Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Čo je v základnej cene produktu?

Základnou cenou záhradnej chatky je kompletná konštrukcia:

 • podlaha,
 • steny,
 • strešné debnenie,
 • okná,
 • dvere,
 • kovania, kľúčky a pod.

V základnej cene nie je montáž, zateplenie, okenice, maľovanie, pokládka krytiny, strešná krytina, úprava konštrukcie a príprava podkladu.

Aká dlhá je čakacia doba od objednania?

V závislosti od typu produktu sa čakacia doba pohybuje od niekoľkých dní do niekoľkých týždňov. Ak si zákazník objedná produkt, ktorý máme v súčasnosti na sklade a chce si ho zmontovať svojpomocne, potom je čakacia doba 5 až 10 pracovných dní. Pokiaľ si zákazník objedná produkt spolu s montážou alebo inými doplnkovými službami, doručenie a doplnkové služby sa uskutočnia v dohodnutom časovom rozpätí. Aktuálne je doba dodania pre naše produkty individuálna, podrobnejšie informácie Vám radi poskytneme telefonicky.

 

Ako si môžem u vás nakúpiť?

Produkty z našej ponuky majú veľa špecifík, preto sme zvolili formu objednávok telefonicky, mailom alebo prostredníctvom kontaktného / objednávkového formulára, aby sme sa s Vami mohli dostať do priameho kontaktu a vysvetliť všetky podrobnosti.

Kedy a ako mám platiť?

Zálohová platba za objednaný produkt je vo výške 30% z celkovej ceny produktu, zvyšnú sumu je zákazník povinný  uhradiť  v hotovosti priamo naším montážnikom po ukončení montáže, prípadne pri dodaní ak nepožaduje montáž z našej strany.

 

Poskytujete predaj na splátky?

Aktuálne predaj na splátky neposkytujeme. Odporúčame osloviť jednu zo splátkových spoločností, ktoré na našom trhu pôsobia (Quatro, Home Credit a pod.)

Poskytujete záruku?

Ako jediný na trhu poskytujeme na naše výrobky 3 ročnú záruku. Za kvalitu si ručíme – používame výberovú kvalitu použitých drevín a výrobných procesov.

Aká je životnosť altánku alebo chatky?

Pri správnej údržbe a ochrane aj 100 rokov. Podstatné je drevostavbu pravidelne ošetrovať vhodným náterom v intervale niekoľko rokov (záleží od výrobcu náteru)

Môže sa stať, že časom popraská materiál z ktorého vyrábate záhradné chatky a altánky?

Niekedy áno. Je to však prirodzený jav, ktorý spôsobujú poveterostné podmienky a kolísajúca vlhkosť, keďže drevo je prírodný materiál. Takéto praskliny nemajú žiaden vplyv na plnohodnotné užívanie. Vybrané typy altánkov sú dokonca vyrobené špeciálnou technológiou z lepeného dreva, ktoré vynikajúco odoláva poveternostným podmienkam aj v tých najnáročnejších oblastiach.

Púšťa drevo živicu?

Samozrejme, zo smrekov, borovíc a iných ihličnatých drevín vyteká živica aj keď je drevo dostatočne vysušené. V týchto drevinách sa nachádzajú tzv. vačky zo živice alebo rezervoáre so živicou, jedná sa o prirodzený jav spojený s drevom. Živicu môžte odstrániť buď nahriatím teplovzdušnou pištoľou a postupne zotierať štetcom so syntetickým vlasom a následne zatmeliť a prebrúsiť, resp. ju vymyť zo škáry v dreve aj za pomoci acetónu, ktorý živicu spoľahlivo rozpustí a drevo nezamastí.

Aké sú ceny montáže?

Cena montáže našimi pracovníkmi sa pohybuje od 190 € pri altánkoch a domčekoch na náradie a od 200 € pri záhradných chatkách, vždy v závislosti od veľkosti a hrúbky modelu. Cena montáže je uvedená pri každom produkte v jeho katalógovej karte.

Máte ďalšie otázky? Napíšte nám

Uvedomujeme si, že pri rozhodovaní sa o kúpe chaty či altánku potrebujete viac informácií. Ak máte ďalšie otázky k jednotlivým produktom, procesu výroby či k montáži, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Radi vám osobne poradíme.

  Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
  prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
   4,9/5
   85 recenzií
  Záhradný domček SANTIAGO
  Moderný altánok UTAH
  Záhradný domček MONACO
  Záhradný altánok OREGON
  Záhradný domček SANTIAGO
  Záhradný domček PULA
  Záhradný altánok ARIZONA
  Záhradný domček VALENCIA
  Záhradný Domček PULA

  Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

  Ján L

  Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

  Terézia Šoltésová, Rokycany

  Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

  Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

  Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

  Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

  Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

  Peter Sirotnak, Veľký Šariš

  Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

  Matúš Hovanec, Dovalovo

  Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

  Michal Lacko, Stará Kremnička

  Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

  Adela Birova, Choča

  Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

  Ján Gonda, Levice