Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Záhradná chatka FENIX a jej vynikajúce možnosti zariadenia

Záhradný domček FENIX s rozmermi 500x590 cm

Kancelária, spálňa pre hostí alebo sídlo pre rozvíjajúcu sa rockovú hviezdu! Nižšie uvádzame inšpiratívne nápady, akým spôsobom môže byť zariadená záhradná chatka FENIX, priamo z Veľkej Británie.

Nemáte miesto pre prenocovanie návštevy a hľadáte nápad na izbu pre hostí? Chcete mať miesto na prácu v blízkosti domova a nechcete platiť za nájom? Vaše deti potrebujú miesto pre realizáciu svojich záľub? Tento vynikajúce  a inšpiratívny projekt ukazuje, ako jednoducho môžeme premeniť náš každodenný život a získať viac priestoru. Prezrite si fotografie v našej fotogalérii a nechajte sa inšpirovať.

Záhradná chatka FENIX v rozmere 500×450 cm + terasa 500×140 cm je vyrobená z vysoko-trvácneho sibírskeho smreku, ktorý je odolnejší voči poveternostným vplyvom, než je tuzemský smrek. Záhradné domčeky vyrobené zo sibírskych, či škandinávskych drevín majú hustejšie drevo a tým aj vyššiu trvácnosť. Hrúbka stien tejto záhradnej chatky je 45mm a podlaha má hrúbku 28mm. Existuje možnosť kompletného zateplenia chatky vrátane podlahy, stien a strechy.

Vnútro chatky tvorí jedna väčšia miestnosť s úžitkovou plochou cca 20 m². Debnenie strechy je tvorené 19 mm doskami, ktoré je možné pokryť napríklad asfaltovým fínskym šindlom. Na čelnej stene domčeka sa nachádzajú dvojkrídlové presklené dvere a 2 celopresklené francúzke okná, vďaka čomu táto záhradná chatka vytvára pekný dizajnový kúsok v akejkoľvek záhrade.

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice