8 chát na zimný relax

Už viete, kde budete tento rok lyžovať? Alebo oddychovať? Silvester je síce už takmer všade vypredaný, ale lyžovačku si môžete užiť aj po novom roku. Vybrali sme pre vás top chaty v krásnom prostredí slovenskej prírody. Ktorá sa najviac páči vám?

Chata u troch bratov

Chata sa nachádza v blízkosti Oravskej priehrady, neďaleko Námestova. Chata má vlastný wellness – sauna a jacuzzi, ktorý ju umiestňujú na predné priečky luxusného pobytu. Súčasťou je samozrejme krb, bar a dve kúpeľne. Na letné posedenie slúži záhradný altánok. Kapacita chaty je 10 osôb a pobyt je možný aspoň na dve noci. Silvester je síce už obsadený, ale iné termíny sú ešte voľné. V blízkosti (16 km) sa nachádza lyžiarske stredisko Krušetnica. Pre akčnejších ľudí je v letnej sezóne možnosť zapožičania vodného skútru.

U troch bratov2

Chata Janka

Chata sa nachádza v prostredí Demänovskej doliny a malebného Liptova. Je blízko potoka a je ideálnym miestom na trávenie zimnej, ale aj letnej dovolenky. Chata sa nachádza v Jasnej a jej súčasťou je športové ihrisko, trampolína, kolky a krytý záhradný altánok. Nachádza sa na veľkom pozemku, čiže súkromie je zaručené. Lyžiarske stredisko Jasná sa nachádza len 6 km od chaty.

chataJanka1

Chata Smrek

Túto chatu nájdete na na východnom Slovensku, na okraji dedinky Jezersko v Prešovskom kraji v prostredí Belianskych Tatier. Na pozemku je záhradný altánok s krbom, jazierko a potok.  Počas leta je na pozemku chaty minifarma a nielen deti sa môžu zapájať do starostlivosti o zvieratá. V zimnom období je blízko lyžiarske stredisko SKI Bachledova, kde sú lyžiarske trasy ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilejších lyžiarov.

chata Smrek

Chata Mojtín

Chata, respektíve apartmánový dom, je situovaný v obci Mojtín. Táto obec sa nachádza v Púchvskom regióne a je obklopená Strážovskými vrchmi. Chata ponúka ubytovanie v typickom dedinskom prostredí a je vhodná pre ľudí, ktorí si chcú oddýchnuť od mestského ruchu. Pre tých aktívnejších sú určené turistiky s krásnymi výhľadmi a takisto možnosti hubárčenia. V lete je ubytovaným k dispozícii bazén priamo na pozemku. Lyžiarske stredisko SKI Mojtín sa nachádza 300 metrov od chaty.

Chata Mojtín

Drevenica Jakub

Nachádza sa v malebnej obci Terchová, čo napovedá a zaručuje vyžitie počas celého roka. Terchová je obklopená krásnou prírodou Kysúc a Malej Fatry. Poskytuje krásne túry v lete a lyžiarske zážitky v zime. Priamo v dedine Terchová je relaxačné a wellness centrum Terchovec, ktoré je návštevníkom k dispozícii aj v zime aj v lete. Návštevníci majú k dispozícii gril, záhradný altánok a stolný futbal. Pre deti je areály k dipozícii detský kútik a trampolína.

Drevenica Jakub

Wellness chata Zinka

Je situovaná do horského prostredia Mýto pod Ďumbierom, v prostredí Nízkych Tatier. Chata pozostáva zo šiestich štýlových apartmánov a vyspí sa v nej až 14 osôb. Chata je plne vybavená pre dovolenku či v lete alebo v zime. Zaujímavosťou je hracia miestnosť so šípkami a stolným futbalom. Samozrejmosťou je aj spoločenská miestnosť. Výhodou tejto chaty je wellness časť spočívajúca z jaccuzzi, kúpacej kade pod holým nebom, infra aj fínskej saune a z oddychovej miestnosti. Ideálna je aj na malý teambuilding. V exteriéri je veľké detské ihrisko, v ktorom vaše ratolesti určite zaujme trampolína, lano na lezenie, pieskovisko, hojdačky, lezecká stena aj domček s terasou. Pre pohyb na čerstvom vzduchu je pripravený tiež disc golfový kôš a vybavenie pre bedminton. Posedenie zas umožňuje priestranný krytý altánok s krbom, v ktorom sa dá pripraviť nejedna grilovaná špecialita. Súčasťou objektu je taktiež lyžiareň, 14 parkovacích miest a WiFi pripojenie na internet. Okolie chaty ponúka veľké možnosti na turistiku ako aj lyžovačku.

chata Zinka

Chata Škerda

Táto chata sa nachádza v malebnom prostredí Západných Tatier – v Roháčoch, v dedinke Zuberec. Súčasťou areálu chaty je aj malý salaš s ovečkami. Apartmány sú plne vybavené a k dispozícii je bohaté outdoorové vybavenie, čo zaručuje, že sa nudiť určite nebudete. Za chatou je kopec, ktorý poskytuje priestor pre zimné aktivity, majiteľ zapožičia boby, sánky, ale aj snowtube.

chata Škerda

Villa Laura

Takisto sa nachádza v Zuberci. Je ideálnym miestom napríklad na teambuilding, pretože sa prenajíma najmä celá. Nachádzajú sa tu dve spoločenské miestnosti, ale napríklad aj sauna a posilňovňa. Záhradný altánok vonku je samozrejmosťou. Villa poskytuje priestor pre letný, ale aj zimný oddych. Zuberec je známy dobrými lyžiarskymi traťami, takže aj toto je ideálne miesto na dovolenku.

Villa Laura

Dúfame, že sme vás inšpirovali. Ako leto, tak všetky ročné obdobia sú rovnako vhodné na “vypadnutie” z každodenného pracovného stresu a zrelaxovať sa na chate. Aby ste mohli relaxovať kedykoľvek vám napadne, tak si vyberte drevenú chatu z našej ponuky. Nebudete obmedzení kapacitou a budete mať istotu, že napríklad na Silvestra máte vždy kam ísť.

doprava zdarma

zdarma SR

doprava zdarma

3 ročná záruka

doprava zdarma

Impregnát zdarma