Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Čo je v základnej cene produktu?

Základnou cenou záhradnej chatky je kompletná konštrukcia:

 • podlaha,
 • steny,
 • strešné debnenie,
 • okná,
 • dvere,
 • kovania, kľúčky a pod.

V základnej cene nie je montáž, zateplenie, okenice, maľovanie, pokládka krytiny, strešná krytina, úprava konštrukcie a príprava podkladu.

Aká dlhá je čakacia doba od objednania?

V závislosti od typu produktu sa čakacia doba pohybuje od niekoľkých dní do niekoľkých týždňov. Ak si zákazník objedná produkt, ktorý máme v súčasnosti na sklade a chce si ho zmontovať svojpomocne, potom je čakacia doba 5 až 10 pracovných dní. Pokiaľ si zákazník objedná produkt spolu s montážou alebo inými doplnkovými službami, doručenie a doplnkové služby sa uskutočnia v dohodnutom časovom rozpätí. Aktuálne je doba dodania pre naše produkty individuálna, podrobnejšie informácie Vám radi poskytneme telefonicky.

 

Ako si môžem u vás nakúpiť?

Produkty z našej ponuky majú veľa špecifík, preto sme zvolili formu objednávok telefonicky, mailom alebo prostredníctvom kontaktného / objednávkového formulára, aby sme sa s Vami mohli dostať do priameho kontaktu a vysvetliť všetky podrobnosti.

Kedy a ako mám platiť?

Zálohová platba za objednaný produkt je vo výške 30% z celkovej ceny produktu, zvyšnú sumu je zákazník povinný  uhradiť  v hotovosti priamo naším montážnikom po ukončení montáže, prípadne pri dodaní ak nepožaduje montáž z našej strany.

 

Poskytujete predaj na splátky?

Aktuálne predaj na splátky neposkytujeme. Odporúčame osloviť jednu zo splátkových spoločností, ktoré na našom trhu pôsobia (Quatro, Home Credit a pod.)

Poskytujete záruku?

Ako jediný na trhu poskytujeme na naše výrobky 3 ročnú záruku a na krytinu dokonca až 15 rokov pokiaľ sa jedná o lepenkový šindel. Za kvalitu si ručíme – používame výberovú kvalitu použitých drevín a výrobných procesov.

Aká je životnosť altánku alebo chatky?

Pri správnej údržbe a ochrane aj 100 rokov. Podstatné je drevostavbu pravidelne ošetrovať vhodným náterom v intervale niekoľko rokov (záleží od výrobcu náteru)

Môže sa stať, že časom popraská materiál z ktorého vyrábate záhradné chatky a altánky?

Niekedy áno. Je to však prirodzený jav, ktorý spôsobujú poveterostné podmienky a kolísajúca vlhkosť, keďže drevo je prírodný materiál. Takéto praskliny nemajú žiaden vplyv na plnohodnotné užívanie. Vybrané typy altánkov sú dokonca vyrobené špeciálnou technológiou z lepeného dreva, ktoré vynikajúco odoláva poveternostným podmienkam aj v tých najnáročnejších oblastiach.

Púšťa drevo živicu?

Samozrejme, zo smrekov, borovíc a iných ihličnatých drevín vyteká živica aj keď je drevo dostatočne vysušené. V týchto drevinách sa nachádzajú tzv. vačky zo živice alebo rezervoáre so živicou, jedná sa o prirodzený jav spojený s drevom. Živicu môžte odstrániť buď nahriatím teplovzdušnou pištoľou a postupne zotierať štetcom so syntetickým vlasom a následne zatmeliť a prebrúsiť, resp. ju vymyť zo škáry v dreve aj za pomoci acetónu, ktorý živicu spoľahlivo rozpustí a drevo nezamastí.

Aké sú ceny montáže?

Cena montáže našimi pracovníkmi sa pohybuje od 190 € pri altánkoch a domčekoch na náradie a od 200 € pri záhradných chatkách, vždy v závislosti od veľkosti a hrúbky modelu. Cena montáže je uvedená pri každom produkte v jeho katalógovej karte.

Máte ďalšie otázky? Napíšte nám

Uvedomujeme si, že pri rozhodovaní sa o kúpe chaty či altánku potrebujete viac informácií. Ak máte ďalšie otázky k jednotlivým produktom, procesu výroby či k montáži, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Radi vám osobne poradíme.

  Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
  prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Doprava zdarma na vybrané výrobky
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  Záhradný Domček Pula

  Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

  Ján L

  Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

  Terézia Šoltésová, Rokycany

  Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

  Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

  Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

  Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

  Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

  Peter Sirotnak, Veľký Šariš

  Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

  Matúš Hovanec, Dovalovo

  Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

  Michal Lacko, Stará Kremnička

  Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

  Adela Birova, Choča

  Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

  Ján Gonda, Levice