Chalupa ako letné a zimné sídlo

Dovolenka! Tak po tomto celkom určite túžime všetci rovnako. Už v zimných mesiacoch rozmýšľame kam všade po svete by sme vycestovali, ako veľmi túžime po slnečných lúčoch a čo si uvedomujeme každé ráno, že sa nám nechce vstávať. Oddych a pokoj, ničím nerušené dni a možnosť sa zhlboka nadýchnuť bez akýchkoľvek povinností a záväzkov. Takéto pocity už však nemusíme prežívať len v zahraničí, pri mori a za šumu mora. Aj keď takejto možnosti bude chcieť dať len málokto šancu, pravda je taká, že za dovolenkou už nemusíte utekať do sveta. Dobre nemusí byť iba kdekoľvek mimo Slovenska. Peknou dovolenkou môže byť tiež čas strávený na chate či chalupe v príjemnom čistom prostredí na čerstvom vzduchu a hlavne – na Slovensku. Žiadna jazyková bariéra, prispôsobovanie sa cudzokrajnej kultúre a tradíciám, vyhnete sa hotelovým nepríjemnostiam či nedostatkom, ktoré vás veľmi jednoducho môžu znechutiť, a tak vám pokaziť celý dojem z výletu. Jednoducho a stručne povedané, chaty a chalupy sú tým pravým riešením, ktoré hľadáte! Dnes už nie je problém vybrať si podľa svojho vkusu a očakávaní, pretože chaty a chalupy sú v súčasnosti vyhľadávané, a preto aj ich ponuka stúpa.

drevená chata

Popri oddychu vám chaty a chalupy doprajú možnosť lepšie spoznávať predovšetkým vlastnú kraji a jej krásy, ktorých je skutočne dostatok. Nasajete silu z drevín, uvoľníte napätie pri tečúcom potôčiku, prebudíte zmysly, ktoré boli v zhone a ruchu mesta zatlačené do úzadia.

Francúzsky filozof Francois Voltaire raz povedal: „ Mesiace a roky ubiehajú a sú stále vzdialenejšie, ale krásna chvíľa presvetľuje celý život. Okamih nepodlieha času. “ Zostavte si z takýchto okamihov svoj život a dajte možnosť krásnym chvíľam presvetliť vaše dni. Možno práve chaty a chalupy predstavujú jedinečný spôsob ako jednoducho a rýchlo aspoň o niečo zľahčiť a skrášliť svoj niekedy príliš stereotypný život.

3f8d8b84dae2d8eb483174c799544f93

Ak máte strach, že by vás chaty a chalupy obrali o váš komfort, ktorý ste si stihli v domácnosti vybudovať, potom vaše obavy nie sú na mieste. Dnešné chaty a chalupy sú na takej úrovni, že sa budete cítiť ako vo vatičke. Dostupné sú chaty a chalupy, ktoré sú vybavené dokonca krytým bazénom či saunou, takže komfortná toaleta či kúpeľňa sú samozrejmosťou.

Takéto chaty a chalupy si v podstate pred kúpu môžete vyskúšať kedykoľvek. Veď koniec koncov, nejeden z nás má za sebou absolvovaných niekoľko víkendov v prírode či Tatrách. Predstavte si, že by ste vlastnili niečo podobné. Nemuseli by ste riešiť žiadne rezervácie, termíny, dovolenku v práci, pretože by chata, prípadne chalupa bola vaša!

f8a295c9-a10a-4c9c-9406-29d9e7418050-1-10

Chaty a chalupy sú tiež perfektným riešením pre rodiny s deťmi, ktoré bývajú v bytovkách. Okrem oddychu pre seba, zabezpečíte vašim deťom priestor pre hry, budú sa mať kde vybehať a spoznávať okolitú prírodu. Chaty a chalupy sú teda vynikajúcim riešením pre celú vašu rodinu.

Už Francois Voltaire si uvedomoval hodnotu času, spoločných okamihov a krásnych chvíľ. Vyberte sa v jeho šľapajách a rozvíjajte jeho myšlienku. Poobzerajte si chaty a chalupy a staňte sa aj vy malým Voltairom, ktorý si váži každú minútu svojho dňa.  Presvedčte sa vy sami, že aj takáto forma dovolenky môže mať svoje nezabudnuteľné čaro!

doprava zdarma

zdarma SR

doprava zdarma

3 ročná záruka

doprava zdarma

Impregnát zdarma