Možnosť ako mať všetko “po ruke”

Ak by ste prijali priestor na uskladnenie rebríkov, kosačky, záhradného náradia či sezónnych detských hračiek, potom by ste mali svoju pozornosť obrátiť na záhradné domčeky. Tie vám poskytnú dostatok miesta na to, aby ste mali na dvore poriadok a predovšetkým, aby ste mali prehľad vo vašich vlastných veciach.

Okrem bežných záhradníckych potrieb vám záhradné domčeky poskytnú prístrešie pre rôzne sadeniny, rastliny prípadne pre už vyoranú zeleninu alebo pozberané ovocie. Veľmi jednoducho by sme mohli záhradné domčeky prirovnať ku klasickej garáži, ktorá býva bežnou súčasťou rodinných domov, no nemusí byť samozrejmosťou. Takže ak ste v minulosti zaváhali, no dnes by ste už nejakú maličkú garáž prijali, nezúfajte, pretože nič nie je stratené. Riešenie je jednoduchšie ako by ste očakávali. Záhradné domčeky absenciu takého priestoru vo vašej záhrade veľmi rýchlo vyriešia a garáž plnohodnotne nahradia. Môžete si ich zakúpiť vo vybraných predajniach, no postaviť si ich môžete veľmi rýchlo aj vy sami.

Veľkosť, materiál, rozlohu či dispozičné riešenie ovplyvňujete vy aj v prípade, že si záhradné domčeky vybudujete svojpomocne, ale aj v tom prípade, že si ich vyberiete na internete alebo v predajni. Viac či menej okien, ešte jedny dvere alebo terasa s oddychovou zónou, toto všetko si môžete a nemusíte vybrať.

Takmer ideálne je, ak majú záhradné domčeky dostatok úložného priestoru, a teda dostatočné množstvo zásuviek, skríň a skriniek, poličiek, udržať poriadok vám pomôžu rôzne komody či úložné krabice. Na to určite nezabudnite, uľahčíte si hľadanie malých klincov, ale aj veľkého kladiva či hrablí.

Záhradné domčeky nemusia byť iba pracovným pomocníkom, pretože ak si ich zútulnite, môžu byť príjemným miestom na rodinné stretnutia a posedenia s priateľmi. Rovnako ako si v nich môžete usporiadať a uložiť pracovné náradie, gazdinky si tam môžu poukladať taniere, lyžičky, vidličky, nože. Už viac nebudete musieť behať medzi záhradným domčekom a domom, aby ste priniesli chýbajúcu šálku. Všetko budete mať pekne na jednom mieste, a tak aj oslavy budú omnoho pohodlnejšie, predovšetkým pre hostiteľku. Ako sme už spomínali, záhradné domčeky môžete rozšíriť o veľkú terasu, čo vám dáva opäť nové možnosti. Napríklad vychutnať si kávu pri vychádzajúcom slnku a s čerstvou rosou na nohách alebo tak dať priestor deťom na hry.

Ak si terasu olemujete špeciálnou fóliou, bude ju možné užívať aj v chladnejšom ročnom období. K dostatočnej teplote v zime nepochybne prispeje tiež kozub, prípadne si môžete zaobstarať ohrievače, ktoré sú známe najmä z letných terás.

Záhradné domčeky dokážu vyplniť niekoľko „funkcií“ či už zameraných prakticky, alebo skôr rekreačne. Dôležité je si pred ich kúpou ujasniť vlastné predstavy a očakávania.

Zásadné je tiež to, kde záhradný domček umiestnite. Ak sa pre jeho kúpu rozhodnete z praktických dôvodov jeho miesto na dvore až tak veľmi nezaváži. Dôležité je, aby ste mali náradie po ruke. Ak vás záhradné domčeky oslovili kvôli možnosti príjemného oddychu, potom by bolo vhodnejšie zvoliť miesto niekde v zátiší vašej záhrady, kde si budete môcť nerušene užívať spoločné chvíle bez zvedavých pohľadov z ulice.

S ich kúpou si kupujete aj možnosť mať všetko na jednom mieste, čo znamená, že záhradné domčeky prinesú na váš dvor prehľadnosť a poriadok! Je preto takmer isté, že s nimi budete spokojní. Uľahčite si život so záhradnými domčekmi!

doprava zdarma

zdarma SR

doprava zdarma

3 ročná záruka

doprava zdarma

Impregnát zdarma