Z výberu za rok 2019: Tento rok bol plný krásnych stavieb

Pomaly prichádza koniec roka a spolu s ním aj rekapitulovanie toho, čo sa nám za uplynulých dvanásť mesiacov podarilo. Pre nás rok 2019 znamenal plnenie túžob vás, našich zákazníkov pri realizácii záhradných domčekov, altánkov či chatiek. Veľmi sa tešíme, že môžeme prispieť k radosti, ktorú máte z už teraz vašich záhradných kráľovstiev. Pripomeňme si, aký bol tento rok plný krásnych stavieb.

V článku nájdete niekoľko stavieb, ktoré si zákazníci vybrali z našej ponuky. Veľmi nás teší, že sme mohli mohli zabezpečiť ich realizáciu a tak potešiť mnoho záhradkárov či zákazníkov, ktorí hľadajú dokonalé miesto na rekreáciu a oddych. 

Záhradný domček Pula

Tento záhradný domček patrí do kategórie tých, ktoré jednoznačne prekonajú všetky očakávania. Záhradný domček disponuje jednou izbou a prístreškom na drevo. Je skvelou voľbou, ak zháňate praktického pomocníka do záhrady, ale aj miesto na oddych a relax. Na prednej strane sa nachádzajú jednokrídlové dvere, ktoré sú umiestnené v strede a taktiež aj po každej strane dverí jedno jednokrídlové okno s okenicou. 

Teší nás, že záhradný domček Pula vám už takto slúži u vás. Rovnako nás tiež tešia aj vaše pozitívne reakcie zo sociálnych sietí. Post na našom Facebooku nájdete tu.

facebook komentáre k záhradnému domčeku PULA

Záhradný altánok San Diego

Vaše záhradky zdobí aj tento krásny záhradný altánok San Diego. Altánok je vyrobený zo sušeného smrekového dreva a svojou konštrukciou zaručuje bezpečnosť v každom počasí. Jeho súčasťou je aj pevná drevená podlaha a krytina pozostáva z kvalitného lepenkového fínskeho šindľa. Záhradný altánok vám môže slúžiť ako miesto na oddych a relax, stretnutia s rodinou či priateľmi ale aj na letné párty či posedenia. Takto zdobí záhradný altánok San Diego jednu z vašich záhrad a my sa tešíme z vašej spokojnosti a odporúčaní.

príspevok na facebooku o altánku

Drevená garáž B

Stavbou, ktorú si z našej ponuky vyberiete, nemusí byť len záhradný domček či altánok. V ponuke nájdete aj drevené garáže, ktoré slúžia ako perfektné miesto nielen na ochranu vášho vozidla, ale napríklad aj ako záhradný domček na náradie. Drevená garáž B je jednomiestna drevená chata, v ktorej prednej časti sa nachádza veľká dvojkrídlová brána. Zmestí sa do nej takmer každý osobný automobil. Takáto drevená chata, respektíve garáž je ideálnou voľbou, ak chcete svoje vozidlo chrániť pred nepriaznivým počasím, zimou a mrazmi ale aj poškodením. Niektorí z našich zákazníkov si takúto garáž už zaobstarali. A tím, ktorí váhajú či majú otázky, veľmi radi poradíme. Originálny príspevok na Facebooku nájdete tu.

facebook komentáre k drevenej garáži

Veľmi nás teší, že aj tento rok sme mohli prispieť k vašej spokojnosti a najmä, že sme vám mohli urobiť radosť realizáciou záhradných stavieb z našej ponuky. Taktiež nás tešia vaše recenzie na naše produkty a služby. Napríklad drevený domček Montana teší našich zákazníkov z Považskej Bystrice. Záhradný domček Montana je okrem záhrady taktiež skvelou alternatívou k jazeru alebo do rekreačnej oblasti.

Záhradný domček, altánok či chata, sú stavbami, ktoré si čoraz častejšie nachádzajú svoju obľubu, či už ako miesta na oddych a relaxáciu, alebo ako praktickí pomocníci do záhrady. Teší nás, že môžeme sprostredkovávať radosť, ktorú naši zákazníci majú zo svojich záhradných kráľovstiev.

doprava zdarma

zdarma SR

doprava zdarma

3 ročná záruka

doprava zdarma

Impregnát zdarma