Záhradné domčeky OSAKA v plnej kráse.

Predstavujeme vám nádherné záhradné domčeky OSAKA, ktoré aktuálne ponúkame v niekoľkých rozmeroch a vyhotoveniach . Tieto drevené záhradné domčeky, ktoré už zmenili tvár mnohých záhrad, dokonale dopĺňajú okolité prostredie a ponúkajú viac priestoru pre relaxáciu.

Záhradný domček bol zvonku namaľovaný s charakterom svetložltej farby, krásne kontrastujúcej s bordovými oknami a dverami. Strecha bola pokrytá fínskym šindľom a zakončená čiernou guľou s mosadznou farbou. Na pravej strane bola zavesená retro lampa v staromódnom štýle. Celá konštrukcia je postavená na žltej zámkovej dlažbe. Interiér bol natretý bezfarebným lakom, ktorý tak zvýrazňuje štruktúru dreva, bez akýchkoľvek zmien. Interiér je ideálnym miestom pre popoludňajší odpočinok v lete. V rohu záhradného domčeka bol umiestnený stôl z kovaného železa so sklenenou doskou a dvoma kovanými stoličkami. Pod oknami sú dve pohovky „dvojkreslá“ z technorattanu. Interiér bol dodatočne vyzdobený svietnikom v tvare lampy a umelými kvetmi.

Záhradné domčeky OSAKA sú vďaka svojej konštrukcii ideálne vhodné práve do rohu záhrady, čím sa šetrí miesto v záhrade pre iné komponenty, alebo na trávnik samotný. Nižšie si môžte prezrieť akým spôsobom je možné tieto domčeky zaranžovať do podoby prívetivej pre nejedno oko, a to od procesu výstavby až po jeho dokončenie.

Na konci článku si môžte prezrieť, v akých vyhotoveniach a rozmeroch sú záhradné domčeky OSAKA v našej ponuke dostupné.

 

Záhradné domčeky OSAKA vyrábame v nasledujúcich prevedeniach a rozmeroch:

Záhradný domček OSAKA 260×260 cm / hrúbka profilu: 28 mm

Záhradný domček OSAKA 300×300 cm / hrúbka profilu: 28/40 mm

Záhradný domček OSAKA 350×350 cm / hrúbka profilu: 40 mm

Záhradný domček OSAKA 400×400 cm / hrúbka profilu: 40 mm

Záhradný domček OSAKA 440×300 cm / hrúbka profilu: 40 mm