Spoznajte čaro zimnej chaty

Predstavte si tuhú zimu, krajinu zasneženú snehom a poletujúce vločky všade navôkol. Mráz, ktorý vám vyštípe líca a zmrazí pery. Po príjemnej prechádzke v takomto počasí vám nepochybne príde vhod sa niekde zohriať, vypiť teplý čaj a podebatovať v príjemnej spoločnosti. Pre takéto prípady je perfektným riešením, ak vlastníte zimnú chatu. Zapáči sa vám tak rýchlo, že sa zimná chata stane neoddeliteľnou súčasťou vášho života, ktorú si nebudete môcť vynachváliť. Voňajúce drevo a praskajúci oheň navodia maximálne romantickú, pokojnú a doslova idylickú atmosféru.

Oddychovať je predsa treba vedieť v každom ročnom období! Chata nemusí byť využívaná iba počas teplých letných dní. Práve naopak, zimná chata si vás získa omnoho rýchlejšie, a to predovšetkým vďaka svojmu neodolateľnému čaru!

Keďže sú chaty vyrábané z vysoko kvalitných sibírskych a škandinávskych drevín, zimná chata je odolná voči nepriaznivému počasiu a poveternostným podmienkam. Tieto dreviny sú trvácnejšie než smrekové drevo, preto niet žiadnych pochýb o tom, že vám zimná chata zabezpečí len ten najvyšší komfort. Zimná chata je obývateľná počas celého roka, pretože dnes sú už vybavené kvalitným zateplením stien, podláh a striech. Okrem iného, to najpodstatnejšie sa skrýva v dreve, ktoré má vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti, čo pre vás znamená nielen príjemné bývanie, ale tiež nízke náklady.

Dnes už dokonca nie je žiadny problém, aby bola zimná chata vybavená krbom či už klasickým, alebo elektrickým. Dodá chate romantický nádych a vy si tak budete môcť v teple vychutnávať večery vo dvojici, s rodinou či s priateľmi.

Ak aj napriek mnohým benefitom vo vás zimná chata nevzbudzuje výraznejší záujem, ešte stále je veľa možností ako ju využiť, prípadne zatraktívniť. Ak nie pre vás, tak pre niekoho iného. V prípade, že predsa len uprednostňujete letné chaty, zimná chata sa pre vás môže stať aspoň na chvíľku zárobkovou činnosťou. V zimnom období ju môžete prenajímať. Je to obdobie sviatkov, posledné mesiace roka, a tak sa dá predpokladať, že sa budú chcieť ľudia so starým rokom rozlúčiť ako sa patrí. Silvester mnohí ľudia trávia s priateľmi na chatách v lesoch, v horách, jednoducho hlavne mimo rušného mesta. Zimná chata môže byť užitočná aj v takýchto prípadoch.

Mnohé chaty, a teda aj zimné chaty sú dnes bez výraznejších problémov ľahko dostupné. Preto nie je problém si chatu kúpiť, no pre tých trpezlivejších je možnosť si vlastnú chatu aj vystavať. Zimná chata môže byť k dispozícii na bývanie už v priebehu 2 či 3 týždňov. Samotný skelet chaty je vystavaný do 7 dní.

Myšlienka zimnej chaty určite nie je na zahodenie. Nezabudnuteľným zážitkom by boli nepochybne Vianoce v kruhu najbližších strávené práve na takejto zimnej chate. Po výdatnej štedrovečernej večeri je príjemné sa ísť prejsť a počuť v tichu prírody praskajúci sneh pod nohami.

Ak sa necháte presvedčiť a zimná chata vás zaujme, mali by ste sa zamerať najmä na tie oblasti Slovenska, kde si budete môcť v tomto chladnejšom období roka naplánovať aj nejaké zaujímavé aktivity. Túry, lyžovačka, sánkovačka či termálne kúpaliská budú príjemným osviežením vašej zimnej chatovačky nielen pre vás, ale aj pre zvyšok vašej partie a najmä pre deti.

Tak ako každé ročné obdobie má svoje špecifiká, rovnako jedinečné sú chaty v týchto obdobiach roka. Zimná chata si vás získa, len jej musíte dať šancu!

doprava zdarma

zdarma SR

doprava zdarma

3 ročná záruka

doprava zdarma

Impregnát zdarma