Aktuálne znížená cena na

domček MONTANA

Spoločnosť

Naša filozofia

Aj pre budúce generácie

Drevo je fascinujúci stavebný materiál, ktorý nám zadarmo vyrába Matka Príroda. Vážime si jej dary, a preto tvoríme naše produkty tak, aby tu spoločne so Zemou boli aj pre budúce generácie.

Filozofia našej spoločnosti je postavená na zelených základoch. Pracujeme s prírodným materiálom a plne si uvedomujeme, že po jeho vyťažení musíme prírode niečo vrátiť späť. Práve preto aktívne presadzujeme udržateľný prístup k ťažbe dreva a za každý predaný produkt vysádzame mladé stromčeky. To, čo prírode vezmeme, jej teda aj vrátime. Ekológia však nie je jediná premenná v našej firemnej rovnici. Rovnako dôležité miesto má trvácnosť produktov, ktoré budú môcť klienti odovzdať aj ďalším generáciám tak, ako kedysi drevostavby odovzdávali nám naši starí otcovia. 

Pri výrobe využívame iba škandinávske a sibírske drevo, ktoré je vďaka náročným severským podmienkam tvrdšie, hustejšie a tým pádom aj odolnejšie. Vydrží viac ako naše európske dreviny, vďaka čomu vaše stavby nebudete musieť po pár rokoch vymieňať a tak znova zaťažovať prírodu. Budúcim generáciám teda neodovzdáte iba chatu či krásnu záhradu s altánkom, ale aj zdravú prírodu, o ktorú spoločnosti ako my s láskou dbajú. Malým veľkým bonusom, ktorý získate kúpou nášho produktu, je aj zdravé bývanie, ktoré nám v dobe plnej umelých materiálov poskytuje už iba drevo. 

0+ Rokov Sme na trhu
0 hotových projektov
0+ vysadených stromčekov
0 počet zamestnancov
Altánok obrázok na pozadie

Skúsenosť zákazníka na prvom mieste

Kto iný by mal byť pre nás najdôležitejší, ak nie náš zákazník? V našej spoločnosti uznávame politiku pozitívnej zákazníckej skúsenosti a snažíme sa klientom vychádzať vždy v ústrety.

Či už máte špecifické požiadavky, alebo si „len“ vyberáte z našej bežnej ponuky, budeme sa vám plne venovať. Sme si vedomí toho, že práve zákazníci sú tí, bez ktorých by sme neexistovali, preto si ich nadovšetko vážime. Radi vám poskytneme poradenstvo, dáme odporúčania založené na dlhoročných skúsenostiach, alebo prinesieme praktické riešenia na problémy, ktoré sa vám možno budú zdať neriešiteľné. 

Našim zákazníkom sa snažíme byť nápomocní a k dispozícií tak ako sa len dá. Počas pracovných dní od nás môžete očakávať odpoveď do 24 hodín. U nás majitelia firmy veľmi dobre vedia, čo to znamená zobrať kladivo do ruky a stráviť celý deň na montáži. Aj preto očakávajte ľudský prístup a pokoru, ktoré prichádzajú spolu s dlhoročnými skúsenosťami a osobným absolvovaním každej fázy projektu. 

Moja otázka

moja odpoveď

Ďalšia otázka

Ďalšia odpoveď

Máte ďalšie otázky? Napíšte nám

Uvedomujeme si, že pri rozhodovaní sa o kúpe chaty či altánku potrebujete viac informácií. Ak máte ďalšie otázky k jednotlivým produktom, procesu výroby či k montáži, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Radi vám osobne poradíme.

  Radosť z nákupu Ďalšie dôvody
  prečo si vybrať nás

  • 3 ročná záruka v cene každého produktu
  • Ku každému produktu impregnat zdarma
  • Doprava zdarma na vybrané výrobky
  • Za každý predaný produkt vysadíme 10 stromčekov 
  Záhradný Domček Pula

  Veľmi vyzdvihujem spôsob komunikácie. Rýchle reakcie, ústretovosť, informovanie zákazníka o všetkom. Chlapi- montážnici boli milí, ústretoví, slúšní. Super! Veľa zdaru Vám prajem!

  Ján L

  Skvelá komunikácia, poradenstvo, rýchle jednanie s firmou a výsledkom je nadherný altánok, s ktorým som nesmierne spokojná. Ďakujem a MôjAltánok vrelo odporúčam!

  Terézia Šoltésová, Rokycany

  Výborná robota, veľmi slušná trojica pracovníkov a za 8 hodín bola táto chatka postavená. Jednoznačne nás MojAltanok.sk prekvapili vysokou úrovňou svojej práce. Doporučujeme!

  Zuzana a Maroš Oravcoví, Košice

  Naša škola využila služby firmy MôjAltánok a musíme ju pochváliť za kvalitne odvedenú prácu. Žiaci a učitelia môžu altánok využívať bez obáv o svoje zdravie. Ďakujeme a vrelo odporúčame ďalším záujemcom ☺

  Mgr. Daniela Ďurkovská, Bratislava Riaditeľka ZŠ Sokolíkova

  Výborná komunikácia pri objednávke. S montážou sme boli spokojný, cena zodpovedá kvalite. Domček splnil naše očakávania, určite odporúčam ostatným.

  Peter Sirotnak, Veľký Šariš

  Profesionálny prístup, rýchla odpoveď, dobré služby, tovar splnil očakávania na 100%. Odporúčam.

  Matúš Hovanec, Dovalovo

  Záhradný altánok bol už dlhšiu dobu našim snom, preto sme veľmi spokojní s kvalitou, termínom dodania a montážou od tejto spoločnosti. Veľmi pekne ďakujeme za kvalitne prevedenú prácu

  Michal Lacko, Stará Kremnička

  Maximálna spokojnosť s komunikáciou. Vybavenie a termín dodania bol dokonca kratší, ako bolo dohodnuté a úplne top bola práca dvoch chlapov na stavbe samotného domčeka- z našej strany úplná spokojnosť. Ďakujeme!

  Adela Birova, Choča

  Bol som veľmi spokojný s prístupom ako aj s prácou pracovníkov priamo pri stavbe domčeka. S domčekom sme taktiež veľmi spokojní, úplne spĺňa naše predstavy. Vďaka.

  Ján Gonda, Levice

  Používaním nášho webu súhlasíte s tým, že zbierame cookies. Ďalšie informácie

  Článok

  Rozprávkové chalupy

  Článok

  Druhy dreva a ich využitie