Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Čo je potrebné urobiť pred začatím montáže?

Pred začatím montáže je potrebné pripraviť miesto pre výstavbu produktu (podklad) a zabezpečiť k nemu prístup. Do 15m si materiál vynosíme sami. Pokiaľ je miesto montáže ďalej (max do 100m) zákazník je povinný zaplatiť 30€ alebo zabezpečiť minimálne 2 osoby na presun montážnych prvkov na miesto montáže.

Ako dlho trvá montáž?

Montáž menších konštrukcií, ako je altánok, menšie domčeky, garáže a domčeky na náradie bez zatepľovania alebo ďalších doplnkových služieb, trvá približne 1 pracovný deň. Pri väčších prevedeniach alebo ďalších doplnkových službách je čas montáže individuálny, od niekoľkých pracovných dní až po niekoľko týždňov.

Potrebujete elektrickú energiu počas montáže?

Áno, počas inštalácie je potrebný prístup k elektrickej energii 220 V. Ak na mieste montáže nie je žiadny prúd, je potrebné o tom informovať pri upresnení si termínu dodania. Po upozornení bude náš montážny tím vybavený elektocentrálou. V takom prípade si vystačíme aj bez prípojky.

Môže byť elektrická inštalácia, kanalizácia a vodoinštalácia pripojená k chatke alebo altánku?

Áno, do chatky je možné pripojiť vodovod a kanalizáciu. Najlepšie je však urobiť vodoinštaláciu a kanalizáciu pred začatím montáže. Ak bude inštalácia vykonaná na príslušných miestach (kúpeľňa alebo kuchyňa), náš tím ju počas montáže vbuduje do domčeka. Montáž elektroinštalácie by sa mala začať vtedy, keď sa náš montážny tím zaoberá strechou (po vystavaní obvodových stien). Inštaláciu môže vykonať elektroinštalatér vo vašej réžii.

Je produkt ukotvený do podkladu počas montáže?

Všetky naše produkty sú voľne stojace  a samonosné a počas montáže nie sú prikotvené. Pokiaľ bude chatka alebo altánok stáť na príliš náveternom mieste, kotvenie sa môže vykonať samostatne vo vlastnej réžii po dokončení montáže, resp. ako doplnková služba v našej réžii.

Dokážem si sám postaviť altánok alebo chatku?

Svojpomocne áno, no sám to nezvládnete, keďže pri montáži sú potrební min. dvaja zruční majstri. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám poradíme a v prípade potreby odporučíme náš vyškolený personál.

Aké sú ceny montáže?

Cena montáže našimi pracovníkmi sa pohybuje od 190 € pri altánkoch a domčekoch na náradie a od 200 € pri záhradných chatkách, vždy v závislosti od veľkosti a hrúbky modelu. Cena montáže je uvedená pri každom produkte v jeho katalógovej karte.

Máte ďalšie otázky? Napíšte nám

Uvedomujeme si, že pri rozhodovaní sa o kúpe chaty či altánku potrebujete viac informácií. Ak máte ďalšie otázky k jednotlivým produktom, procesu výroby či k montáži, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Radi vám osobne poradíme.

  Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
  prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
   4,9/5
   85 recenzií
  Záhradný domček SANTIAGO
  Moderný altánok UTAH
  Záhradný domček MONACO
  Záhradný altánok OREGON
  Záhradný domček SANTIAGO
  Záhradný domček PULA
  Záhradný altánok ARIZONA
  Záhradný domček VALENCIA
  Záhradný Domček PULA

  Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

  Ján L

  Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

  Terézia Šoltésová, Rokycany

  Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

  Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

  Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

  Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

  Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

  Peter Sirotnak, Veľký Šariš

  Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

  Matúš Hovanec, Dovalovo

  Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

  Michal Lacko, Stará Kremnička

  Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

  Adela Birova, Choča

  Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

  Ján Gonda, Levice