Aktuálne znížená cena na

domček MONTANA

Doplnky k pergolám

Doplnky k pergolám

Typy strešných krytin

pre zastrešenie Gardendreams s polykarbonátovým krytom ponúkame niekoľko variantov polykarbonátových panelov.

Okrem klasických panelov, ktoré sú k dispozícii bez príplatku, existujú tri typy prešívania. Prvým typom je podšívka IR Klar, je to 16 mm hrubý, zeleno-farebný kryt, ktorý blokuje tepelné žiarenie pri prenose veľkého množstva svetla.

Druhým typom je IQ Relax s hrúbkou 16 mm, ktorý tiež blokuje tepelné žiarenie poskytujúce mäkké mliečne svetlo. Posledným typom pokovovania je GD extra Klar, ktorý poskytuje vynikajúcu transparentnosť.

IR KLAR
IR KLAR
IR KLAR

Predný profil

okrem klasických rovných profilových žľabov, ktoré dokonale ladia s akýmkoľvek záhradným štýlom, ponúkame dva typy profilov: polkruhový a klasický štýl.

PROFIL A
PROFIL B
PROFIL C

Panelové markízy

Panelové markízy sú nezávislé závesy zavesené pod každým zo strešných panelov. Veľkou výhodou je možnosť osvetlenia alebo zatienenia iba časti strechy. Panel markízy sú ideálne pre prístrešky so skleneným krytom.

Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Doprava zdarma na vybrané výrobky
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
Záhradný Domček Pula

Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

Ján L

Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

Terézia Šoltésová, Rokycany

Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

Peter Sirotnak, Veľký Šariš

Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

Matúš Hovanec, Dovalovo

Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

Michal Lacko, Stará Kremnička

Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

Adela Birova, Choča

Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

Ján Gonda, Levice

Používaním nášho webu súhlasíte s tým, že zbierame cookies. Ďalšie informácie

Článok

Rozprávkové chalupy

Článok

Druhy dreva a ich využitie