Čo je v základnej cene produktu?

Základnou cenou záhradnej chatky je kompletná konštrukcia bez doplnkových služieb:

  • podlaha,
  • steny,
  • strešné debnenie,
  • okná,
  • dvere,
  • kovania, kľúčky a pod.

V základnej cene nie je montáž, zateplenie, okenice, maľovanie, pokládka krytiny, strešná krytina, úprava konštrukcie a príprava podkladu.

Aká dlhá je čakacia doba od objednania?

V závislosti od typu produktu sa čakacia doba pohybuje od niekoľkých dní do niekoľkých týždňov. Ak si zákazník objedná produkt, ktorý máme v súčasnosti na sklade a chce si ho zmontovať svojpomocne, potom je čakacia doba 5 až 10 pracovných dní. Pokiaľ si zákazník objedná produkt spolu s montážou alebo inými doplnkovými službami, doručenie a doplnkové služby sa uskutočnia v dohodnutom časovom rozpätí – cca 35 až 45 pracovných dní, podľa možností aj skôr.

Ako si môžem u vás nakúpiť?

Produkty z našej ponuky majú veľa špecifík, preto sme zvolili formu objednávok telefonicky, mailom alebo prostredníctvom kontaktného / objednávkového formulára, aby sme sa s Vami mohli dostať do priameho kontaktu a vysvetliť všetky podrobnosti.

Kedy a ako mám platiť?

Po zaplatení  zálohovej platby vo výške 50% z celkovej sumy produktu na účet sa môže zvyšná platba vykonať bankovým prevodom 3 dni pred termínom montáže, alebo hotovosťou po ukončení a prevzatí produktu. V prípade produktov v celkovej sume nad 5 000 EUR (prízemné a poschodové chaty) sa platba vykonáva v 3 etapách a to zálohová platba vo výške 50% z celkovej sumy, následne 30% celkovej sumy pred samotným dodaním chaty a zvyšných 20% po ukončení stavby.

Poskytujete predaj na splátky?

Aktuálne predaj na splátky neposkytujeme. Odporúčame osloviť jednu zo splátkových spoločností, ktoré na našom trhu pôsobia (Quatro, Home Credit a pod.)

Poskytujete záruku?

Ako jediný na trhu poskytujeme na naše výrobky 3 ročnú záruku a na krytinu dokonca až 15 rokov pokiaľ sa jedná o lepenkový šindel. Za kvalitu si ručíme – používame výberovú kvalitu použitých drevín a výrobných procesov.

Aká je životnosť altánku alebo chatky?

Pri správnej údržbe a ochrane aj 100 rokov. Podstatné je drevostavbu pravidelne ošetrovať vhodným náterom v intervale niekoľko rokov (záleží od výrobcu náteru)

Môže sa stať, že časom popraská materiál z ktorého vyrábate záhradné chatky a altánky?

Niekedy áno. Je to však prirodzený jav, ktorý spôsobujú poveterostné podmienky a kolísajúca vlhkosť, keďže drevo je prírodný materiál. Takéto praskliny nemajú žiaden vplyv na plnohodnotné užívanie. Vybrané typy altánkov sú dokonca vyrobené špeciálnou technológiou z lepeného dreva, ktoré vynikajúco odoláva poveternostným podmienkam aj v tých najnáročnejších oblastiach.

Púšťa drevo živicu?

Samozrejme, zo smrekov, borovíc a iných ihličnatých drevín vyteká živica aj keď je drevo dostatočne vysušené. V týchto drevinách sa nachádzajú tzv. vačky zo živice alebo rezervoáre so živicou, jedná sa o prirodzený jav spojený s drevom. Živicu môžte odstrániť buď nahriatím teplovzdušnou pištoľou a postupne zotierať štetcom so syntetickým vlasom a následne zatmeliť a prebrúsiť, resp. ju vymyť zo škáry v dreve aj za pomoci acetónu, ktorý živicu spoľahlivo rozpustí a drevo nezamastí.

Aké sú ceny montáže?

Cena montáže našimi pracovníkmi sa pohybuje od 190 € pri altánkoch a domčekoch na náradie a od 200 € pri záhradných chatkách, vždy v závislosti od veľkosti a hrúbky modelu. Cena montáže je uvedená pri každom produkte v jeho katalógovej karte.

Máte ďalšie otázky? Napíšte nám

Uvedomujeme si, že pri rozhodovaní sa o kúpe chaty či altánku potrebujete viac informácií. Ak máte ďalšie otázky k jednotlivým produktom, procesu výroby či k montáži, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Radi vám osobne poradíme.

Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho prehliadača. VIAC INFO