Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Vianoce sú tu – odchádzam na chatu!

Drevená chata DALLAS s rozmerom 600x830 cm a podkrovím

Vianočný čas sa blíži, a preto mnohí z nás už dnes premýšľajú nad tým kde a s kým stráviť Vianoce. Možností je našťastie hneď niekoľko. Môžeme sa veľmi jednoducho zbaliť a vybrať sa k rodičom, prípadne k svokrovcom, alebo naopak. Môžeme našich najbližších pozvať na vianočnú večeru k nám domov. Nápadov je nepochybne mnoho, no s veľkou pravdepodobnosťou len málokto uvažuje nad tým, že chaty môžu byť rovnako dobrým riešením ako stráviť príjemné Vianoce. Prvé nad čím určite premýšľate je, že sa je potrebné zbaliť a presunúť sa z miesta A na miesto B. Načo si zbytočne komplikovať život, však? Nebojte sa zmien a nebuďte lenivci.  Nikde sa nepíše, že by chaty museli zákonite slúžiť len na divoké párty či silvestrovské rozlúčky so starým rokom. Tak vytiahnuť kufre a hurá na chatu.

Chaty  majú predsa už samy o sebe svoje čaro, ktoré vianočné sviatky o to viac posilnia. Praskajúce drevo, vianočný stromček, koledy a rodina pohromade. Viete si predstaviť ešte niečo krajšie? Žiaden ruch a zhon mesta. Všade navôkol nekončiace ticho, pokoj a praskajúci sneh pod nohami. Prečo si neurobiť Vianoce ešte o niečo jedinečnejšími a nezabudnuteľnejšími? Veď tieto sviatky sú najmä o rodine, spoločne strávených chvíľach a nezabudnuteľných momentoch.

O tom, že vám chaty skrášlia  vaše sviatky niet skutočne žiadnych pochýb. Možno ste zatiaľ na pochybách, no ak sa nenecháte odradiť, uveríte! Popri príprave večere, balenia darčekov a zdobenia vianočného stromčeka sa môžete vybrať lyžovať alebo na nenáročnú turistiku. Môžete si vyhliadnuť wellness centrum, kde si spoločne oddýchnete a pripravíte sa na dlho očakávaný večer.  Všetko závisí od toho, v akom prostredí sa konkrétne chaty nachádzajú a aké voľno časové aktivity vám dokáže ich okolie poskytnúť.

Ak chatu nevlastníte, ani s tým nebude žiaden problém. Chaty sú k dispozícii na prenájom, stačí si iba vyhliadnuť „tú pravú“. Výhodou prenajatia je, že si môžete vybrať rekreačnú oblasť akú chcete. Niekomu vyhovujú chaty neďaleko mesta, iní zas vyhľadávajú chaty na samotke a v zátiší. Váš výber nepochybne ovplyvňuje aj to, čo pre vás Vianoce znamenajú a ako ich prežívate vnútorne. Pre niekoho je to čas ničnerobenia, pokoja, žiaden telefón, žiadna televízia. No niektorí sa mnohých vymožeností dnešnej doby nechcú vzdať a aj preto vyhľadávajú chaty v takej oblasti, kde o nič z toho nebudú ukrátení.

Jednoducho, stručne a jasne povedané, chaty vám ukážu ten pravý, skutočný a zároveň jediný zmysel Vianoc! V momente, keď vstúpite do dverí chaty, zrazu dekorácie stratia svoj význam a užijete si sviatky iba s tým, čo budete mať k dispozícii. Keďže sa „skryjete“ pred zvyškom sveta, máte istotu, že sa vaša vianočná spoločnosť tak rýchlo nerozíde. V podstate nebude žiadna iná možnosť, kam ísť. K tomu jeden pohárik a o zábavu máte postarané.

Chaty uchránia vás a vaše vianočné sviatky od zhonu dnešných dní. Dajte svojim Vianociam nový rozmer a vpustite ich do svojho života. Okrem toho, že na nich strávite nezabudnuteľné chvíle, poskytnú vám relax, ktorý si budete chcieť nepochybne znova zopakovať.

V živote je potrebné skúsiť mnoho nového a v čo najväčších množstvách. Aj chaty v období Vianoc môžu byť zaujímavým a obohacujúcim korením už zabehnutých tradícií.

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice