť.

zahradny domcek zahradna chatka domcek na naradie

zahradny domcek

Cena pre záhradné domčeky sa pohybuje v rozmedzí niekoľkých stoviek eur. Dokážete si kúpiť záhradné domčeky v hodnote 900 eur, ale aj záhradné domčeky, ktorých cena prevyšuje 3000 eur. Možno teda skonštatovať, že záhradné domčeky sú cenovo dostupné širokému okruhu kupujúcich.  Cena pre záhradné domčeky sa mení, rastie a klesá, aj v závislosti od toho či ste sa rozhodli pre katalógové záhradné domčeky, alebo či si domček postavíte sami. Ak je vaším cieľom ušetriť, potom by ste sa určite mali zamerať na také záhradné domčeky, ktoré si dokážete zmontovať svojpomocne. Cena výrazne klesne a vy budete mať z vašej čerstvej kúpy omnoho lepší pocit. Postaviť takýto záhradný domček zvládne každý zručnejší domáci kutil, takže jeho výstavby sa nemusíte vôbec báť.

Samozrejme, pre tých pohodlnejších zákazníkov stavba záhradného domčeka svojpomocne nebude zaujímavou ponukou a nezmení to ani ich nižšia cena.  V takom prípade, záujemcom odporúčame prelistovať zopár katalógov, v ktorých si určite vyberiete.

zahradny domcek zahradna chatka domcek na naradie

zahradny domcek

Cena môže byť ovplyvnená aj materiálom, z ktorého sú záhradné domčeky vyhotovené. Môžete sa rozhodnúť pre plechové alebo drevené záhradné domčeky.  Konečný výsledok môžete ovplyvňovať, ako inak… Vaše peniaze – vy ste šéf! Máte možnosť pridávať alebo odoberať okná, dvere, záhradné domčeky môžu byť dokonca rozšírené o terasu, na ktorej sa budete môcť kochať a nadchýnať nad prírodou.  Možností je veľa a aj keď to môže znieť povrchne, no v prípade záhradných domčekov si môžete kúpiť všetko. Cena  pre záhradné domčeky sa mení v závislosti od náročnosti požiadaviek a predstáv zákazníka.

zahradny domcek zahradna chatka domcek na naradie

zahradny domcek

Čo sa týka rozmerov, môžete sa rozhodnúť pre väčšie či menšie záhradné domčeky. Opäť máte rozhodujúce slovo vy! Predajca musí reagovať flexibilne, hľadať a ponúkať vám riešenia, ktoré sú pre vás zaujímavé a ktoré ste schopný zrealizovať. Pravdepodobne vás nebudú zaujímať záhradné domčeky, ktorých cena výrazne prevyšuje finančný limit, ktorý ste si stanovili. Z druhej strany, je potrebné podotknúť, že čím vyššia cena, tým viac možností, a preto by ste sa nemali snažiť silou-mocou ušetriť tam, kde to nie je možné, prípadne neefektívne.

Vyberajte a zvažujte rozumne, pretože záhradné domčeky sú pre mnohých dlhodobou investíciou a ich cena určite nie je natoľko nízka, aby ste robili rýchle a nesprávne rozhodnutia.

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice