Súri vás to? Pozrite si naše

Skladovky
Články

Ako na záhradný domček?

Záhradný domček GRANADA o rozmere 760x380 cm

Záhradný domček je veľmi dobrý pomocník, ktorý oživí vašu záhradu, spraví pohodlné zázemie na leňošenie, príjemné posedenie s priateľmi, rodinou alebo vie poslúžiť ako malý prístrešok pre náradie, alebo občasné obývanie.

Bezpečne ochráni vnútro pri každom počasí, čo už horúčavach, daždi, alebo zime a pri správnej starostlivosti vám bude slúžiť roky. Záhradný domček si môžete vybrať v katalógu, kde idete na istotu, spolu s návodom, alebo si ho dáte zostaviť podľa vlastného návrhu, ktorý vás však vyjde drahšie, no bude to to pravé orechové, presne tak, ako ste si to predstavovali. Takéto záhradné domčeky sa vyrábajú v rôznych pôdorysoch, záleží len od toho, akému účelu má poslúžiť.

K interiéru patria samozrejme aj jednokrídlové / dvojkrídlové dvere s presklením / plné a okno / okná. Takémuto drevenému domčeku najviac prospieva, keď je vydvihnutý mierne nad trávnatú plochu. Podvihnutý nad zemou nie je totižto vystavený snehu, vode, mokrej zemi a pokiaľ sa ho raz rozhodnete odstrániť, nie je problém opäť vysadiť zeleň rovno na zem pod ním.

Príprave podkladu sme sa už venovali. Toto je časť, ktorej sa musí povenovať sám zákazník. Pri ďalšom stavaní je ideálne nechať si poradiť od odborníkov a zveriť montáž domčeka našim skúseným montážnikom. Samozrejme, pokiaľ ste zručnejší majster, mohli by ste zvládnúť montáž takéhoto domčeka aj sami. Od klampiara si treba vybaviť odkvapové plechy, ktoré musíte osadiť na spodnú líniu strechy. So špeciálnymi klincami nabijete podkladové pásy z bitumenu. S pokrytou strechou už voda nikde nezatečie. Bitumenové šindle do seba zapadajú veľmi ľahko, takže práca vám pôjde od ruky. V takomto domčeku však treba ešte vykonať základné opatrenia, ako napríklad elektrický prívod a dodatočné zateplenie. Sú to však predpoklady, ktoré môžete, ale aj nemusíte uskutočniť.

Veľmi dôležitá je však ochrana dreva pred vlhkosťou a škodcami. Napúšťadlom ho treba ošetriť i z vonkajšej strany, čo bude zárukou jeho dlhovekosti. Aby drevo starlo čo najpomalšie, treba domčeku dožičiť dva nátery lazúrou.Bude mať nový lesk a nebude mať vrstvu cíteľnú na dotyk. Drevo najlepšie ochráni profi lazúra Remmers, ktorú našim zákazníkom vieme ponúknúť vo veľkoobchodných cenách. Takto poskladaný záhradný domček čaká už len na používanie, či už obytné alebo odkladné. Takáto záhradná chatka sa stáva čoraz častejšou súčasťou záhrad a taktiež aj cenovo dostupnou radosťou, ktorá vám určite spríjemní chvíle strávené na vašej záhrade.

magazín ďalšie odporúčané

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  • Facebook
    4,9/5
    85 recenzií
Záhradný domček SANTIAGO
Moderný altánok UTAH
Záhradný domček MONACO
Záhradný altánok OREGON
Záhradný domček SANTIAGO
Záhradný domček PULA
Záhradný altánok ARIZONA
Záhradný domček VALENCIA
Záhradný Domček PULA

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice