Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Minimalisticky zariadený záhradný domček CAIRO

Biely kuchynský kút a vchod do kúpeľňe a na druhé poschodie v drevenom domčeku CAIRO

Moderný, minimalistický interiér – záhradný domček CAIRO. Pôvodný návrh bol upravený zmenou typu okien, odstránením deliacej priečky tvoriacej jednu z miestností v medziposchodí a zmenou terasy.

Štandardný záhradný domček s terasou a zábradlím v tvare písmena L bol nahradený veľkou obdlžníkovou terasou. V interiéri, pomocou modifikácie priečky, sme získali veľmi presvetlenný denný priestor – kuchyňa s obývacou izbou. Kombinácia masívneho smrekového dreva a hladkého, na bielo lakovaného povrchu vytvára dojem ľahkosti a spája prírodné prvky s moderným dizajnom. Okrem toho svetlé povrchy odrážajú slnečné svetlo, čo spôsobuje ešte jasnejšie miestnosti. Estetická a jednoduchá kúpeľňa s priechodnou sprchou predstavovuje výsledný dojem s dôrazom na rafinovanosť štýlu, ktorý záhradný domček CAIRO ponúka. Nízke podkrovie môže poslúžiť ako malá spálňa pre 2 osoby. Odporúčame, aby ste si prezreli nasledujúcu galériu.

Tento záhradný domček má vonkajší rozmer 600×600 cm a terasa 200×600 cm. Hrúbka stien je 45 mm, na výber je aj 70 mm profil. Zákazník si dal záležať a pripravil podklad, ktorý je pre takéto záhradné domčeky úplne vhodný a pekne dotvára celkový dojem. Zároveň zapadá do okolitého prostredia a vyniká tak záhradný domček samotný, ktorý v okolitej, už dnes trávnatej ploche, doslova vyniká.

Terasa je dostatočne veľká na to, aby sa na ňu zmestilo sedenie aj pre väčší počet osôb. Stále však ostáva priestor aj na ostatné doplnky. Samozrejme sa nezabudlo na vonkajšie osvetlenie, ktoré je v tomto prípade umiestnené hneď vedľa vchodových dverí a jedno svietidlo v strede terasového stropu. Takto osvetlené záhradné domčeky určite vyvolajú v návštevníkoch príjemný pocit, a to najmä počas teplých letných večerov.

V dennom priestore obývačky a kuchyne ešte stále ostáva dostatok priestoru. Naolejovaná podlaha zároveň robí priestor luxusnejším a taktiež plní funkciu ochrany podlahového dreva. Pri správnej starostlivosti o drevené záhradné domčeky Vás tieto stavby určite prežijú. Treba klásť dôraz na kvalitu použitých náterov a tiež na ich správnu aplikáciu.

Podkrovná časť nad kuchyňou a kúpelňou o veľkosti približne 8 m² nie je síce veľká, no na pohodlné prespanie 2 osôb úplne postačuje a nezaberá tak miesto na prízemí v dennej časti. V priestore nezaberá miesto žiadne schodisko, vchod do tejto podkrovnej časti zabezpečí jednoduchý rebrík. Na ľavo od kuchynskej časti sa nachádza vchod do sociálnej miestnosti.

Priestor v kúpelni do seba zmestil toaletu, sprchový kút a umývadlo so skrinkou. Drevený obklad spolu s obkladačkami zachováva prírodné prvky, ktoré dokonale dotvárajú celok modernej kúpelne.

Pri vstupe do domčeka sa nachádza sedenie so stolom. Celý domček je kompletne zateplený, to znamená vrátane izolácie podlahy, stien a strechy. Elektroinštalácia a vodoinštalácia je vedená v stenách. Všetko vopred naprojektované umožnilo tieto inštalácie skryť a následne boli na určených miestach povytiahnuté zásuvky v stenách.


magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice