Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

5 chát, ktoré môžete využívať po celý rok

Drevená chata ORLANDO

Drevené chaty sú čoraz častejšími súčasťami záhrad. Sú obľúbenými záhradnými stavbami, a to hneď z niekoľkých dôvodov. Môžu slúžiť ako pomocníci pri záhradných prácach, ako miesto na oddych a relax či ako víkendovým sídlom, na ktoré sa vyberiete s rodinou či priateľmi. Drevené chaty sú ideálnym miestom na zrelaxovanie nie len počas letných teplých dní, ale využívať ich môžete aj počas zimy. Ktoré chaty z našej ponuky môžete využívať počas celého roka? 

Drevené chaty sú vyrábané zo sibírskych alebo škandinávskych drevín, ktoré sa vyznačujú vysokou trvácnosťou a kvalitou. Drevo, z ktorého môže byť aj vaša budúca drevená chata vyrobená, je hustejšie a má dvojnásobne dlhšiu trvácnosť v porovnaní s tuzemským smrekom. Vlastnosti dreva, najmä jeho kvalita, zaručujú, že drevené chaty môžu byť využívané počas každého ročného obdobia.

Drevená chata nemusí byť len skladom záhradného náradia. Práve naopak, môže slúžiť ako plnohodnotný domček, ktorý ponúkne miesto, na ktorom si môžete oddýchnuť či tráviť čas s rodinou alebo priateľmi. Drevená chata môže byť taktiež aj estetickým prvkom a ozdobou vašej záhrady. Postaviť si ju môžete dať ale aj na mieste mimo vášho domova, napríklad na pozemok, ktorý vlastníte a budete si tak môcť užívať víkendy či letné dovolenky mimo bežných rušných dní.

Drevené chaty môžete vďaka kvalitným materiálom, z ktorých sú vyrobené, využívať počas celého roka. Pozrime sa teda spoločne na výber chát z našej ponuky, ktoré vám ponúknu miesto na relax aj počas chladnejších dní. 

Chata Orlando

Drevená chata Orlando je ideálnou stavbou pre rekreáciu a oddych. Táto drevená chata disponuje štyrmi izbami. Nájdete v nej predsieň, kuchyňu, kúpeľňu, obývaciu izbu a v podkroví dve spálne a jednu väčšiu priechodnú miestnosť. Okrem samotných izieb je drevená chata Orlando vybavená aj terasou, na ktorej sa nachádzajú plné vchodové dvere a jedno dvojkrídlové okno. Na poschodí sa v každej miestnosti zvlášť nachádzajú dve jednokrídlové okná. Aby bola zabezpečená izolácia podlahy od podložia, drevená chata Orlando je postavená na impregnovaných podkladových hranoloch. Okrem montáže chaty môžu zákazníci využiť kompletný balík doplnkových služieb, ktoré zahŕňajú pokládku fínskeho šindľa, maľovanie, izoláciu alebo inštaláciu odkvapového žľabu.  

drevená chata Orlando

Chata Austin

Drevená chata Austin sa vyznačuje klasickým vzhľadom. Je ideálnym miestom nie len na letnú rekreáciu, ale vďaka kompletnému zatepleniu ponúka priestor na celoročné bývanie. Zateplenie má hrúbku 100 mm a zároveň je chata aj vnútorne obitá tatranským obkladom v hrúbke 14mm. Steny chaty sú vyrobené z pevnej smrekovej guľatiny. Drevená chata Austin je vyrobená zo sibírskych drevín, ktoré sa vyznačujú kvalitou a trvácnosťou. Zároveň veľmi dobre odolávajú zlým poveternostným podmienkam. Drevená chata Austin má tri miestnosti na prízemí – predsieň, obývaciu izbu s kuchynským kútom a kúpeľňu. V podkroví nájdete dve spálne a priestor medzi spálňami. Vchod do chaty Austin je zabezpečený jednokrídlovými plnými dverami, ktoré sú umiestnené na prednej strane chaty. Na rovnakej strane je aj jedno jednokrídlové okno a na poschodí sa nachádza jedno dvojkrídlové okno. Na ľavej strane chaty nájdete dvojkrídlové plne presklené dvere, ktoré vedú do hlavnej miestnosti alebo k vchodu na terasu. 

drevená chata Austin

Chata Denver

Táto drevená chata s podkrovím pozostáva zo siedmich izieb. Je ideálnou stavbou pre tých, ktorí majú blízko k prírode a zároveň ocenia priestorové dispozície. Steny chaty sú hrubé 58 mm a sú vyrobené z pevnej guľatiny zo sibírskeho smreku. Hrúbka stien a zároveň aj typy použitých materiálov zabezpečujú dokonale stabilnú konštrukciu chaty. Drevená chata Denver disponuje terasou, troma miestnosťami na prízemí (obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa a kúpeľňa) a v podkroví sa nachádza toaleta, predsieň a tri spálne. Drevená chata Denver sa hodí rovnako ako na letné výlety, tak aj ako celoročne obývateľná chata. 

drevená chata Denver

Chata Boston

Medzi celoročne obývateľné chaty patrí aj drevená chata Boston. Päť miestností, terasa a balkón sú predpokladom pre pohodlný pobyt pre rodinu či partiu priateľov. Drevená chata Boston ponúka možnosť celoročného využívania vďaka kompletnému zatepleniu o hrúbke 100 mm a vnútornému obitiu tatranským obkladom s hrúbkou 14 mm. Okná a taktiež aj dvere chaty Boston sú vyrábané technologickým procesom, ktorý zaručuje skvelé izolačné vlastnosti. 

drevená chata Boston

Chata Dallas

Drevená chata Dallas je ideálnou voľbou, ak si chcete užiť spoločné chvíle s rodinou či zábavu s priateľmi. Disponuje až desiatimi miestnosťami, z toho štyri spálne, dve kúpeľne, obývacia izba s kuchynským kútom a šatňa. Na ľavej strane chaty sa nachádza terasa s dvoma pármi presklených dvojkrídlových dverí. Nad terasou sa nachádza balkón, na ktorom nájdete dvoje presklených dverí do každej izby zvlášť. Prízemie chaty je tvorené predsieňou, kúpeľňou, obývacou izbou s kuchynským kútom a jednou spálňou. Na poschodí sa nachádzajú tri spálne, kúpeľňa, šatník a chodba. Vďaka kompletnému zatepleniu a vnútornému obitiu tatranským obkladom je drevená chata Dallas ideálna na celoročné využívanie.

drevená chata Dallas

Všetky drevené chaty sú dodávané nenatreté, no zákazníci môžu využiť sezónnu akciu, v rámci ktorej získajú balenie vysokokvalitného bezfarebného náteru Remmers už v cene. Tento ekologický náter chráni drevo chaty pred hmyzom, hubami a plesňami. Ako podklad pod všetky spomínané drevené chaty je vhodná betónová platňa s hrúbkou 20 cm a vystužená betonárskou oceľou alebo kari sieťovinou. Takýto typ vystuženia je potrebný, aby sa predišlo popraskaniu platne.

Drevená chata sa môže stať aj vašim obľúbeným miestom, na ktorom budete vždy radi tráviť svoj voľný čas. Či už sa rozhodnete ísť na výlet s rodinou či osláviť narodeniny alebo Nový rok s priateľmi. To, ako svoju chatu využijete, je len na vás. Vaša drevená chata vám bude k dispozícii počas celého roka.

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice